Moja Fotografia

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
troche was zaniedbałem i tę stronę również :] już się poprawiam, oto kolejne fotki:

Diabelski akcent Londynu
http://wg.skyhost.pl/nowa1/zdjecia/image.php?idf=2515

I'm sailing, I'm sailing
http://wg.skyhost.pl/nowa1/zdjecia/image.php?idf=2568
Super fotki ale mam zastrzezenia co do dwoch :p
Diabelski akcent zbyt ciemne, psuje to troche efekt.
I'm sailing, I'm sailing jakies takie nijakie, zle rozmieszczenie zbyt duza przstrzen zbyt maly obiekt dodatkowo malo wyraziste :p

A tak to wszystko bardzo ładnie :eek:k:
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pełny przekrój tametyczny:) A diabelski akcent nawet taki ciemny jest ciekawy.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
ooo, widzę stronę, którą bardzo często odwiedzam, w ogole od dawna mam ją w ulubionych, często wzorowałam się na Twoich zdjęciach, bardzo mi się podobają.
jedno question...
robisz zwykła cyfrówką czy lustrzanką?
sorry jesli już gdzies padło to pytanie, nie mam teraz czasu przeczytać wszystkich postów.
serdecznie pozdrawiam :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Piękne to fotki
Ja tak nie umie
Ale bardzo lubie
Podziwiac dzieła natury
W dobrym wykonaniu :D
 

karolcia86

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
WOW :D jestem pod wrazeniem naprawde :) masz talencik i to duzo z tgeo co widze!
powodzenia w dalszym fotografowaniu .................. i zycze oczywiscie jakis sukcesow :D
pozdrawiam
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Bardzo fajne te fotki. Niektóre takie tajemnicze, kolorowe i czarno-białe. Najlepsza fota to jest chyba ten liść na trawie, zaraz na początku :eek:k: .
 
J

jadwinia

Guest
Chciałabym umieć robić tak profesjonalne zdjęcia ;( na razie jestem krok z tyłu, ale gonię coraz bardziej do przodu, głównie również dzięki kursom i szkoleniom z fotografii. Teraz planuję się zapisać na warsztaty organizowane w studiu fotograficznym korach w Poznaniu. Poza tym można zrobić sobie w studiu profesjonalną sesję.
 
Y

Yelonek

Guest
jadwinia napisał:
Chciałabym umieć robić tak profesjonalne zdjęcia ;( na razie jestem krok z tyłu, ale gonię coraz bardziej do przodu, głównie również dzięki kursom i szkoleniom z fotografii. Teraz planuję się zapisać na warsztaty organizowane w studiu fotograficznym korach w Poznaniu. Poza tym można zrobić sobie w studiu profesjonalną sesję.
Super. Powodzenia życzę.
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Reason90 napisał:
Tak sobie czasami foce, jak sie nudzi. Bede Wam tu wrzucal moje "dziela" i proszę o ocenę. Miłego oglądania życzę.

A fotki można znaleźć pod tym adresem:


Fotki ustawione chronologicznie, na samej gorze na najnowsze. Strona w budowie, także proszę się niczym nie sugerować :)
To jest właśnie problem, gdy zdjęcia nie są Twoim serwerze. Niestety link jest nieaktywny
 
Do góry