Mój chłopak mnie nie podnieca...

Misiowe

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jestem z chłopakiem od 2 lat. strasznie się kochamy jesteśmy dla siebie całymi światami, ale mamy jeden problem. A dokładniej to ja mam... On mnie nie podnieca. Nie wiem co się dzieje. Nie uprawiamy seksu ale peeting itp. On wiele razy już dochodził za to ja tylko raz i to słabo. Podoba mi sie on, podoba mi sie jego cialo ale dojśc nie umiem.. Czy to mozliwe ze nie jesten jeszcze gotowa??Co z tym zrobić?:(
 
A

Aulelia

Guest
Spokojnie, to jeszcze nie koniec świata. Nie możesz zmuszać się do orgazmu, bo to odniesie przeciwny efekt. Skup się na małych przyjemnościach... Nie wierzę, że nie podnieca Cię czuły szept do ucha czy łaskotanie po szyi. Jesteś dla siebie zbyt surowa. Możliwe, że, tak jak wspomniał USSJ, Twój facet jest również niedoświadczony i nie potrafi Ci sprawić maksymalnej przyjemności, ale po to jest petting, aby się uczyć siebie i swojego ciała wzajemnie. :)
Pozdrawiam.
 

Issusiana

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem jak po zaledwie 2 latach Cię juz nie podnieca, to będzie tylko gorzej, po prostu chemii nie ma.
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Spoko będzie dobrze :) Przy zabawie może się skupiasz na swoim wyglądzie a może mam jakieś kompleksy ???
Musicie zmienić zabawy :sexy: na ciekawsze :p Albo po prostu przy zabawach myśl o czymś przyjemnym , a może pokarz mu gdzie jest dla ciebie najprzyjemniejsze miejsce rozkoszy :sexy: . Przedewszystkim sama go nakieruj w dobre miejsce, bo być może nie jest doświadczony ;) :eek:k:
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Zwyczajnie nie umiesz czerpać przyjemności ze zbliżenia.
My kobiety musimy się tego uczyć. Tak dobrze przeczytałaś, musimy nauczyć się czerpać przyjemnośc ze zbliżenia.
Poprzez petting, uczysz się swojego ciała, potrafisz powiedzieć co sprawia CI największą przyjemność a za czym nie przepadasz.
Obserwuj swoje ciało, eksperymentuj, nie pozwól aby wkradła się rutyna.
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Poproś go aby zaczął bardziej się tobą"zajmowac" powiedz mu co cie podnieca i powinno byc ok:)
 

sebastiankul4

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
To ze nie podnieca to nie powoduje go do skreślenia....


Małe rzeczy to jest myśl nad która warto sie zastanowić :)


Pozdrawiam
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Jestem z chłopakiem od 2 lat. strasznie się kochamy jesteśmy dla siebie całymi światami, ale mamy jeden problem. A dokładniej to ja mam... On mnie nie podnieca. Nie wiem co się dzieje. Nie uprawiamy seksu ale peeting itp. On wiele razy już dochodził za to ja tylko raz i to słabo. Podoba mi sie on, podoba mi sie jego cialo ale dojśc nie umiem.. Czy to mozliwe ze nie jesten jeszcze gotowa??Co z tym zrobić?
sad.gif
Obiad Mu ugotuj! :)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Faceta łatwo doprowadzić. Kobietę ciężko czasem. Musicie znaleźć coś co Cię rusza, co Tobie sprawia maksymalną przyjemność. Poeksperymentujcie ;)
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Myślę, że od razu go nie skreślaj. Ponieście się jakimś emocjom a jak dalej nic to może faktycznie trzeba się zastanowić co dalej.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Skoro uprawiacie tylko petting, to domyślam się że jesteście młodzi jeszcze?
Dotykałaś kiedyś sama siebie? Jeśli tak (to naturalna rzecz) to powinnaś wiedzieć, co sprawia Ci przyjemność, jakie ruchy, czy delikatny dotyk czy bardziej zdecydowany, czy ruchy okrężne czy inne... nakieruj partnera, powiedz, a najlepiej pokaz, nakieruj jego dłoń palce, tak żeby było Ci dobrze... Nie ma się czego obawiać.... troche czasu minie zanim rozluźnisz się i poczujesz na tyle pewnie, żeby osiągać pełna przyjemność...
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Jestem z chłopakiem od 2 lat. strasznie się kochamy jesteśmy dla siebie całymi światami, ale mamy jeden problem. A dokładniej to ja mam... On mnie nie podnieca. Nie wiem co się dzieje. Nie uprawiamy seksu ale peeting itp. On wiele razy już dochodził za to ja tylko raz i to słabo. Podoba mi sie on, podoba mi sie jego cialo ale dojśc nie umiem.. Czy to mozliwe ze nie jesten jeszcze gotowa??Co z tym zrobić?
sad.gif

Bardzo możliwe, że nie jesteś jeszcze gotowa na seks. Chociaż innym powodem może być to, iż nie jesteś wystarczajaco podniecona i za bardzo się stresujesz, dlatego należałoby zadbać o odpowiednią atmosferę.
 

MarianM

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
EBE POLSKA
Łatwo można poznać wypowiedzi kobiet i "chłopczyków".

MadzialenaM "nasze" kobiety na forum mają najlepsze rady :) A jeśli ja mam coś doradzić to na wszystko i wszystkich przyjedzie czas..
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Nie rozumiem Cie, przeciez facet jest przewaznie napalony i gotow do "dzialania" chyba go nie bardzo dopuszczasz do siebie,

albo on jest jakis w delikatnym ujeciu dziwny...
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jestem z chłopakiem od 2 lat. strasznie się kochamy jesteśmy dla siebie całymi światami, ale mamy jeden problem. A dokładniej to ja mam... On mnie nie podnieca. Nie wiem co się dzieje. Nie uprawiamy seksu ale peeting itp. On wiele razy już dochodził za to ja tylko raz i to słabo. Podoba mi sie on, podoba mi sie jego cialo ale dojśc nie umiem.. Czy to mozliwe ze nie jesten jeszcze gotowa??Co z tym zrobić?
sad.gif

Podoba sie Tobie ale Ciebie nie podnieca ? Czy to nie lekka sprzecznosc ?

Brak orgazmu to chyba inna kwestia niz brak podniecenia ?

W czym tkwi twoj problem. Bo jak twierdzisz ze chlopak sie Tobie podoba i jego cialo a Ciebei nie podnieca to nic z tego nie rozumiem.

Napisano 17 styczeń 2011 - 12:26
Z chłopa kiepski zawodnik widocznie
smile.gif
Trzeba wymienić ;]


Niekoniecznie, czasami wystarczy wskazac droge i troche wyszkolic :)

A tak wogole co za temat z przed roku odgrzewacie, sorry nie spojarzalem na date.

Kobieta juz pewnie ma innego :p
 
Do góry