Miesiączka W Czasie Ciąży

Status
Zamknięty.

Koorkowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam pewien problem...
Od pół roku staraliśmy sie z chłopakiem o dziecko. Stwierdziliśmy że teraz jest najlepszy czas... W odpowiednim czasie odstawiłam tabletki. Odczekaliśmy kilka miesięcy....No i stalo sie jak po 40 dniach nie dostałam okresu zrobiliśmy test wyszadł pozytywny :) :) Zarejestrowałam sie do lekarza. Zrobila mi pierwsze usg...No i sie zaczelo bo nic nie bylo widać a nawet wygladało jak przed miesiączka... Następnego dnia zrobilam test- znów pozytywny. Ale popołudniu dostałam okres, tylko ze byl słabszy i trwal tylko 2 dni.Po tygodniu zrobilam test i znów pozytywny. Poszłam na usg i juz cos mi tam w macicy zaczęło rosnąć ale lekarka nic więcej nie potrafila powiedzieć...Kazała mi tylko dalej brać tabletki - witaminy + kwas foliowy + :cenzura:haston ( jednym z działań tego leku jest zapobieganie poronieniu)...Ostatnie usg mialam 10 lipca i to coś ( boje się przyzwyczajać i nazywać inaczej :( ) sie wyraźnie powiększyło ale lekarka była jakaś taka...i nie potrafiła mi nadal powiedzieć że wszystko jest oki bo według niej powinno juz byc wieksze...ale moze to byc pozna ciąża i wtedy dyłby to dopiero max 5 tydzień wiec może być takie małe....
A teraz znów mam takie jakieś plamienia a raczej ciemne upławy ale bardzo słabe....Juz kilka osób mi mówiło że to się zdarza nawet do 5-6 miesiąca ale ja się martwie...Nic mnie nie boli i wogole ale...
Czy ktoś też tak miał że w czasie ciąży tak po prostu dostawał miesiączke??
To mi jakoś pomoże chyba.....Jutro wybieram sie do lekarza ...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Hmm, ja co prawda w ciazy jeszcze nie bylam i nie jestem, ale nawet z tego co sie pisze tutaj na forum wyczytalam ze miesiaczke mozna miec do 4-5 miesiaca ciazy, dalej raczej nie powinno to wystepowac ale do 4 czy 5 moze.

Taki temat juz chyba jest ale jak znajde to dam linka i wtedy zamkne.
 

Monisiaa20

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
krotoszyn
wlasnie...tez mnie to ciekawi jezeli sa tutaj osoby ktore mial "okres" i byly w ciazy prosze by opowiedzialy o tym .czy ten "okres" byl taki jak zwykle czy nie ,np intensywnosc,kolor i bole brzucha.takie rzeczy sie zdarzaja wiec napewno i wsrod nas sa takie osoby lub osoby ktore slyszaly o takich przypadkach.prosze o odp jezeli ktos cos wie pozdrawiam was wszystkie
 

Koorkowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o mnie to jest raczej inaczej niz normalnie...Ale pod wzgledem intensywności....Bo to raczej takie plamienie raz- dwa razy z ciągu dnia i przede wszystkim w czasie załatwiania sie. Nic mnie za to nie boli.
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
ciekawy problem. szczerze to jansie tez nie znam za bardzo na sprawach ciazy.. ale moja kuzynka miala kiedys podobnie, starala sie bardzo o dzidziusia a kiedy jej sie udalo w koncu od czasu do czasu krwawila.. tak przez dwa kolejne miesiace. chodzila na usg i wogole wszystko niby bylo dobrze, poczatki ciazy, a potem sie okazal oze jest pozamaciczna... :/ to byl raz. a drugi sytuacja podobna.. tez krwawienia, wszystko w macicy ale przy kolejnym usg okazalo sie ze to jakis guzek, czy zakrzep czy cos tam takiego :/ w kazdym razie dwie bardzo niemile sytuacje, ...
a moze zmien lekarke? nie twierdze ze jest zla ale skoro dotad nie potrafi ci powiedziec czegokolwiek to ja bym sie zastanawiala... powodzenia :*
 

