miejsca z klimatem...

Dołączył
7 Luty 2011
Posty
131
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
ja polecam knajpę "dawno temu na Kazimierzu". jest to knajpa żydowska, bardzo klimatyczna. najlepiej przejść się tam wieczorem. wystrój, muzyka - genialne.
 

Ankas83

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony ostatnio choruje na Baccarat:) Świętny DJ, genialne imprezy.

A sam wsytrój poprawia mi nastrój:)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Ja stawiam na "Antycafe" na Sławkowskiej:) Moje ulubione miejsce do którego bardzo często wracam:)
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Fajna impreza dobre drinki i muzyka Pub u Luisa na Grodzkiej
Tanie piwko Carpe diem II
Tani dobry i duży obiad Mistrz Jan na Al 29 listopada
 

answer

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
zależy o jaki klimat chodzi. Jak dla mnie bardzo klimatyczny jest C.K. Browar koło teatru Bagatela w Krakowie. Jest klimat starego browaru, smaczne jedzenie i piwo. Nic więcej mi nie trzeba.
 
K

katatonia

Guest
Kraków, jak tu go nie kochać. Cudowne miasto, samo w sobie ma niepowtarzalny klimat, ale też warto wspominać o takich miejscach wyjątkowych, których nie ma w innych miastach, jak wspomniany wyżej C.K.Browar. Zbyt wielu browarów nie ma. A to jest wielki atut Krakowa.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ciekawy klimat i bardzo urokliwe miejsce (szczególnie o zachodzie słońca i wieczorem) to coś, co kojarzy mi się z Augustą. To ta nowa designerska barka przy Kładce Bernatka. Niezłe miejsce na kolację lub po prostu przystanek gdzieś pomiędzy Podgórzem a Kazimierzem :)
 

Kela

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cieżko wybrać, która kanjapka bardziej urokliwa od której, najlepiej co wieczór zmienić knajpkę. Szczególnie klimatyczne są knajki na Kazimierzu.
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ostatnio otwarła się Tektura na Krupniczej, fajna przestrzeń, niebanalna obsługa; można tam wypić kawę parzoną alternatywnie, np. z syfonu, cały proces parzenia odbywa się przy kliencie przy jego stoliku
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
A ja uwielbiam Sukiennice!
Wywalczycie sprzedawanie tam napojów chłodzącycch?
 

uszy_slonia

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
A ja lubię Marchewkę z Groszkiem , to tak na domowy obiad, a żeby posiedzieć ze znajomymi to ostatnio Naber Cafe na Sławkowskiej (Lody u Jacka i Moniki). Na drinki lubię chodzić do Koliby na Siennej. Dół utrzymany w góralskim stylu a barmanka robi naprawdę super i dość tanie drinki.
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Na uroczyste kolacje tylko do Vanilla Sky. Przepyszne jedzenie i elegancja tworzą niezapomniany klimat :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a ja zupełnym przypadkiem trafiłam Augusty, powiem wam, że bardzo fajne miejsce. Doskonałe jedzenie, szczególnie sałatka z wędzonym łososiem i pestkami dyni, plus świetny klimat i przesympatyczna atmosfera. Moim zdaniem idealne miejsce na rodzinny obiad i na randkę.
 

0lenka90

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja zdecydowanie polecam barkę Stefan Batory . Byłam tam na weselu znajomych, najpiękniejsze wesele na jakim byłam do tej pory :) Wisła i widok na Wawel robią pierunujące wrażenie. Kuchnia i obsługa również zasługuje na pochwałę :) więcej szczegółów na ich stronie lub facebooku :)
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Znam w Krakowie fajną restauracyjkę Mekong, gdzie oprawa przyjęć, utrzymana jest stylistyce dalekiego wchodu. Menu można dobrać do gustu klienta. Warto w niej zrobić imprezę okolicznościową, bo mają profesjonalny sprzęt karaoke, robiłam tam imieniny i znajomi do tej pory wspominają dobrą zabawę :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
psychicznaforumździra napisał:
ja polecam knajpę "dawno temu na Kazimierzu". jest to knajpa żydowska, bardzo klimatyczna. najlepiej przejść się tam wieczorem. wystrój, muzyka - genialne.
Słyszałam, że jest tam bardzo fajnie:)
Może się wybiorę kiedyś :)
 
Do góry