Miesiączka

mloda143

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
to że miałaś 2tyg po stosunku okres nie oznacza ze w ciazy nie mozesz byc, do stwierdzenia tego faktu sluza np. testy ciazowe :]
Ale rozumiem jakby to był normalny seks a to co z nim zrobiłam nawet nie mozna nazwać seksem. A pozatym oprócz tego ze nie mam miesiączki to nie mam zadnych objawów.

Nie wiem moze brak miesiączki spowodowane jest lekami hormonalnymi na tarczycę które biorę albo zwym odżywianiem bo jakoś ostatnio w ogóle nie mam apetytu.
 

Happiness

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
^^Nibylandia^^
Również tak miałam dodam,że nie jednokrotnie;( Powiem tak sa dwie możliwości albo jesteś w ciąży albo nie. A tym czasem nie zamartwiaj się tak bo to tylko pogarsza twój stan i przez sres może opóżniać ci się okres. Dla pweności udaj się,abo wygoń swojego faceta po test ciążowy jeżeli okres w najbliższych dniach się nie pojawi. A na przyszłość skocz do gina po plastry/tabletki i problem z głowy :) Zero niepotrzebnego stresu,tylko czysta przyjemność:) Pozdrawiam:)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
No niestety nie mam chłopaka.

tak na przyszlosc, uwazaj z kim chodzisz do łóżka, zaoszczedzisz sporo nerwow.

jak test daje wynik negatywny to raczej nie ma sie czego obawiac, a powodow nie dostania miesiaczki moga byc dziesiatki, dlatrego nalezy isc do gina.
 

mloda143

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Dziewczyny powiedzcie czy może to być związane z nerkami. Bo dzisiaj byłam u lekarza i możliwe ze coś jest z nerkami. Ciąże wykluczam bo nie mam żadnym objawów. Jedynie jeszcze te hormony. Lekarz mówi ze to mogą być skurcze nerki i może przez to nie mam miesiączki.
 

Justyna90917

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!Zacznę od tego,że powinnam dostać okres 7 kwietnia,jest dzisiaj 12 i nadal go nie mam!Boli Mnie brzuch tak jak miałabym dostać okres poźniej przestaje i boli nadal ale tak jak byłby ciężki!Dodam,że strasznie mam obolałe sutki!No i co najważniejsze kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia!Jestem już z Nim 7 lat i praktycznie ciżgle kochalismy się bez zabezpieczenia i było wszystko wporządku!Kupiłam w Rosmanie test ciążowy-taki z niższej półki i wykazał brak ciaży)Czy mogę się spodziewać,że jestem w ciąży?Proszę o odpowiedzi
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Witam!Zacznę od tego,że powinnam dostać okres 7 kwietnia,jest dzisiaj 12 i nadal go nie mam!Boli Mnie brzuch tak jak miałabym dostać okres poźniej przestaje i boli nadal ale tak jak byłby ciężki!Dodam,że strasznie mam obolałe sutki!No i co najważniejsze kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia!Jestem już z Nim 7 lat i praktycznie ciżgle kochalismy się bez zabezpieczenia i było wszystko wporządku!

jak sie kochacie bez zabezpieczenia 7 lat i nie mieliscie wpadki, to albo macie farta, albo problemy natury zdrowotnej bo to conajmniej dziwne.

Kupiłam w Rosmanie test ciążowy-taki z niższej półki i wykazał brak ciaży)Czy mogę się spodziewać,że jestem w ciąży?Proszę o odpowiedzi
pytanie jest z serii retorycznych seks bez zabezpiecznie=ryzyko ciąży. Co do testu, to nie istotne jaki test kupilaś każdy powinien działać na tej samej zasadzie, ale nie wyrkywa wczesniej niz po 2tygodniach, więc możesz być w ciąży a test nic nie pokazuje. Do ginekologa trzeba iść.
 

objawy

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Niektóre testy ciążowe o bardzo dużej czułości dają wynik już od ok. tygodnia. Natomiast 7 lat bez zabezpieczenia i brak ciąży - to naprawdę rzadki przypadek.
 

iofod

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ćwiczenia i aktywności fizyczne są jak najbardziej wskazane w czasie okresu (a zwłaszcza przed, żeby nie czuć się ociężałą). Nie ma co się forsować, ale nie ma też co unikać ruchu :)
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
32
Miasto
pod krą...
Raczej powod do watpliwosci strachu obaw i przebadania sie poniewaz to wyglada jakby byl jakis problem techniczny po czyjes stronie a tak naprawde po obu bo bedac razem kazdy problem jest wspolny a juz napewno tego typu.

Radze sie przebadać, mozecie sie nie miło zaskoczyc, chyba ze oboje nie chcecie miec dzieci ale jesli to kwestia czasu, idzie do lekarza i pamietajcie im szybciej tym lepiej
 

Szynszyla06

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam. Przed okresem jak i w czasie jego trwania miewam potworne bole. Czasem jest to bol brzucha, innym razem bola mnie plecy i to tak, że nie wiem co że soba zrobic. Na pewno ktoras z was też miewa bolesne miesiaczki- macie jakies sprawdzone sposoby jak wyeliminowac lub chociaż zlagodzic bol? W domu mogę zrobic co mi się podoba, stac, skakac, biegac, lezec ale niestety w szkole nie mam takiej wolnosci i wtedy bol jest naprawdę nie do zniesienia. Prosze o rady, sprawdzone rady.

