Miejski rower dla kobiety

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Nie wiem jakiej marki rower kupiliśmy niedawno za 1029. Trzy biegi w przerzutce schowanej w piaście tylnego koła. Z przodu, przymocowany do kierownika metalowy koszyk. Niestety, nie ma możliwości przymocowania do ramy pompki i podręcznych akcesoriów (np. klucza) do poprawienia czegoś, co poluzowało się albo uszkodziło podczas zderzenia z krawężnikiem.
"Amazonka" siedzi wygodnie i ładnie się prezentuje, bo nie jest mocno zgięta do przodu
 

Skalter23

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
A może takie cudeńko bikesalon.pl/rower-pashley-princess-classic-2014-kolo-26-zielony

? Nie dość, że sam w sobie stricte kobiecy, ma dobre parametry, to jeszcze ten kosz, a przecież panie lubią takie gadżeciwa. :)
 

Julia Fk

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja wybrałam sobie taki rower miejski:
centrumrowerowe.pl/rowery/miejskie-city/p,rower-miejski-labedz-lux-kola-26-3-biegowy-cappuccino-solidny-koszyk-gratis-burghardt,279636.html
Jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodnie mi się nim jeździ, jest ładny, cena również była przystępna.
 

Ready_go

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Kłodawa
Ostatnio z dziewczyną kupowalismy dla niej rower miejski. Wiadomo, jak to dziewczyna największą uwagę zwracała na wygląd i cena. Jeżeli nie bedziesz jeżdzić pod góre to spokojnie wystarcza tobie 7 biegów. W mieście to na pewno tez jest konieczna lampka. Wybralismy w końcu Romet Vintage damski biały. Jest wykonany całkiem dobrze, jak na tak niską ceną ... niecały 1000 zł
 
M

Majk Ox

Guest
miejskie damki? najlepszej w stylu vitage :) ewentualnie zawsze można jakieś ostre koło zrobić - dziewczyny fajnie na takich rowerach się prezentują ;)
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Giant Argento, moja kobieta bardzo zadowolona
 

Skalter23

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
A co myślicie o czymś takim bikesalon.pl/rower-cossack-custom-41100-srebrny-2015-kolo-28-srebrny-185 ?
Taniutki, malutki, fajny. Jeździł ktoś, może ocenić?
 

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Skalter23 napisał:
A co myślicie o czymś takim bikesalon.pl/rower-cossack-custom-41100-srebrny-2015-kolo-28-srebrny-185 ?
Taniutki, malutki, fajny. Jeździł ktoś, może ocenić?
Całkiem fajny... natomiast moją uwagę w tym sklepie przykuł ten rowerek bikesalon.pl/rower-gazelle-basic-r3t2013-kolo-28-niebieski#2523 ma świetny look i cudowny kolor ;)
 

neon_girl

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
od maja śmigam na rowerze galaxy, teraz chyba powoli przejdę w stan spoczynku, bo aż taka odważna nie jestem zeby zimą się wozić rowerem po mieście :D ale bardzo sobie chwalę, no i oczywiście forma od razu jakoś tak skoczyła w górę :D same korzyści z takiego roweru, wszędzie się podjedzie, nie trzeba się tłuc autobusami, i można zorganizować fajną wycieczkę gdzieś za miasto :p co do samego roweru, żadnych spięć z nim nie miałam, hamulce, przerzutki wszytsko ładnie, no i kolor też dla siebie znalazłam, ogólnie zamawiałam przez internet, ale stacjonarnie też można je gdzieś dorwać
 

Pileczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne rowery ma Romet. Porządne , leciutkie i bardzo wygodne. Od niedawna jestem posiadaczką Jelone i jestem z niej zachwycona bardzo !
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pileczka napisał:
Bardzo fajne rowery ma Romet. Porządne , leciutkie i bardzo wygodne. Od niedawna jestem posiadaczką Jelone i jestem z niej zachwycona bardzo !
A co Cię w niej urzekło ?
 

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]ja jezdze na mietowej indianie moenie 24 i sobie chwale. taki idealny na przyjemny wypad po miescie, gdzie sobie jedziesz raz szybciej, raz wolniej, ale stabilnie. C: kupowalam w Media Expercie z rok temu? powinni miec, wiec jesli masz czas mozesz sobie podejsc i obczaic. ^^[/SIZE]
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Infrastruktura rowerowa w wielu miastach nie jest w pełni rozwinięta. Nie ma spójnej sieci rowerowej, istniejące ścieżki poprzecinane różnymi elementami infrastruktury, co znacznie utrudnia jazdę. To też typowy rower miejski nie zawsze się sprawdza.
Myślę, że kompromisowym rozwiązaniem są rowery trekkingowe, czyli miejsko-terenowe. Dobrej klasy sprzęt zaczyna się od około 1 tys zł w górę. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.zico-bike.pl/trekkingowe
 

mwolomierski

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zerknij na stronkę https://pogobikes.pl/ , mają dosyć fajny wybór i co najlepsze to doradzą ci przez telefon. Mega miła obsługa klienta także dzwonić od razu nie zastanawiać się i wybierać ;p
 
Do góry