Miejsca, w których można

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Witam
Niedługo odwiedzę Kraków i chciałbym się dowiedzieć od jego mieszkańców, gdzie można coś zjeść za rozsądną cenę. Mam na myśli tutaj coś typu pizza, kebab i takie różne podobne, byle nie było za drogo, a najlepiej to w pobliżu dworca kolejowego lub jakichś innych specyficznych miejsc.
Możecie też odradzić mi miejsca, do których lepiej się nie wybierać jako, że nie jestem stamtąd, wolę nie ryzykować ;D

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
 

riata

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
na pewno nie polecam jedzenia w dworcowych knajpach, bynajmniej ja bym tam nie jadła...
jeśli dotrzesz plantami na wlot ul. Sławkowskiej to tam po lewej znajdziesz pizzerię Draculę - polecam
a kebaby to tylko na Szewskiej w takim białym okienku sprzedawane (naprzeciwko sklepu ze sportowymi butami) oraz na ul. Grodzkiej za torowiskiem po lewej idąc od Rynku
pozdr :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja jeszcze mogę polecić "Babcię Malinę" :p nie jest drogo, są przepyszne pierogi, jest jeden na ul. Floriańskiej i na ul. Sławkowskiej jest na pewno.
 

safarigirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie wiem na jak długo planujesz wyjazd do Krakowa, knajp mamy tutaj tysiące i restauracji również więc na pewno znajdziesz coś, gdzie dobrze zjesz. Polecam restaurację CK Dezerter na ul. Brackiej - świetne jedzenie z kuchni austro - węgierskiej, w rozsądnych cenach jak na centrum miasta. Jeśli miałbyś ochotę na wypad w okolice miasta to odwiedź Krakowskie Przedmieście - miejsce w którym można zrobić sobie grilla i posiedzieć nad oczkiem wodnym.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Potwierdzam- byłam i jedzenie jest tam wyśmienite. Jeśli natomiast chcesz zjeść coś a'la domowy obiad w niskiej cenie to wybierz się do "u romana' maja kilka restauracji w mieście. Mogę ci polecić brizol, naprawdę dobry. Generalnie w Krakowie jest bardzo dużo miejsc gdzie można dobrze zjeść jednak niektóre miejsca są masakrycznie drogie
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
prawastopa: a do której restauracji u Romana chodzisz? mi najbardziej podoba się ta przy Politechnice Krakowskiej..ogólnie to jest miejsce wymarzone dla studentów..tanio i duże porcje, a przy okazji smacznie tam jest, także też uważam, że można tam wpaść jeżeli potrzebuje się czegoś taniego do jedzenia
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
A co rozumiecie poprzez pojęcie "tanio"?? Bo nie dla wszystkich znaczy to samo.
ale ja też jestem zdania, że na jedzeniu nie ma co oszczędzać, poza tym jedzenie jest tak przyjemne, że nie chciałabym jeść czegoś co mi nie smakuje tylko dlatego, że jest tanio.
Jakiś czas temu byłam na obiedzie w Scandale Royal i na deser miałam okazję zjeść czekoladowe ciasto. Cena dla niektórych może i wysoka, ale ja nie żałuję, bo naprawdę było warto ;)
 
Do góry