Pozdrawiam
~Patrycja
 

sparky93pl

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam zapytanie... Otóż uprawiałem stosunek z dziewczyną która to robiła 1 raz kiedy spóźniał jej się okres już około tygodnia (17 lat) , czytałem trochę i wiem , że w tym okresie występuję nie regularne miesiączki. Także czytałem , że okres spóźnia się po 1 stosunku przez 1 orgazm , stres kobiety. Dużo jest informacji w internecie , ale wolę sam się dowiedzieć proszę o poważne odpowiedzi. PS nie doszło do wytrysku w środku pochwy, okres się już jej z tym dniem spóźnia 16 dni. Narzeka na bolące piersi i bóle jajników, a okresu nie ma.
 

artemida1

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
kup w aptece test i masz odpowiedź pewną. Gdybanie nic nie pomoże a ryzyko przy stosunku przerywanym zawsze jest, zwłaszcza w młodym wieku i przy nieustabilizowanym cyklu
 

vikiable

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Witam, nie wiedziałam do jakiego tematu mam się podpiąć i dlatego piszę tu. Proszę o przeniesienie tego tematu w odpowiednie miejsce.
Od 5 lat leczę torbiele na jajnikach. Miałam robioną laparoskopię dwa lata temu. Od tamtego okresu one pojawiają się i znikają. Leczone są orgametrilem, tzn. jak się pojawiają to dostaję ten lek na 45 dni, następnie mam okres i one znikają na jakieś pół roku. Dodam, że staramy się z mężem o dziecko. Teraz też byłam u lekarza miałam robione usg, na prawym jajniku była torbiel, ale bardzo malutka, nie wymagająca leczenia, zaś drugi był w porządku i był pęcherzyk. Lekarz mówił, że w tych dniach mogę zajść w ciążę, żebyśmy się starali, tak więc bardzo się staraliśmy.
Dzisiaj mija 7 dzień i nie dostałam okresu. Test robiłam dzień przed spodziewaną miesiączką, (nie mogłam wytrzymać) wyszedł negatywny. Boli mnie brzuch tak jak do okresu ale tak trochę inaczej, boli i przestaje. Do lekarza idę dopiero we wtorek. Czy to może być ciąża? Tak bardzo bym chciała...
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Witam mam zapytanie... Otóż uprawiałem stosunek z dziewczyną która to robiła 1 raz kiedy spóźniał jej się okres już około tygodnia (17 lat) , czytałem trochę i wiem , że w tym okresie występuję nie regularne miesiączki. Także czytałem , że okres spóźnia się po 1 stosunku przez 1 orgazm , stres kobiety. Dużo jest informacji w internecie , ale wolę sam się dowiedzieć proszę o poważne odpowiedzi. PS nie doszło do wytrysku w środku pochwy, okres się już jej z tym dniem spóźnia 16 dni. Narzeka na bolące piersi i bóle jajników, a okresu nie ma.

jezu chłopie, gumka była? albo tabletki?

nie ogarniam , po porsto nie ogarniam , 2zł kosztguje jedna gumka a oni wolą żyć w stresie.

nie wiem co Ty czytales w tym necie o spozniajacym sie okresie po 1 stosunku albo po 1 orgazmie (sugerujesz ze miala orgazm przy 1 razie? heheheh ok.).

jak dziewcze ma 17 lat to moze miec nieregularny cykl, dodatkowo sie nakreca ze jest w ciazy i okres sie przesuwa. jest cos takiego jak test ciazowy kupuje sie go i wykonuje i sie wie.
 
W

wiki9969

Guest
Mnie niestety męczą wymioty podczas okresu. Od jakiegoś czasu towarzszą mi każdego dnia. Ja zaczynam się martwić, jednak Mama mówi, że to jest normalne. Ona podobno miała tak samo jak była w moim wieku. Nie wiem jak dla Niej, ale dla mnie to jest koszmar. :(
 

xlolax33

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam. Piszę tu, bo nie wiem gdzie mam poprosić o radę. 31 marca dostałam okresu. Mam 18 lat i mój okres zawsze był bardzo regularny, nawet na początku, pierwsze miesiączki miały 28 dni. Powinnam dostać kolejnego okresu 28 kwietnia, ale data ta przesunęła się o 8 dni - na 5ego maja. W tym miesiącu okres powinien pojawić się 3ego, a dziś jest 8my - czyli znów 5 dni spóźnienia, a dopiero co zaczęły boleć mnie piersi, więc dostanę może około 11-12ego (co daje 8-9 dni spóźnienia). Do tego potwornie wychodzą mi włosy od około połowy kwietnia. Dosłownie garściami, nieważne co bym robiła, żeby nie wypadały. Widać mi już między włosami różową skórę, jak tak dalej pójdzie to wyłysieję do reszty. Dodam, że 3-11 kwietnia byłam na wyjeździe we Francji, leciałam tam samolotem. Mógłby mi ktoś pomóc, doradzić, dlaczego regularny dotąd okres spóźnia się o 8 dni, a włosy wychodzą garściami?
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Proponuję wizytę u endokrynologa-możesz mieć problemy z hormonami.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
18 lat -> pewnie matura -> STRES - wypadanie włosów - jeszcze większy stres- brak miesiączki - mega stres .... -wyniki matur -stres -rekrutacja na studia - stres -wyniki rekrutacji ->stres ..... itd.

Jeżeli dalej będziesz się tak stresować ,to nigdy jej nie dostaniesz.
 

xlolax33

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
ForeverYoung napisał:
18 lat -> pewnie matura -> STRES - wypadanie włosów - jeszcze większy stres- brak miesiączki - mega stres .... -wyniki matur -stres -rekrutacja na studia - stres -wyniki rekrutacji ->stres ..... itd.

Jeżeli dalej będziesz się tak stresować ,to nigdy jej nie dostaniesz.
Jestem w drugiej klasie liceum, matura dopiero za rok.
 
Do góry