Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2015.

W

wiki9969

Guest
Właśnie rozpoczęły się mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbywają się w Katarze. nasza Reprezentacja jechała na Mistrzostwa jako jeden z faworytów. Niestety już na samym początku natrafili na Reprezentację Niemiec, która pokonała naszych chłopaków z wynikiem 26:29. W kolejnych meczach z Rosją i Argentyną wygrali, ale w tabeli grupowej zajmują dopiero trzecie miejsce. Jak myślicie? Czy nasza Reprezentacja stanie w tych mistrzostwach na podium?
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Czy jechali w roli faworytów to bym się sprzeczała. Zwłaszcza, że grupę bardzo ciężką trafili. Póki co radzą sobie przyzwoicie, strasznie słabo działają skrzydła, w obronie gramy zrywami, a poza tym nie jest źle.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja mimo, że niezbyt interesuję się piłką ręczną to wyniki śledzę i wydaje mi się, że podium jest jak najbardziej realne.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Hyhy wszystko się okaże po meczu z Danią ^^. Zawsze na nich trafiamy :p Szansę mają jak najbardziej , ale to, czy ją wykorzystają zależy tylko od nich.
Będę trzymać kciuki w sobotę :D
 
W

wiki9969

Guest
Też będę trzymać kciuki w sobotę choć meczu nie obejrzę. :( Patrząc na to jak Dania sobie radzi na Mistrzostwach zapowiada się ciekawy mecz. :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Niestety, nie wygraliśmy. Mamy spore problemy ze skutecznością. Nie od dziś, nie od zeszłego roku, od dawna. Łatwe straty, masa niedociągnięć. No cóż, mamy wymagających przeciwników, od których aktualnie odstajemy.
 
W

wiki9969

Guest
Kurcze, Wenta swego czasu potrafił stworzyć reprezentację na miarę mistrzostw. A teraz mamy takie problemy... Szkoda, ale trzymajmy kciuki za kolejne mecze.
 
W

wiki9969

Guest
Było ciężko. :D Był to jeden z lepszych meczów, ale najważniejsze że wygrany. Polacy przeszli do ćwierćfinału.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ciekawe mecze się zapowiadają ; zwłaszcza Dania - Hiszpania ^_^
Mecz Polskiej reprezentacji też oczywiście obejrzę :D Mam nadzieję , że będzie wynik pozytywny.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nasi tak naprawdę dopiero teraz pokazali, co to znaczy dobra gra, zwłaszcza w drugiej połowie. Słowa uznania dla naszego bramkarza- jak zawsze świetny. Mecz świetny i co najważniejsze- awans. Dobrze, że w tym meczu według wielu faworytami byli Szwedzi, może to troszkę odciążyło naszych. Czekamy na Chorwację :)
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
3 godziny do meczu, nastroje w drużynie dobre. Chorwaci nie grają wcale powalająco na tym turnieju. Myślę, że jeżeli zagramy tak jak ze Szwedami to damy radę.
 
W

wiki9969

Guest
I daliśmy radę. :D Polska awansowała do półfinału Mistrzostw Świata. Pierwsza połowa była w miarę spokojna, ale druga była zdecydowanie ciekawsza. Dopiero pod koniec można było odetchnąć z ulgą. :D
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Łiiiiiiiiiiiii , wygraliśmy :D Były emocje, nie powiem :D
Niemcy przegrali z Katarem! Więc, jeżeli nam przyjdzie zmierzyć się z nimi w półfinale to może być ciężko ;)
Kogo obstawiacie w meczu Dania vs Hiszpania ? :p
 
W

wiki9969

Guest
Katar jest dla mnie zaskoczeniem. :D Myślę, że Polacy po tym co dzisiaj pokazali dadzą radę. ;) W meczu Dania-Hiszpania obstawiam Danie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Akurat siedziałem sobie w restauracji i pisałem coś na laptopie kiedy usłyszałem gromkie "JEEEEEEEEEEEEEEEST!!!" grupy około 40 osób. O mało kawy ze stolika nie strąciłem : o
 
W

wiki9969

Guest
Jutro Katar. Jak myślicie? Nasza Reprezentacja wygra i powalczy o złoto?


Swoją drogą Macan ciekawie skomentował mecz Polska-Chorwacja. Napisał, że Polacy specjalnie zaczęli przegrywać żeby uśpić czujność Chorwatów. W sumie nie wiem czy na tym etapie pozwoliliby sobie na takie ryzyko.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wiki9969 napisał:
W meczu Dania-Hiszpania obstawiam Danie.
Wygrała hiszpania. :D Dania była zbyt nadąsana i pewna siebie. Nie mogłam już patrzeć na Hansen'a. :)


Gressil napisał:
Akurat siedziałem sobie w restauracji i pisałem coś na laptopie kiedy usłyszałem gromkie "JEEEEEEEEEEEEEEEST!!!" grupy około 40 osób. O mało kawy ze stolika nie strąciłem : o
Coś słabi ci kibice. :D
Powinieneś się cieszyć, że to nie kibole piłki nożnej, bo w takim wypadku teraz szukałbyś części i skręcał laptopa... o ile byś przeżył. :tongue:

wiki9969 napisał:
Jutro Katar. Jak myślicie? Nasza Reprezentacja wygra i powalczy o złoto?
Walczyć na pewno powalczy, ale mam nadzieję, że to nie będzie totalna miazga, i mecz będzie w miarę wyrównany.

wiki9969 napisał:
Swoją drogą Macan ciekawie skomentował mecz Polska-Chorwacja. Napisał, że Polacy specjalnie zaczęli przegrywać żeby uśpić czujność Chorwatów. W sumie nie wiem czy na tym etapie pozwoliliby sobie na takie ryzyko.
A według mnie to oni mają więcej szczęścia niż rozumu. :p No, ale szczęście podobno sprzyja lepszym. ^^
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No i nie udało się. Polacy może nie zagrali rewelacyjnie, ale Katar był w naszym zasięgu. Niestety, dużą rolę odegrali tutaj sędziowie, którym nasi zresztą na sam koniec odpowiednio "podziękowali". Tak czy inaczej, teraz trzymamy kciuki za walkę o trzecie miejsce!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Powinieneś się cieszyć, że to nie kibole piłki nożnej, bo w takim wypadku teraz szukałbyś części i skręcał laptopa... o ile byś przeżył. :tongue:
Kibole kilku okolicznych klubów piłkarskich to moi dobrzy znajomi.
 
Do góry