Miłość z sylwestra

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To powodzenia. Choć nie udało mi się Cię przekonać, że pewnie do miłości to tam daleko...
 

Glorf

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Daj sobie spokoj dzieciaku. Piszesz tu o wielkiej milosci od pierwszego wejrzenia a jednak postanowiles byc z ta, którą traktujesz jak przyjaciolke. Wyznajesz uczucie przez smsa, a to chyba jawny dowód tego, ze powinienes jeszcze troche dojrzec zanim zaczniesz myslec o zwiazkach. Pozdrawiam :)
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
To nie tak że przez SMS ja ja wdziałem kiedyś i rozmawiałem parę razy , ale nie zwracałem uwagi na nia dopiero w sylwestra coś zaiskrzyło
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie tyle dojrzeć, co zmądrzeć Glorf. A uwierz, że to nie jest wbrew pozorom to samo. Podstawowe wiadomości maks musisz posiąść. Choć wiesz, może lepiej jest ci uczyć się na błędach? Próbuj, sam do tego dojdziesz.
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja chce tylko z nią być nawet jak będę cierpiał
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
Witam ! Nie chc Cię krytykować, bo sama byłam w podobnej sytuacji.
Ale z doświadczenia wiem, że uczucia na siłę nic nie dadzą, a wręcz mogą coś zniszczyć.
Z tego co powiedziales przyjaznisz sie z Angelika, wiec szkoda by bylo stracic cos tak fajnego ,
szczegolnie jesli zalezy Ci na tej przyjazni.
Wiec powinienes z nia szczerze porozmawiac, jak najszybciej..
A i jesli rzeczywiscie zalezy Ci na Zanecie, to o nia walcz, byc moze jest tylko zauroczona, wiec wszystko przed wami !
Powodzenia ;-)
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Zauroczenie a miłość to co innego. Pogubiłem się tam w czytaniu która to która już, ale powiem tylko tyle, że związek na taką odległość nie ma sensu, tym bardziej przyszłości. Powiem Ci, że w tym wieku nie potrzebujesz związku na stałe. ;)
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Angelika powiedziała że wie , że to będzie trudne , i jakbym powiedział jej że tak nie moge to się nie załamie. A Żanetę chce zdobyć za wszelka cenę ale nie urażając uczuć innych osób .
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Angelika powiedziała że wie , że to będzie trudne , i jakbym powiedział jej że tak nie moge to się nie załamie. A Żanetę chce zdobyć za wszelka cenę ale nie urażając uczuć innych osób .

To jej powiedz że tak nie możesz jak najszybciej się da...
Za wszelką cenę i nie urażając innych to wykluczające się pojęcia...
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Może jednak cos wykombinuje. Bo nie umiem tak żyć, czekając na nią co 3 miesiące. A za parę deni znowu wyjeżdża .
 

anq

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Daj sobie troche czasu, a na Żanetę nie masz co naciskać, jeżeli ona kocha innego. Wszystko powoli się ułoży, co do Angeliki musisz jej jak najszybciej powiedzieć ,że nie chcesz niszczyć przyjaźni i wasz związek nie ma sensu bo przyjaźń jest dla Ciebie ważniejsza ; ) mam nadzieje że wszystko będzie ok.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jeśli nawet nie będzie dobrze - może będzie to dla autora pewnego rodzaju nauczką.
 

maks94

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pisałem dzisiaj Z Angelą i powiedziałem jej że ja tak nie mogę być z kimś na odległość . Nie miała do mnie żalu wiedziała że tak nie będziemy razem .
 

anq

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
no to suuper, że to zrozumiała , bo jeżeli czułeś ,że to nie ma sensu to po co było oszukiwać ją i samego siebie. A Żaneta może się do Ciebie przekona, chociaż nie wiem czy warto tak się śpieszyć jeżeli np. nie wyjdzie jej z ty chłopakiem w którym się zakochała to możesz być w postaci przyjaciela, a kto wie czy to wtedy się nie przerodzi w miłość. Oboje potrzebujecie czasu, bo przecież nic się nie stanie w ciągu kilku chwil.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu

A czegóż Ty człowieku oczekiwałeś - pomijając to, że zakładasz kilka tematów o jednym i tym samym wprowadzając mnie w stan irytacji?
Myślałeś, że ta Żaneta zakochana w kimś innym - będzie nagle Twoja? Że damy Ci do ręki magiczny ołówek którym napiszesz jej "miłość" na czole?
Panaceum na złamane serca. Ty nie jesteś Młody Werter - żeby cierpieć katusze. Najpierw pisałeś o miłości, potem o tym że miłości nie ma jest zauroczenie czy cokolwiek innego - może sam nie wiesz co do niej czujesz? - to wszystko jest śmieszne i o kant tylnej części ciała rozbić :bag:
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Poprawiłeś mi humor po tym debilnym dniu. Thx.
Ale na co czekać? Spotkaj się z jedną i drugą i wyjaśnij.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32


Drogi autorze, nie chce Cie w zaden sposob urazic, ale wnioskuje jeszcze po nicku, ze jestes bardzo mlody. Mysle, ze Zaneta sie zauroczyles po prostu, wierz mi lub nie, ale na powazne uczucie przyjdzie jeszcze czas. Teraz zajmij sie jakims swoim hobby, tym bardziej, ze Zanety nie zmusisz do milosci, jezeli cos do Ciebie poczuje na pewno to Ci powie. Glowa do gory, ulozy Ci sie :D
 

Gekkonidae

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
63
Punkty reakcji
2
A ja wam powiem, ze do niego nic nie mam.
Twoim błędem było zaakceptowac miłośc angeliki. Mogłeś jej wytłumaczyc, że nic nie czułeś itp. było by jej pewnie przykro ale ne możesz oszukiwac samego siebie dla przyjaciółki. Teraz to jakoś odkręc a miare dla niej bezboleśnie bo się wkopałeś.
A co o Żanety,... cóż, powodzenia
 
Do góry