Miesiączka i ciąża ...

Status
Zamknięty.

Agata1104

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Taki właśnie mam zamiar, bo jakoś nie daje mi ta cała sytuacja spokoju, tym bardziej , że na zdjęciu z usg widać niby pęcherzyk ciążowy :niepewny: A może to było coś innego a mój ginekolog się pomylił....
 

ewelin920

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, ja mam podobny przypadek. Z moim narzeczonym staramy się o dziecko... Miesiączka spóźniła mi się 1 dzień wiec to nic wielkiego.. Ale zaokrąglił mi się brzuszek, nigdy nie byłam za specjalnie szczupła:) ale teraz przybrał dziwny kształt, choć schudłam 3 kg. Podczas miesiączki pojawiły się skrzepy i nie które są nawet spore...ostatnio pojawiły się skurcze w podbrzuszu..Z apetytem również mam podobnie tzn raz mam tak że zjadłabym ogórka kiszonego czy inną zachciankę a raz nie mam wcale ochoty na jedzenie. Mam również zmienne nastroje...Na dodatek, czuje jakieś dziwne coś w brzuchu..Co o tym myślicie? Czy mogę być w ciąży?Czy to mogą być ruchy dziecka?
 

artemida1

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Witam, ja mam podobny przypadek. Z moim narzeczonym staramy się o dziecko... Miesiączka spóźniła mi się 1 dzień wiec to nic wielkiego.. Ale zaokrąglił mi się brzuszek, nigdy nie byłam za specjalnie szczupła:) ale teraz przybrał dziwny kształt, choć schudłam 3 kg. Podczas miesiączki pojawiły się skrzepy i nie które są nawet spore...ostatnio pojawiły się skurcze w podbrzuszu..Z apetytem również mam podobnie tzn raz mam tak że zjadłabym ogórka kiszonego czy inną zachciankę a raz nie mam wcale ochoty na jedzenie. Mam również zmienne nastroje...Na dodatek, czuje jakieś dziwne coś w brzuchu..Co o tym myślicie? Czy mogę być w ciąży?Czy to mogą być ruchy dziecka?

Napewno w początkowej fazie ciąży nie czuje się ruchów dziecka. W zależności od osoby, jej postury ale czuje się srednio w 17-20 tyg ciąży. Co do zachcianek to niewiem ja takowych w obu ciążach nie miałam, raczej jak zawsze czasem ma się ochotę na slodkie a czasem na kwaśne. Test możesz wykonać (choć mi dopiero 2 wyszedł poprawnie).
 

roska930

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wystarczy wybrać się do lekarza, by nie mieć żadnych zastrzeżeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry