Mój czas wolny

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Yellow Jester napisał:
Czy jest tu ktoś, kto nie czytał Dżumy?
Ja :crazy:
Nie czytałam, bo to lektura, a szkoła mi obrzydza książki dalej zwane lekturami. Słowo 'lektura' już czyni je nudnymi, koniecznymi do przeczytania. Ale żeby nie było- wiem, o czym jest bo godziny polskiego, na którym była książka omawiana wystarczyły mi, żeby się o niej dowiedzieć sporo :p

Mistrz i Małgorzata :zakochany: Moja pierwsza książka w liceum, tę przeczytałam. Chciałabym mieć na półce :przewraca:

U mnie teraz pogoda jest zupełnie nieodpowiednia na uprawianie jakichkolwiek aktywności na zewnątrz- od rana było nawet ładnie, ale wtedy byłam w szkole. Po szkole smażyłam się w słońcu, a jak już skończyłam wszystko co miałam na dziś zrobić to się rozpadało i pada do teraz. A nawet więcej- leje. Istne oberwanie chmury.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Anonim23 napisał:
Ja z chęcią zagrałbym w coś na dworze (chodzi o sport drużynowy), ale nie ma z kim.
Ja też.
Blanche napisał:
Nie czytałam, bo to lektura, a szkoła mi obrzydza książki (...)
Wróć do tych pozycji za 10 lat, jak minie trauma szkolna. To są rzeczy WIELKIE.

P.S.
Kafki chyba nie ma w szkole?
 

Dziabong

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2013
Posty
41
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Ja książków to raczej mało czytam (nie mówię że w ogóle nie czytam). Jak mam chwile wolnego czasu to biorę deskę słuchawki na uszy i śmigam po mieście albo po prostu spotykam się ze znajomymi.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Anonim23 napisał:
Ja z chęcią zagrałbym w coś na dworze (chodzi o sport drużynowy), ale nie ma z kim.
Ja też.
Ale zadowalam się wychowaniem fizycznym. :p

A odnośnie tematu no to : przeważnie w czasie wolnym zarówno na wakacjach jak i ogólnie to zajmuje się wszystkim i niczym.
Czytam książki, oglądam filmy,słucham muzyki , dużo pływam , jeżdżę na rowerze , czasem biegam , gotuję , rysuję , obmyślam jakieś stylizacje , fryzury, przerabiam stare ubrania , czasem wyrwę się gdzieś z koleżankami , no i chyba jak każdy od czasu do czasu lubię robić nic .
 
W

wiki9969

Guest
Blanche napisał:
Czy jest tu ktoś, kto nie czytał Dżumy?
Ja :crazy:
Nie czytałam, bo to lektura, a szkoła mi obrzydza książki dalej zwane lekturami. Słowo 'lektura' już czyni je nudnymi, koniecznymi do przeczytania. Ale żeby nie było- wiem, o czym jest bo godziny polskiego, na którym była książka omawiana wystarczyły mi, żeby się o niej dowiedzieć sporo :p
Wiesz, to że książka była omawiana w szkole to nie oznacza, że jest zła. :) Ja też nie przepadałam za lekturami w szkole, a teraz coraz częściej po nie sięgam. Zupełnie inaczej się je czyta. Dziś wieczorem będę wojować Ogniem i mieczem. ;)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Tak. Proces, Zamek, Ameryka.


Ostatnio spędzam wieczory na spacerach z psem, bo trochę mniej już śmierdzi gnojem na polu i da się w miarę oddychać.
 

als

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
35
Punkty reakcji
3
Wolny czas .... książki
Yellow Jester napisał:
...i jeszcze mnóstwo tego...
takie , z których coś wynoszę . Internet .Jak internet , to forum . Jeszcze pamiętać o innych /przyjaciel rodzina znajomi /
Czasem nie robić nic .NIC . O! Jeszcze muzyka
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
A ja w wolnym czasie czyszczę monety antyczne...:) Brzmi tajemniczo ale daje dużo satysfakcji.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Ja zawsze staram się aktywnie spędzać wolny czas,często dużo podróżuje dzięki czemu jestem bogatszy o wiele nowych doświadczeń,co uważam za ważną sprawę. Zachęcam do tego kazdego z forumowicżów,tym bardziej że teraz nareszcie nadeszła wiosna:)
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
W wolnym czasie lubię dbać o siebie. W Vanilla Spa zainteresowały mnie masaże aromatyczne świecą sekret :) Opisy tych zapachów już mnie relaksują "Czar Andaluzji - połączenie olejków eterycznych ylang i imbiru, wraz z nutą świeżej wanilii Orientalna słodycz - relaksujący zapach drzewa sandałowego i pomarańczy. Gorący i wciągający aromat z akcentem wschodnim - doskonały na zimowe wieczory. Rytm Brazylii - połączenie oleju z Copaiba z olejem eterycznym z drzewa różanego i pomarańczowego - świeży i delikatny aromat" Czego chcieć więcej? :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dziękujemy za reklamę. Osobiście wolę inne SPA w Krakowie i nie tylko tam :)

Wczoraj poniekąd z czegoś podobnego skorzystałam, ale w mniejszej dawce. Lubię czasami spędzać czas wolny tak zwyczajnie - "kobieco". Masaż, zakupy i inne takie. Zwłaszcza, kiedy na głowie tyle spraw. Taka chwilka dla siebie zawsze dobrze mi robi :)
 

majocha

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wiek
33
W wolnym czasie bardzo lubię podróże. Bardzo banalnie i po kolei, ale podróże kształcą. Poza tym lubię zwyczajnie spędzić czas przy kominku z książką i herbatą. Koi wszystkie trudy.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Także jestem zwolenniczką podróży. Powoli do kolejnej się przygotowuję. Kominek - fajna rzecz zimą czy jesienią, ale latem uwielbiam ognisko i brzmienie gitary....
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
klaraa1 napisał:
W wolnym czasie lubię dbać o siebie. W Vanilla Spa zainteresowały mnie masaże aromatyczne świecą sekret :) Opisy tych zapachów już mnie relaksują "Czar Andaluzji - połączenie olejków eterycznych ylang i imbiru, wraz z nutą świeżej wanilii Orientalna słodycz - relaksujący zapach drzewa sandałowego i pomarańczy. Gorący i wciągający aromat z akcentem wschodnim - doskonały na zimowe wieczory. Rytm Brazylii - połączenie oleju z Copaiba z olejem eterycznym z drzewa różanego i pomarańczowego - świeży i delikatny aromat" Czego chcieć więcej? :)
Mnie też się bardzo podoba to Vanilla Spa. Szczególnie bogata oferta zabiegów. W Krakowie zawsze się dużo dzieje. Tu widać, że kobiety dbają o siebie. Zatem nie trzeba sie denerwować każda powinna chodzić gdzie jej się podoba, a nam podoba się tu :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Pisałam, że lubię podróżować. Jako, ze wkrótce trochę wolnego będzie to właśnie tak spędzę ten czas. No i postrzelam fotki, czyli kolejna rzecz, która mnie zajmuje w trakcie tzw. czasu wolnego. A po powrocie godziny, które posłużą mi do ich obróbki. Też lubię tak spędzać wolne chwile.
 
Do góry