Mój czas wolny

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Tiaaaa. Na desce mnie jeszcze nie było :p

Popatrzeć jednak mogę, a co. Tez można tak spędzać wolny czas :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Mnie najbardziej odpręża duża ilość zieleni. Nie wiem, jak to będzie w nadchodzący weekend, gdyż zapowiada się burzowo, ale mam w planach duże obszary leśne lub kompleksy parkowo - pałacowe z naciskiem na parkowo. Wiosna, wszystko kwitnie, zieleń i śpiew ptaków. Bardzo lubię tak spędzać czas wolny.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Bluesia napisał:
Mnie najbardziej odpręża duża ilość zieleni. (...) Wiosna, wszystko kwitnie, zieleń i śpiew ptaków. Bardzo lubię tak spędzać czas wolny.
Miewam podobne stany, również to lubię. Z tym jednak wyjątkiem, że zamiast śpiewu ptaków, towarzyszy mi wtedy utwór, pt. Vert (fr. Zieleń).
http://www.youtube.com/watch?v=IhWtmOJk_j0
Akurat słuchałem tej płyty, gdy czytałem Twoją wypowiedź, więc nie mogłem się powstrzymać, aby o tej Zieleni nie wspomnieć. ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Świetny kawałek. Przyznaję, że go nie znałam. Mam wiele utworów, których lubię słuchać na przysłowiowym łonie natury. Wszystko zależy od humoru czy nastroju. Począwszy od muzyki poważnej, np. Griega - "Poranek"

http://www.youtube.com/watch?v=ZEpWsu5IuiQ

przez utwór M. Grechuty "Wiosna, ach to Ty"


http://www.youtube.com/watch?v=j0bZ7IRdsho


A skończywszy na Metallice ( Unforgiven) i innych tego typu zespołach :

http://www.youtube.com/watch?v=TUHFfR8hWcA


Czy może być lepsze spędzanie wolnego czasu, jak połączenie kilku przyjemności ;)
 

TheFackIsVevo

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
W wolnym czasie chodzę ze znajomymi na różne imprezy, spędzam też dużo czasu grając w piłkę nożną oraz tworząc strony internetowe oraz fora ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dzisiejszy czas wolny zaplanowali mi domownicy. Mama w restauracji i na zakupach :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja w swoim czasie wolnym głównie uprawiam sport, jakoś aktywnie staram się spędzać czas. Ale też jak mam trochę więcej wolnego to lubię pojechać do jakiegoś fajnego miejsca. Ostatnio widziałam ofertę Dworu Oliwskiego, przyznam, że kusi mnie, żeby pojechać do Gdańska na weekend, zatrzymać się w tym hotelu i poddać zabiegom relaksującym w spa. O to byłby dobry sposób na to, żeby spędzić czas wolny.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Staram się zajmować tym co lubię najbardziej czyli pisaniem, bieganiem, chodzeniem na siłownię, rąbaniem drewna no i oczywiście czytanie - lubię lektury s-f oraz horror. Generalnie to moje dwa ulubione gatunki co do literatury :D
 
Y

Yelonek

Guest
Ja w wolnym czasie lubię posiedzieć przy książce lub muzyce. Zdarza mi się również uprawiać sport, ale rzadziej.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
a u mnie to zależy, bo czasem jest tak, że potrzebuję aktywnego wypoczynku, a czasem stawiam na relaks i błogie lenistwo. Ale też można przecież połączyć jedno z drugim i wybrać miejsce, gdzie można i leniuchować i aktywnie wypocząć. Chciałabym się wybrać do Gdańska i do hotelu Dwór Oliwski, zawsze można pobiegać po plaży, ale też oddać się zabiegom w spa.
 

mateusz1566

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Kiedy mam czas wolny, to często czytam książki, bo lubię poznawać coś nowego, opisanego z innego punktu widzenia.
Chyba dlatego tworzę własne teksty. Póki co zajmuję się artykułami i piszę, kiedy mam na to czas, i prowadzę bloga. :)

Swoją drogą ciekawy temat, pozdrawiam.
Matt.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Mój najbliższy, wolny czas przeznaczę na wyjazd - nie ma to jak zmiana klimatu i otoczenia. To dopiero naładuje akumulatory.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
38
Wolny czas spędzam aktywnie, głównie zumba i basen. Albo fajna książka czy nawet gierka. Polubiłem też oglądanie seriali ;). Lubię też dokształcać się w wolnych chwilach. Od lutego planuje zapisać się na aktorstwo, no i wreszcie wziął bym się za moją gitarę.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ostatnio spędzam go w kinie, albo z aparatem w ręce, czyli tak, jak uwielbiam...
 
K

katatonia

Guest
a ja to różnie, zależy na co mam ochotę, ale przyznam, że w czasie wolnym bardzo lubię podróżować. Ostatnio odwiedzam nasze polskie miasta, teraz wybieram się do Krakowa.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Aktywnie ze znajomymi, ale ostatnio mam nowego członka rodziny - kotka. I jakoś jemu poświęcam najwięcej wolnego czasu.
 

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
też bardzo lubię podróżować, szczególnie odwiedzać polskie miasta, niedawno byłem ze swoją dziewczyną w Krakowie, mieliśmy bardzo fajny i przytulny nocleg w hostelu Abel na Kazimierzu. Kraków jest magicznym i niezwykłym miastem, jeśli będziecie mieli czas polecam się tam wybrać.
 

JAgussia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
a może tak w wolnym czasie wybrać się na strzelnice ostatnio byłam na strzelnicy magnum i to naprawdę fajny sposób żeby się odprężyć
 
Do góry