Miał ktoś Izoze - taki krem pod oczy?

Alka12

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2021
Posty
34
Punkty reakcji
4
W ogóle się zastanawiam czy w pielęgnacji twarzy jest konieczne żeby był inny krem pod oczy i inny do reszty twarzy? Nigdy w sumie nie stosowałam oddzielnie takich rzeczy. Jakie to ma znaczenie w ogóle i czy jakbym chciała sobie kupić coś takiego czy takie coś jak wyżej napisałam byłoby dobre?
 

IzkaFigon

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2021
Posty
40
Punkty reakcji
0
Koniecznie to na pewno nie trzeba. Ale ja zdecydowanie polecałabym pielęgnacje oczu oddzielnie od skóry twarzy. Sama tak robię. Ten krem jest mega spoko jak zobaczysz na skład, ale chyba jak na mój budżet troszkę za drogi. Wybieram nieco tańsze kremy, ale jak Ty możesz sobie pozwolić to zdecydowanie polecam :)
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Ja używałam, więc od siebie mogę polecić. Ja go głównie kupowałam w celu odżywienia skóry pod oczami, bo bardzo często bez makijażu wyglądały na bardzo niewyspane, podkrążone itd. Na pewno przyda się podczas takie zwykłej pielęgnacji, a także jakbyś chciała coś więcej właśnie w takim kierunku, bo ma w składzie wiele cennych ekstraktów, które poprawiają mikrokrążenie w tych okolicach
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
Ja mam w sumie spore cienie to może i ja skorzystam. Bardziej myślałam na początku o jakiś laserach, zabiegach czy coś w ten deseń, ale to tym bardziej cenowo drogo i nie wiem czy chcę. A nawet jakby miało trochę pomóc to byłoby spoko
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Pod oczy to np.mogę polecić żel typu roll-on (ma taką końcówkę w kształcie kulki, dzięki czemu łatwiej się go aplikuje). W składzie jest kwas hialuronowy i retinol, więc skóra szybko nabiera fajnego look'u :)
 

Attachments

  • IMG_7802.JPG
    IMG_7802.JPG
    28,2 KB · Wyświetleń: 0
Do góry