shavog

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam,
pewnie masz na strychu czy w piwnicy stertę czarnych, dużych, okrągłych płyt winylowych, z których w ogóle nie korzystasz. Może dostałeś je od cioci, może to stary zbiór Twojego taty, może odziedziczyłeś je po babci, dziadku. Nie ważne. Jeśli nie wiesz, co z nimi zrobić, możesz mi pomóc. Jestem młody, mam zaledwie 17 lat i urodziłem się na tyle późno, że winyle zdążyły odejść do lamusa. Nie miałem okazji kupowania wosków, gdy te przeżywały swoje lata świetności, a sam jestem wielkim fanem muzyki. Od jakiegoś czasu próbuję na wszystkie sposoby zgromadzić kolekcję, którą bezwstydnie będę mógł katować na gramofonie. Niestety, starsi członkowie rodziny - głównie babcie - nie wiedząc, co czynią, wyrzuciły wszystkie ich płyty dawno temu, gdy ja nie byłem jeszcze w planach. Moją jedyną szansą są Internauci.

Płyt nie chcę do powieszenia na ścianę, czy ozdoby sufitu, jestem autentycznym słuchaczem, fanem muzyki. Krążki trafią w dobre ręce. Jeśli znajdą się osoby, które mają stertę nieużywanych wosków, bardzo, ale to bardzo proszę o kontakt. Przesyłkę oczywiście opłacę, w okolicach Trójmiasta jestem w stanie odebrać je osobiście.

Kontakt: shavo.szymongroenke@gmail.com
gg: 13961242
telefon mogę udostępnić po wcześniejszym kontakcie przez PM lub Maila.

Pozdrawiam!
 
Do góry