KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Tvp z BBc zrobili wspólnie produkcję z okzji 100 rocznicy "wielkiej wojny", jestem ciekaw jak to wyjdzie. Obawiam się, że Polacy zaczną hejtować, bo z materiałów w sieci wynika, że nie Niemic tam będzie głównym wrogiem, a sama wojna. Główni bohaterowie to dzieciaki - młody niemic i Anglik, jeśli dobrze kojarzę, bo pisze z pamieci, czytałem o tym jakiś tydzień temu. A moim zdaniem wreszcie coś wartościowego w tvp, bo na rolnika, który szuka żony naprawdę żal patrzeć :/
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
KrólJulian napisał:
Tvp z BBc zrobili wspólnie produkcję z okzji 100 rocznicy "wielkiej wojny", jestem ciekaw jak to wyjdzie. Obawiam się, że Polacy zaczną hejtować, bo z materiałów w sieci wynika, że nie Niemic tam będzie głównym wrogiem, a sama wojna. Główni bohaterowie to dzieciaki - młody niemic i Anglik, jeśli dobrze kojarzę, bo pisze z pamieci, czytałem o tym jakiś tydzień temu. A moim zdaniem wreszcie coś wartościowego w tvp, bo na rolnika, który szuka żony naprawdę żal patrzeć
wow moze w końcu powstanie polski serial na swiatowym poziomie. kiedy bedzie mozna to obejrzec?
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
ance napisał:
Tvp z BBc zrobili wspólnie produkcję z okzji 100 rocznicy "wielkiej wojny", jestem ciekaw jak to wyjdzie. Obawiam się, że Polacy zaczną hejtować, bo z materiałów w sieci wynika, że nie Niemic tam będzie głównym wrogiem, a sama wojna. Główni bohaterowie to dzieciaki - młody niemic i Anglik, jeśli dobrze kojarzę, bo pisze z pamieci, czytałem o tym jakiś tydzień temu. A moim zdaniem wreszcie coś wartościowego w tvp, bo na rolnika, który szuka żony naprawdę żal patrzeć
wow moze w końcu powstanie polski serial na swiatowym poziomie. kiedy bedzie mozna to obejrzec?
można było oglądać 10 i 11 listopada.... a po obejrzeniu wydaje mi się że nie było nic do czego można by się doczepić... no może z wyjątkiem samego intro które było bardzo brytyjskie i to się czuło...
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
można było oglądać 10 i 11 listopada.... a po obejrzeniu wydaje mi się że nie było nic do czego można by się doczepić... no może z wyjątkiem samego intro które było bardzo brytyjskie i to się czuło...



to prawda - trochę zbyt sielankowo, ale ogólnie serial dobry, szkoda ze tylko 5 odcinkow
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
ance napisał:
można było oglądać 10 i 11 listopada.... a po obejrzeniu wydaje mi się że nie było nic do czego można by się doczepić... no może z wyjątkiem samego intro które było bardzo brytyjskie i to się czuło...



to prawda - trochę zbyt sielankowo, ale ogólnie serial dobry, szkoda ze tylko 5 odcinkow
To obejrzę, ale w necie nie mogę znaleźć. Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać rok, aż znowu puszczą w TV :p
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Serial jako taki dobry, ale jak na klimat PWŚ stanowczo przesłodzony ;/ To raczej taki dramat z elementami romansu, a wojna to tylko tło.
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że niezależnie od tego jak bardzo dokładnie, chcieliby odzwierciedlić obraz rzeczywisty tamtych czasów, to nam, dzisiaj byłoby ciężko to pojąć. Wojna to okropne zjawisko, które zmusza ludzi do odrzucenia własnego człowieczeństwa - po co? dla honoru? dla wartości? co kieruje człowiekiem, który jest zdolny zabić innego człowieka za politykę...
 
Do góry