miejsce na pierwsze spotkanie...

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Witam, gdzie najlepiej zabrać znajoma na pierwsza randkę ? Mozecie podać jakieś fajne/romantyczne miejsca ? ; p Mowie, ze do kina nie chce jej brac, bo moim zdaniem jest to za słabe. Takie miejsca zeby nie zmarzła ; )
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
U mnie to wygląda w ten sposób: umawiam się i daję szczegóły jakieś 3-5h wcześniej. Zawsze idę tam gdzie "JA" mam ochotę. Jeśli akurat mam dzień na kręgle- idziemy na kręgle, jeśli chcę iść do kina- idę do kina[ a po kinie do baru/kawiarni/itp], jeśli mam ochotę na piwo/drinka- idziemy na piwo/drinka... i mógłbym tak ciągle wymieniać.

Mogę z czystym sumieniem polecić takie podejście.
 

Zlotkovsky

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pamiętaj też, że czasem może być i mroźno, ale i tak nigdy nie zapomni wieczoru ;). Poza tym Zima to taka szczególna pora roku, w której pewne pomysły odpadają, ale inne rzeczy można robic tylko w zimie, co powiesz na lodowisko ? Taki prosty strzał, sugeruję, bys poszedł w tym kierunku, żeby nie robić rzeczy oklepanych, bo w kinie była z 1234342 innymi frajerami, i jeszcze jej pewnie wszystko stawiali.

Powodzenia!
Zlotkovsky
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ubierzcie się ciepło (w sumie to nie jest ,aż tak zimno ) ,weźcie bochen chleba i idźcie nad rzekę nakarmić kaczki .
A jak będzie zimno to kup jej czekoladę do picia na wynos.
Czyż to nie urocze? a jakie oryginalne .
 

gaja1

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jakaś knajpka, mily klimat mozliwosc rozmowy, a sympatie z talerza przeniesie na Ciebie
 

Danielek02

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Kino wykluczyłem na samym początku, co do lodowiska to trochę sie ,, boje '' ze okaże sie ze ona jeździ lepiej ode mnie, panowie wiedzie o co chodzi ; ) Myślałem nad kręglami, cały tor tylko dla nas itp ; )
 

MiśkaMI

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zawsze dobre sa spacery i jakas kawa/ sok, ciastko - teraz troche kiepsko, ale wiosna już tuz tuz zatem kolejne spotkania będą w pełni romantyczne ;)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Teraz kiedy mamy lato i fajne,chłodne wieczory,to przy dobrej pogodzie można spokojnie przejśc się po parku czy posiedziec gdzieś na ławeczcce. Dla mnie o wiele lepszym miejscem niż kręgielnia będzie np kawiarnia lub herbaciarnia.
 

fiszka78

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
55
Punkty reakcji
1
Kino to rzeczywiście kiepskie miejsce na pierwszą randkę. Przecież na pierwszej randce chodzi o to, żeby się poznać, porozmawiać, a w kinie raczej marne szanse na coś takiego… Więc dobrze, że tę opcję wykluczyłeś. Spacer, kawiarnie, knajpka - wszystko fajnie, dobre pomysły, może być miło, ale nie jest to zbyt oryginalne. Kręgielnia już prędzej, po pierwsze macie możliwość pogadania, po drugiej dobra zabawa, po trzecie możesz jej zaimponować, nauczyć rzucania itp.

Jakiś czas temu byłam na pierwszej randce, której chyba nigdy nie zapomnę. Może to też kwestia tego, że prawdopodobnie już na zawsze będę z organizatorem tej randki:) Ale oprócz tego było naprawdę super. Poznaliśmy się przez internet, zanim się spotkaliśmy, jakieś dwa tygodnie poznawaliśmy się przez mydwoje, dużo ze sobą rozmawialiśmy, dużo wiedzieliśmy o sobie. I on to wykorzystał... W naszym mieście akurat przyjechało wesołe miasteczko. Wiadomo, w dzisiejszych czasach takie wesołe miasteczka nie cieszą się specjalnym zainteresowaniem. Ale ja mam do nich straszny sentyment, bardzo je lubię. I on to wykorzystał, zarezerwował całe wesołe miasteczko tylko dla nas!:) Nie było to jakieś wielkie miasteczko, ale najważniejsze, że wszystko mieliśmy dla siebie. Obsługa elegancko ubrana, z szacunkiem do nas podchodziła. W pewnym momencie zza karuzeli wyłonił się saksofonista i zagrał moją ulubioną piosenkę. A na koniec kolacja w tamtejszej "knajpie", czyli wata cukrowa i popcorn przy świecach:] Nie sądziłam, że facet poznany przez internet może takie wrażenie na mnie zrobić, że może tak się starać, tak mnie zaskoczyć...