2sxy4u

Rzepa :P
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
854
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
__PodHale!!__
tez mysle ze powinnas isc do innego lekarza!!! dziwne zachowanie- lekarz powinien byc otwarty i wogole a ta nbaba ma jakies tajemnice- idz do kogos innego a problem zniknie:)
 

Koorkowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Poszłam do innego lekarza... I okazał sie że nie jestem w ciąży...
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
Mam pewien problem...
Od pół roku staraliśmy sie z chłopakiem o dziecko. Stwierdziliśmy że teraz jest najlepszy czas... W odpowiednim czasie odstawiłam tabletki. Odczekaliśmy kilka miesięcy....No i stalo sie jak po 40 dniach nie dostałam okresu zrobiliśmy test wyszadł pozytywny :) :) Zarejestrowałam sie do lekarza. Zrobila mi pierwsze usg...No i sie zaczelo bo nic nie bylo widać a nawet wygladało jak przed miesiączka... Następnego dnia zrobilam test- znów pozytywny. Ale popołudniu dostałam okres, tylko ze byl słabszy i trwal tylko 2 dni.Po tygodniu zrobilam test i znów pozytywny. Poszłam na usg i juz cos mi tam w macicy zaczęło rosnąć ale lekarka nic więcej nie potrafila powiedzieć...Kazała mi tylko dalej brać tabletki - witaminy + kwas foliowy + :cenzura:haston ( jednym z działań tego leku jest zapobieganie poronieniu)...Ostatnie usg mialam 10 lipca i to coś ( boje się przyzwyczajać i nazywać inaczej :( ) sie wyraźnie powiększyło ale lekarka była jakaś taka...i nie potrafiła mi nadal powiedzieć że wszystko jest oki bo według niej powinno juz byc wieksze...ale moze to byc pozna ciąża i wtedy dyłby to dopiero max 5 tydzień wiec może być takie małe....
A teraz znów mam takie jakieś plamienia a raczej ciemne upławy ale bardzo słabe....Juz kilka osób mi mówiło że to się zdarza nawet do 5-6 miesiąca ale ja się martwie...Nic mnie nie boli i wogole ale...
Czy ktoś też tak miał że w czasie ciąży tak po prostu dostawał miesiączke??
To mi jakoś pomoże chyba.....Jutro wybieram sie do lekarza ...

ta lekarka jakas durna jest czy cos. <_< ja tez mialam takiego ginekologa to zmienilam bo najpierw swierdzil ze jestem w ciazy a pozniej nie. <_< a bylam juz 9 tyg
zmienilam ginekologa.
to co CI rosło.. i co było powodem tego ze mialas test pozytywny...


wlasnie...tez mnie to ciekawi jezeli sa tutaj osoby ktore mial "okres" i byly w ciazy prosze by opowiedzialy o tym .czy ten "okres" byl taki jak zwykle czy nie ,np intensywnosc,kolor i bole brzucha.takie rzeczy sie zdarzaja wiec napewno i wsrod nas sa takie osoby lub osoby ktore slyszaly o takich przypadkach.prosze o odp jezeli ktos cos wie pozdrawiam was wszystkie

co do @ po pierwsze to są plamienia..
Nie raz tak było ze Kobieta przychodzila do ginekologa a była juz 4 miesiacu.
ponoc normalne jest to ze kobieta dostaje te plamienia.. ale po 3 miesiacu to wskazuje ze moze byc cos nie tak. i jesli ktoras z was bedzie w ciazy. i bedzie widziala u siebie plamienia niech sie zgłosi do ginekologa to podam wam leki moze byc to :cenzura:haston lub Luteine.
Co do osob.
moja kolezanka urodziła sie 7 miesiacu ciazy. jej mama dowiedziala sie o ciazy w 5 miesiacu..
ja sama mialam plamienia do 7 tyg. ciazy.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Plamienia zdarzaja się, ale zawsze trzeba skontrolować to u lekarza. W razie poronienia też pierwsze objawy to plamienie krwią.

A co do reszty - powiedzieli wszystko. Ja też zmieniłabym lekarza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry