modeling

Ubeni

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Czy nie znacie jakiejś agencji modeli która przyjmuje nastolatków?
Mam 14 lat, 180cm wzrostu i waże 63kg?

Przepraszam jeżeli pisze w złym dziale.
 

Mike44

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Południe
Załóż konto na maxmodels, wrzuć swoje dobre zdjęcia - już nie raz do mnie pisały agencje reklamowe z propozycjami całkiem dobrze płatnych eventów lub sesji.
Jeśli chodzi o konkretne firmy to nie pomogę Ci, myślę że w google znajdziesz bez problemu wszystko na ten temat.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Z tego co słyszałem najlepiej zgłosić się do jakiejś znanej, zagranicznej agencji. Wtedy to ma sens.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli jestem w błędzie.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Chyba najlepiej to jest mieć agencje 'matkę' w Polsce.
"Znam" taką polską modelkę co zaczęła od agencji międzynarodowej (ponoć IMG Paris), a obecnie ma również agencję w Polsce (Gaga) (Zapewne to agencja zagraniczna 'wymusiła' by miała agencję 'matkę' w Polsce) oraz zapewne już i inne międzynarodowe.
Sądzę, że takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze, ponieważ nie jest się zdanym samemu na siebie, bo jednak kontakt jest utrudniony będąc w Polsce a mając agencję w Paryżu, czy Londynie.

Sens ma wtedy, gdy ktoś ma warunki i chce to robić :) (właśnie- to, że koleżanka/babcia/ciotka/mama mówi, że byś się nadał to niekoniecznie znaczy, że tak jest :D)

Na razie na pewno jesteś za młody i za niski.
180cm to mało. Najlepszy wzrost to ok. 187cm (oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze urośniesz, bo masz dopiero 14 lat i agencja również będzie miała to na uwadze)
Chociaż i tak najbardziej liczy się twarz.

Sądząc po samym wieku to minimum 2 lata radziłbym Ci poczekać (podszkol angielski i może francuski), bo i tak nigdzie nie wylecisz w tym wieku (rodzice Ci nie pozwolą to raz, a dwa jesteś za młody na pracę).

A tak na przyszłość to agencje w Polsce, które mają dział męski (Te większe. Kolejność losowa). W nawiasach zapisałem znane modelki/znanych modeli z tych agencji, takich którzy robią już Karierę przez duże "K". Facetom w tej branży oczywiście ciężej.

Model Plus (Magdalena Frąckowiak, Małgosia Bela)
Avant Models (Kasia Struss)
Panda Models- tylko facetami się zajmują (Greg N)
AMQ (Tomek Szalański)
Dvision (Anja Rubik, Zuzanna Bijoch)
Gaga (JAC, czyli Monika Jagaciak)

Ogólnie ja proponowałbym Ci najbardziej AMQ i Pandę ewentualnie Model Plus.

A na razie możesz się właśnie pobawić w maxmodels lub jeżeli tak bardzo chcesz to wyślij swoje polaroidy do agencji :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Wysyła, rozsyłaj, warto próbować, jak mawia klasyk, kto nie ryzykuje nie pije szampana :D
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiele zaleąy od tego z jakirgo maista jesteś. Jeżeli z dużego typu Warszawa,Wrocław czy Kraków to spokojnie możesz znaleźć agencję zajmujące się fotomodelingiem. Gorzej sytuacja przedstawia się w mniejszych miejscowościach,tam jest bardzo ograniczony wybór.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
maxmodels na dobry początek nie jest złe... ale lepiej iść z opiekunem do porządnej agencji, pogadać, zorientować się jak to działa. grunt to ktoś dorosły - jako nieletnia osoba niestety nie jesteś traktowany poważnie..
 
D

Dobrawa

Guest
Mysle ze obecnie na maxmodels troche sie popsuło i nie wiem czy jest sens sie podpierac tym serwisem. Chyba stawialabym jednak na wysylanie portfolio do agencji.
 
Do góry