Reasumując, najlepszym miejscem na pierwsza randkę jest dopasowane do osób. Tylko trzeba wcześniej sporo o sobie wiedzieć, żeby coś takiego przygotować:)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Uaktualniam. Mój związek wytworzył się z randki w ciemnym lesie o 21 w zimę. Na dodatek oboje się wcale nie znaliśmy wcześniej na gruncie realnym-była to znajomość z internetu.
Tak więc jak widać każe miejsce jest dobre :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Fiszka, jednym ze sposobów jest dopasować miejsce do osoby z która idziesz.

Ważne jest to, żeby zrobić coś innego. Coś co sprawi, że druga osoba Cie zapamięta, skojarzy Cię z sytuacją.
Ja zawsze na pierwsze spotkanie lubiłem spacery, po 2-3h wiedziałem czy z tą osobą mi się dobrze rozmawia, jak wygląda jak się zachowuję co lubi... Wiedziałem czy jest szansa na drugie spotkanie.
Po co się bardziej angażować

Jak wy się dzielicie to ja też. Pierwsza "randka", z moją narzeczoną. 8 marca, dzień kobiet. Moje słońce występowała w MOKu, tańce ludowe, towarzyskie, śpiewanie itd.
Tego dnia mieli występ właśnie z okazji dnia kobiet. Umówiliśmy się, że przyjadę i zobaczę jak występuję. Przyjechałem, stanąłem z tyłu. Trzymając wielgaśną różę. Po skończonym spektaklu podszedłem dałem buzi w policzek i dałem kwiatka. Po tym spotkaniu pół roku się nie odzywaliśmy. :) Kolejna randka była jeszcze lepsza, ale to nie ten temat.

Podsumowując. Nie ma najlepszych miejsc na randki. Wykorzystaj moment, czas. bo nawet zwykły spacer po rynku w maju może być nudny. W Grudniu w skrzypiącym śniegu, koło choinki i ozdób, świateł. Wejście do kawiarni na gorącą czekoladę może być najlepszym rozwiązaniem ;)
 

Kinga927

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
YoMan napisał:
Fiszka, jednym ze sposobów jest dopasować miejsce do osoby z która idziesz.

Ważne jest to, żeby zrobić coś innego. Coś co sprawi, że druga osoba Cie zapamięta, skojarzy Cię z sytuacją.
Ja zawsze na pierwsze spotkanie lubiłem spacery, po 2-3h wiedziałem czy z tą osobą mi się dobrze rozmawia, jak wygląda jak się zachowuję co lubi... Wiedziałem czy jest szansa na drugie spotkanie.
Po co się bardziej angażować

Jak wy się dzielicie to ja też. Pierwsza "randka", z moją narzeczoną. 8 marca, dzień kobiet. Moje słońce występowała w MOKu, tańce ludowe, towarzyskie, śpiewanie itd.
Tego dnia mieli występ właśnie z okazji dnia kobiet. Umówiliśmy się, że przyjadę i zobaczę jak występuję. Przyjechałem, stanąłem z tyłu. Trzymając wielgaśną różę. Po skończonym spektaklu podszedłem dałem buzi w policzek i dałem kwiatka. Po tym spotkaniu pół roku się nie odzywaliśmy. :) Kolejna randka była jeszcze lepsza, ale to nie ten temat.

Podsumowując. Nie ma najlepszych miejsc na randki. Wykorzystaj moment, czas. bo nawet zwykły spacer po rynku w maju może być nudny. W Grudniu w skrzypiącym śniegu, koło choinki i ozdób, świateł. Wejście do kawiarni na gorącą czekoladę może być najlepszym rozwiązaniem ;)
klimat musi odpow3iadac osobie, którą zapraszaqsz. jeśli je4st bardzo nieśmiała, a Ty chcesz ją zabrać w miejsce gdzie jest sporo osób, hałas i łok to raczej będzie ciężko stworzyć dobrą atmosferę. trzeba troche pomyśleć i najlepiej wpaść na jakiś prygnalny pomysł - nawet zwykła randka w parku może byc fajna, jesli wexmiesz wino, kieliszki, jakies rogaliki, czekolade itp - dziewczyny doceniają takie gesty !
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
bilard:)


I jeszcze dobry pomysł to kręgle, można pogadać ale jest też się czym zająć w razie krępującej ciszy:)
 
Do góry