Moda.pl galeria handlowa w domu :)

amaretto123

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zapraszamy pod najmodniejszy adres w sieci - MODA.PL. Portal dla modnych kobiet, które lubią mieć wybór.

Masz ochotę podarować sobie drobny, modny prezent...Może szpilki? Może bieliznę? Może kolczyki?

Ale jakie kolczyki? Srebrne, złote a może plastikowe? O zabawnym wzorze czy z eleganckim kamieniem? Okrągłe albo podłużne. Sztyfty albo wiszące? Duże, średnie albo zupełnie małe? Z zapięciem klasycznym czy angielskim? I wreszcie w jakim kolorze?

Pobaw się własną wyobraźnią i sama wybierz na co masz ochotę. My Ci pomożemy to znaleźć.


Skorzystaj z naszej wyszukiwarki - dzięki niej nie musisz iść na kompromisy - znajdziemy dla Ciebie dokładnie to, na co masz ochotę.

Co wyróżnia MODA.PL spośród innych portali zakupowych?
Od razu znajdziemy dla Ciebie to czego dokładnie szukasz - zaoszczędzisz czas i cierpliwość. Możesz być nawet najbardziej wybredna i wymagająca bo dla nas liczy się przede wszystkim oryginalność.

Zapraszam do wklejania interesujących rzeczy które znajdziecie na moda.pl!
 

Attachments

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    3,3 KB · Wyświetleń: 26
  • moda.JPG
    moda.JPG
    100,4 KB · Wyświetleń: 29

KamilkaNowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej

Od dwóch miesięcy jestem w ciąży, kupiłam wczoraj rewelacyjną spódnicę, którą odebrałam osobiście!

www.pieknamama.moda.pl spódnica jest rewelacyjna to ona: http://www.moda.pl/p64083,spodnica-gwyneth.html

Portal www.moda.pl udowodnił mi, że nawet kobieta w ciąży może wyglądać niesamowicie elegancko.


Wczoraj odkryłam ten serwis i serdecznie go Wam polecam www.moda.pl

Pozdrawiam
Kamila
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Amaretto123, jak na mój gust Ty i KamilkaNowa to ta sama osoba( tak przypuszczam po sposobie pisania), i przybyła wyłącznie po to, aby zareklamować jakaś modę.pl :] To widac po Twoich postach.
 

amaretto123

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
oj tam zareklamować powiedzieć o jej istnieniu :) Poza tym widzę, że osoby wstawiają fajne sukienki w temacie allegro, więc czemu nie można zrobić tego z modą :)

Nie ma obowiązku wchodzenia..
a może naprawdę ktoś coś sobie znajdzie ciekawego

Pozdrawiam :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Jasne że można powiedzieć o jej istnieniu ;)
Z tym, że Ty piszesz tylko o tym, o to mi chodzi...
 
Do góry