Miłość a Rzeczywistość

g0cha

New Member
Punkty reakcji
0
wydaje mi sie, ze docenienie 2 polowki zalezy tez od wieku w ktorym ja poznasz. przykładowo kiedy masz 16 lat, czy 18 myślisz sobie, ze całe zycie przed toba. jeszcze przyjdzie czas na milosc, kariere itd. masz ochote sie wybawic, a zwiazki spychasz w daleka, daleka przyszlosz, zatem wydaje mi sie, ze przykladowo jako 16-18 latek drugiej polowki zwyczajnie nie docenisz.

B

Blancos

Guest
g0cha napisał:
zatem wydaje mi sie, ze przykladowo jako 16-18 latek drugiej polowki zwyczajnie nie docenisz.
A ja myślę, że to zależy od danej osoby - owszem, są ludzie, którzy w tym wieku myślą tylko o zabawie, ale są też ludzie, którym autentycznie zależy na tym, aby stworzyć jakiś tam związek. Prawda, rzadko się zdarza, że takie relacje trwają i kończą się dobrze, ale... raz, że znam kilka przykładów takich związków, dwa, że moim zdaniem to nie jest kwestia tego, że ktoś kogoś nie docenia, ale tego, że jeszcze w tym wieku ludzie są raczej średnio dojrzali i w miarę jak dojrzewają, i zmienia im się podejście do życia (oraz to, kim są), często okazuje się, że po prostu ich drogi się rozchodzą :)

indian_a

New Member
Punkty reakcji
0
wszystko zależy od człowieka. nie można wszystkiego uogólniać i spychać do jednego worka.

Roselyn

Member
Punkty reakcji
3
też się zgadzam, każdy człowiek jest inny, inne ma podejście do człowieka i życia.

Agneslap

New Member
Punkty reakcji
0
Mnie chłopak zdradzał nie z jedną, z KILKOMA dziewczynami, zainstalował sobie tindera :) :) Niby pracował, zmęczony, a... Koszmar, a proponował mi wspólne życie, mieszkanie

marseilaa

Member
Punkty reakcji
10
Mnie kiedyś też zdradził. Choć zarzekał się, że nie, kręcił ja mógł. Młoda byłam, teraz bym inaczej to rozwiązała, choć ostatecznie typa pogoniłam ;) ale to, że trafi się taki ktoś, kto nie potrafi dbać o związek i zdradza nie znaczy, że wszyscy tacy są. Ja jestem zdania, że każda tego typu porażka czegoś nas uczy :)

Roselyn

Member
Punkty reakcji
3
Zgadzam się. Zdrada oczywiście boli, ale nie można zakładać, że jak jeden zdradził, to każdy inny też będzie.

Do góry