Mój mały tancerz =^^=

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mój Synuś ma 9 miesięcy, od dwóch miesięcy tańczy przy muzyce.
tzn. kiedy zaczyna się muzyka (najbardziej lubi techno) kiedy siedzi to się zaczyna bujać, a kiedy muzyka już mu się bardzo podoba (ma wybrane utwory) wstaje i nóżki zgina czasem jak coś trzyma w rączce to nią macha :D

Czy Wasze maluszki tez tak robą lub robiły?
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Mojej kolezanki corka gdy sie puszcza jej z telefonu to tak samo. Normalnie ma telefon w rece i przesowe dzojstik zeby zmienic piosenke :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Mój malutki braciszek też zawsze tak robi :D
Sie z niego śmiejemy, bo coraz nowsze kroki wymysla :lol:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ciekawe, że takie Maluszki już 7 miesięczne ledwie co stoją a juz bujają sie w rytm muzyki, ciekawe dlaczego tak sie dzieje :)
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Mój kuzyn jak miał roczek to siadał na fotelu i uwielbiał oglądać klipy jak szły na Vivie :D
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
moj synus od malego jak tylko slyszy muzyke to tanczy.a my sie brechamy :lol:
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Mój Synuś ma 9 miesięcy, od dwóch miesięcy tańczy przy muzyce.
tzn. kiedy zaczyna się muzyka (najbardziej lubi techno) kiedy siedzi to się zaczyna bujać, a kiedy muzyka już mu się bardzo podoba (ma wybrane utwory) wstaje i nóżki zgina czasem jak coś trzyma w rączce to nią macha :D

Czy Wasze maluszki tez tak robą lub robiły?


Moja Niki od malego jak slyszala muzyczke podnosila glowke i zaczynala podrygiwac i machac raczkami
majac roczek moje siostry nauczyly ją tanczyc (juz chodzila) to bylo GENIALNE!!!

do tej pory jak slyszy muzyke to zaczyna tanczyc, skakac, machac lapkami, a nawett spiewac :D hehe
normalnie rozbraja mnie

jak byla mniejsza to az sie klocila "włąć muzike" hehe i pare razy dziennie sama z siebie tanczyla :)
chyba duzo dzieci tak ma!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
od mojej znajomej półtorejroczny synek też tańczy do muzyczki...a jego ulubiony kawałek teraz to kanikuły mówi na tą piosenkę Duju (bo tam kawałek how do you do ;) ) słodziutki jest jak się rusza do tej piosenki :) młodzi tancerze ;]
 
Do góry