Modelarstwo i inne pasje

zcicha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Cześć, czy mamy na forum jakiś modelarzy? Chciałbym zaprenumerować nową kolekcje czołgu RC. Wydaje się super zabawką i fajnym zajęciem na popołudnia. Szukam kompana. Czy ktoś zamierza składać Czołg T-72 z De Agostini albo może składa coś innego, bawi się RC i chciałby podzielić się wrażeniami i doświadczeniem?
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Mój mężczyzna się tym pasjonuje a i mi się to podoba, nie jestem wciągnięta jak on, ale widzę że to fajna sprawa, kreatywna i ucząca poszanowania dla historii. Modele z gazetek ok, ale najbardziej Modelarnię lubimy, to fajny sklep online. Mają dobrą ekipę i wielki wybór.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja mam znajomego, który uwielbia modelowanie i robi to jako hobby już od dobrych kilku lat. Ja osobiście nie lubię, ale jeśli ma się pasję, to warto ją rozwijać
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
Mój brat się bawi modelarstwem i to tak ma całego bo robi też całe makiety i ze znajomymi odgrywają bitwy. Podobno są też jakieś gry do tego, próbował mi wytłumaczyć kiedyś ale nie miałem cierpliwości :D Poza tym fajnie się patrzy na takie już ukończone czy to statki, samoloty czy samochody. Zwłaszcza, jak się pomyśli ile czasu i energii poświęcił ktoś żeby to aż tak realistycznie wyglądało.
 

kornikTG

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Polecam chodzić na modelarnie i wspólnie z innymi ludźmi coś składać. Ktoś Tobie pomoże, Ty komuś innemu. Pogadacie. Fajnie tak być w otoczeniu pasjonatów.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
No modelowanie to super hobby, jak byłem mały to sporo modelowałem bo akurat kolega z podstawówki mnie w to wciągnął - naprawdę bardzo miło wspominam te czasy :D
 

Bllack

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja zacząłem zbierać kolekcję „Legendarne auta PRLu” :) Super sprawa, fajnie się przy tym siedzi, można się też dowiedzieć wielu ciekawostek i faktów na temat tych samochodów :) Auta składa się z klocków Cobi :) Może nie jest to jakieś „modelarstwo wyczynowe” :D ale na początek w sam raz, może później przejdę na coś o wyższym poziomie trudności :D Idealny sposób na odstresowanie :D
 

Qafopaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ahh modelarstwo... Kiedyś uważałem że jest to nudne hobby, ale jakiś czas temu znajomy mnie w to wciągnął i jestem zafascynowany! Przypomniały mi się czasy gdzie godzinami składałem klocki lego. Jeżeli chcecie zobaczyć kilka moich projektów piszcie śmiało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Do składania modeli nigdy nie miałam cierpliwości, ale z kolei kolekcjonowanie modeli i figurek to już jak najbardziej tak. Mam właśnie nowość w swojej kolekcji - Batman Bat-Tech. Słyszeliście o takiej nowości? Świetne figurki, idealne dla kolekcjonerów.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Pozwole sobie temat odkopać. Modelarstwem się zajmuję z przerwami od 8 roku życia. Zaczynałem od samolotów, potem przyszedł czas na pojazdy wojskowe, okręty a także dioramy i figurki. Hobby bardzo fajne, uczy cierpliwości i kreatywności.
 

Sebastian572

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2023
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Modelarstwo to bardzo ciekawa pasja. Niestety trzeba się do tego nadawać, a ja niestety nie pasuje do czegoś takiego ;)
 
Do góry