Mocny akcent w salonie

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Można pomyśleć o paru fajnych dużych obrazach. Jakaś nietypowa fototapeta dużych rozmiarów też da radę! Nie przypuszczacie nawet jak potrafi to zmienić mieszkanko :)
 
J

jagnam

Guest
Ja jakiś czas temu zastanawiałam się nad dekoracjami okien bo miałam w salonie jedynie rolety i całe pomieszczenie wydawało mi się bardzo puste oraz mało przyjemne. W końcu zdecydowałam się na panele. Widzieliście możę to rozwiązanie ? Powiem Wam,że wszystko bardzo fajnie się prezentuje.
Wybrałam te:
237_243_productGfx_29ac31c931d1e2e19eac691e5faaf5fd.jpg


Od razu praktycznie zakochałam się w tym motywie japońskim ( mam mieszkanie w nowoczesnym stylu i takie dodatki bardzo do niego pasują).
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
U siebie mam to narożnik bono z agaty.
Na tle białych ścian i czarnych mebli to naprawdę mocny akcent ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Wow, ale razi po oczach :) Nie wiem czy na taki kolor bym się zdecydowała, ale fajnie się rozkłada do spania, widziałam go w salonie...
 
T

TomkaJanka

Guest
U nas mocny akcent to sofa - jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszyscy, którzy po raz pierwszy nas odwiedzają zwracają uwagę na ten mebel w pierwszej kolejności. Resztę pokoju mamy taką raczej minimalistyczną, neutralną więc ta kanapa naprawdę rzuca się w oczy i nadaje charakter całej aranżacji.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
świetne są te aranżacje, kiedy pokój utrzymany jest raczej w jasnych, delikatnych kolorach, a jest jakiś mocniejszy akcent w postaci np. kolorowej sofy. Takie meble z bajecznie kolorową tapicerką widziałam ostatnio na targach designu w Wawie. Niestety, trochę kosztował :) A jeśli chodzi o mocne kolorystyczne akcenty to polecam kolorek "bukiet róż" Barw Natury. Od razu ożywi pokój :)
 

panna Dygotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Kanapa w niecodziennym kształcie czy kolorze to dobry akcent w salonie. Można tez pomyśleć o zaakcentowaniu ściany przez położenie ciekawej struktury np Velatura czy Pergameno z Magnata.
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
panna Dygotka napisał:
Kanapa w niecodziennym kształcie czy kolorze to dobry akcent w salonie. Można tez pomyśleć o zaakcentowaniu ściany przez położenie ciekawej struktury np Velatura czy Pergameno z Magnata.
tym bardziej, że samodzielne nałożenie tych struktur nie jest jakąś wielką filozofią.
 

lokans

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moja propozycja na naprawdę mocny akcent - tynk dekoracyjny dający efekt betonu :) Oczywiście nada się to raczej tylko do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym/minimalistycznym ale w takim mieszkaniu robi to naprawdę niezły efekt!
 
L

lena38

Guest
Tak naprawdę to wszystko jest rzeczą naszego indywidualnego gustu, raczej trudno zrobić lub kupić coś co nam kompletnie się nie podoba. U jednego ozdobny tynk, u drugiego fotel w jaskrawym kolorze, a ja mam na ścianie w salonie piękny zegar jest designerski i trochę nietypowy i z tego co wiem takie zegary podbijają serca i zaczynają co raz częściej znajdować uznanie jako dekoracja, która może odmienić nawet styl pomieszczenia.
 

poszukiwacz999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z tobą, że zegary sa teraz w modzie, przeglądając różne magazyny mozna zauważyć, że coraz częściej się pojawiają. Też planujemy z żoną zakup jakiegoś fajnego designerskiego zegara i nawet żona upatrzyła juz w Galerii Limonka, jak kupowaliśmy różne akcesoria do łazienki.
 

Marek1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Może jakieś zasłony i poduszki w kolorze tego fotela dopełnią całość. Mi osobiście on się podoba. Powodzenia! :)
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Powiem wam, że teraz zasłony wracają i zaczynają być w modzie zasłony takie ciężkie , grube i masywne - najlepiej na całą ścianę. Ja takei zasłony do siebie kupowałam ze strony LEMARE Art Zasłony z Braniewa. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą .
 

beatalisek

Zbanowany
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Również mam szare ściany, ale zamiast czerwieni wybrałam narożnik w butelkowej zieleni. Wygląda mega :)
 

Zosia_K

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Beata Lisek narożnik w butelkowej zieleni to moje marzenie :zakochany:
Przepięknie prezentuje się z miedzianym stolikiem kawowym i dekoracjami w stylu boho. Może macie jakichś sparwdzonych producentów, ktoś poleci sklep meblowy z prawdziwego zdarzenia?? HELP....
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
W temacie butelkowych odcieni - w salonach agata maja inspiracje właśnie z tym motywem koloru w roli głównej. Zestawiają z dodatkami równie mocno wyrazistymi jak róż czy tez motywem kwiatowym rozjaśniającym wnętrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zosia_K

Zbanowany
Dołączył
12 Październik 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Uwielbiam łagodne aranżacje salonu właśnie z narożnikiem w mocnych, energetycznych kolorach w roli głównej. Wygląda to obłędnie!

U mnie akcentem kolorystycznym w salonie są zasłony i poduszki dekoracyjne, czasem też obrus. Często je zmieniam, dlatego mam kilka kompletów uszytych przez krawcową. Filozofii nie ma wystarczy tylko wybrać kolor tkaniny i fason. To wiele tańsze rozwiązanie niż wymiana mebla.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
To prawda dodatki w różnych kolorach pozwalają łatwo i szybko odmienić wnętrze przy niewielkim nakładzie finansowym :)
 

IlonkaMaO

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Postaw na obrazy na płótnie. Wybór jest bardzo duży i do każdego wnętrza można znaleźć wiele propozycji. Zaleta jest taka, że zmieniam jeden z obrazów zmieniam już trzeci raz bo zwyczajnie mi się znudził. To znacznie lepsze niż fototapeta, gdzie wymiana wymaga dużo pracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Może być to również mebel. Postawienie mebla w jakimś ciekawym energetycznym odcieniu rownież moze całkowicie zmienic charakter pomieszczenia.
Ciekawie może wyglądać taki musztardowy narożnik w salonie.

Na pewno plusem bedą również wartości użytkowe. Jak wygodne miejsce do oglądania telewizji czy dodatkowe miejsce do spania dla gości.
naroznik-trevis-meblearkadius_pl-3-336x224.jpg
 
Do góry