Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015.

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Isen1822 napisał:
No i nie udało się. Niestety, dużą rolę odegrali tutaj sędziowie, którym nasi zresztą na sam koniec odpowiednio "podziękowali". Tak czy inaczej, teraz trzymamy kciuki za walkę o trzecie miejsce!
Na układy nie ma rady..Sędziowie zarobieni.
 
W

wiki9969

Guest
Isen1822 napisał:
No i nie udało się. Polacy może nie zagrali rewelacyjnie, ale Katar był w naszym zasięgu. Niestety, dużą rolę odegrali tutaj sędziowie, którym nasi zresztą na sam koniec odpowiednio "podziękowali". Tak czy inaczej, teraz trzymamy kciuki za walkę o trzecie miejsce!
I za to podziękowanie zostali ukarani.

Ale najważniejsze, że jest medal i Polacy dali radę Mistrzom Świata. ;)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Gressil napisał:
Kibole kilku okolicznych klubów piłkarskich to moi dobrzy znajomi.
Ciekawe gdzie kupowali baseboll'e . ^^

Fajny mecz z hiszpanią, zasłużyli na ten brąz. Szyba się nieźle popisał. :D
 
W

wiki9969

Guest
Dokładnie. :D Całkiem nieźle popisała się też Francja. Mamy nowych Mistrzów Świata. :D
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Francji nie oglądałam do końca :D W ogóle nie spodziewałam się jej w finale, kataru zresztą też :D Obstawiałam Polskę, Hiszpanię, Danię i Niemców :D Tyle tylko, że jak się w 1/4 okazało, albo Dania, albo Hiszpania musiała odpaść. Ale fajny poziom i ciekawe mecze były na tym turnieju, mimo wszystko. :)
 
W

wiki9969

Guest
Kataru to się chyba nikt nie spodziewał. :D To była największa "niespodzianka" tegorocznych Mistrzostw Świata. :p
Ale zgodzę się z Tobą, że Mistrzostwa były naprawdę ciekawe. ;)
 
W

wiki9969

Guest
Zgadza się. :p W przyszłym roku będą Mistrzostwa Europy organizowane u nas. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tylko mam nadzieję, że nasi nie pójdą w ślady Kataru. ;)
 
Do góry