Moc zabiegów ujedrniajacych cial

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Julia Mroczek napisał:
Dziewczyny a jakie serum ujędrniające na cellulit polecacie? W sumie styczeń to chodzimy zakryte ale do lata chciałabym usunąć :)
rozejrzyj sie w kosmetykach bielendy, najlepiej na ich stronie, bo wybor calkiem spory. Duzo dziewczyn poleca slim cellu, ja nie stosowalam wiec sie nie wypowiem. Do ujedrniania moge polecic olejek pod prysznic twoje pielegnacja, ma nie tylko wlasciwosci ujedrniajace ale tez nawilzajace.
 

zazi

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Julia Mroczek napisał:
Dziewczyny a jakie serum ujędrniające na cellulit polecacie? W sumie styczeń to chodzimy zakryte ale do lata chciałabym usunąć :)
spróbuj eveline czerwony (ten rozgrzewający), ale ze dwa razy w tygodniu polecam peeling kawowo-cukrowy (zrób sama), od środka na ujędrnienie i poprawę pośladkow czyli podniesienie suplement Bigup (instoya), i 3-4 litry wody ( mało a często). Gwarantuję że zniknie :)
 

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
Kup sobie serum na cellulit Vialise. Zacznę może od zapachu, hmm całkiem przyjemnie, kwiatowo. nie narzuca się. Wprawdzie lubię mocno perfumowane kosmetyki ale to jest jedyny minus tego serum. . Stosuję go już 4 tydzień, codziennie wcieram w uda, efekt jest naprawdę zadowalający. Celulit faktycznie zmniejszył się, skóra gładka i miła w dotyku. Już po 2 tygodniach zauważyłam efekty. Ogólnie jest to pierwsze serum po którym widzę rzeczywiście efekty usuwania cellulitu. Stosowałam wiele innych kosmetyków ale dosłownie nie widziałam takiego działania.
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
Dziewczyny a jakie serum ujędrniające na cellulit polecacie? W sumie styczeń to chodzimy zakryte ale do lata chciałabym usunąć :)
rozejrzyj sie w kosmetykach bielendy, najlepiej na ich stronie, bo wybor calkiem spory. Duzo dziewczyn poleca slim cellu, ja nie stosowalam wiec sie nie wypowiem. Do ujedrniania moge polecic olejek pod prysznic twoje pielegnacja, ma nie tylko wlasciwosci ujedrniajace ale tez nawilzajace.
z ich marki fajne i dobre sa tropikalne olejki do ciała ;)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
eliza43 napisał:
z ich marki fajne i dobre sa tropikalne olejki do ciała ;)
To prawda, ale one maja chyba tylko dzialanie nawilzajace. Do ujedrnienia swietynie sie sprawdzi kokosowy olejek w kremie, rowniez bielendy. ujedrnia, nawilza oraz wygladza skóre, wiec fajna sprawa, a dodatkowo nie jest mega tlusty, wchlania sie dosyc szybko.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Nie jestem kobietą jednak mogę Ci napisać,że żona stosowała Frashe po porodzie jak piersi były w kiepskim stanie.Z tego co mówila to dużo jej to dało.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
tienshan napisał:
z ich marki fajne i dobre sa tropikalne olejki do ciała ;)
To prawda, ale one maja chyba tylko dzialanie nawilzajace. Do ujedrnienia swietynie sie sprawdzi kokosowy olejek w kremie, rowniez bielendy. ujedrnia, nawilza oraz wygladza skóre, wiec fajna sprawa, a dodatkowo nie jest mega tlusty, wchlania sie dosyc szybko.
z tych tropikalnych olejkow, mono de thaiti ma wlasnie dzialanie ujedrniajace, uelastycznia skore oraz nawilza, a takze przywraca piekny blask, a do tego przyjemnie pachnie egzotycznymi kwiatami.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
ipr napisał:
A o tym nie słyszałam. Ogolnie widziałam w sklepach,ze sporo jet tych serów typu eveline ( serów ja sie to odmienia? :D ). Ale teraz tak sobie myślę,ze jednak kupię sobie coś droższego bo jednak chciałabym zainwestować w coś co będzie miało jakieś dzialanie.
Własnie dlatego też polecam to Frashe. Zamawiałem przez internet dla żony ( w sklepach stacjonarnych nie jest ponoć dostepne). Żona naczytała się wcześniej w internecie o polecanych kosmetykach oraz polecali własnie to serum . Ponoc jest bardzo dobre.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
z tych tropikalnych olejkow, mono de thaiti ma wlasnie dzialanie ujedrniajace, uelastycznia skore oraz nawilza, a takze przywraca piekny blask, a do tego przyjemnie pachnie egzotycznymi kwiatami.



kokosowy z tej serii tez jest niczego sobie ;)
 

eliza43

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
0
Julia Mroczek napisał:
Dziewczyny a jakie serum ujędrniające na cellulit polecacie? W sumie styczeń to chodzimy zakryte ale do lata chciałabym usunąć :)
bielendowski multifunkcyjny 10w1 jest tez dobry, wyrownuje kolort skóry, nadaje lekka opaleniznę i przede wszystkim nawilża
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Jeśli o chodzi o ujędrnianie to ciekawa jestem Sexy Look Bielendy, czy ten "niewidzialny biustonosz" faktycznie tak liftinguje piersi?
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
bridgett napisał:
Jeśli o chodzi o ujędrnianie to ciekawa jestem Sexy Look Bielendy, czy ten "niewidzialny biustonosz" faktycznie tak liftinguje piersi?
kupiłam je ostatnio na promocji, ale jeszcze nie testowałam więc moge dac znać za jakis czas jak się sprawdził krem, co do nawilżania ciała z tej marki okej jest abisyński olejek w kremie :)
 

MariaAntonina

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Dziewczyny jeśli macie problem z cellulitem, czy ze starzeniem się skóry, polecam zabiegi Venus Freeze w Vici Clinic w Krakowie. Zabiegi wykonują dwie przemiłe Panie - Kasia i Gosia, a całość kosztuje tylko 249 zł, więc znacznie mniej niż u konkurencji. Ja byłam i polecam[/SIZE]
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mi osobiście po ciąży bardzo pomógł zabieg redukujący blizny po rozstępach BeautyTek Premium w Gabinecie Esthe w Lublinie. Zabieg świetnie zagęszcza skore i spłyca widoczne blizny.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Sama trochę nie wierzyłam w działanie tych wszystkich kremów ujędrniających ale byłam nieco zdesperowana jeśli chodzi o wygląd mojego biustu. Niestety ale karmienie dość kiepsko wpływało na mój biust. Który stał sie obwisły oraz wyglądał bardzo źle:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
z właśnych doświadczeń polecam zabieg vela shape III, serię przeprowadzałam w klinice vesuna z krakowa i efekty zostały osiągnięte. oczywiście oprócz zabiegów, ćwiczyłam i byłam na diecie. obecnie jestem w ciąży, więc nie mogę być tak aktywa jak wcześniej, ale zabieg polecam. podejrzewam, że jak już urodzę to będę małymi kroczkami wracać do formy. nie wykluczam zabiegów, ale to już na późniejszym etapie.
 
Do góry