Miał kiedyś ktoś taki sen?

caryk

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Niedawno (może jakieś 2tyg temu) miałem dziwny sen, a właściwie półsen, w którym byłem w dziwnym stanie...(półświadomości??)
Mianwicie nic nie jadłem, nie pale, nie pije, nie ćpam-tak na początek
W tym 'śnie' czułem się szczęśliwy, a zarazem smutny.
Wiem... Dziwne...
A najważniejsze, że czułem sie jakbym był przytrzaśnięty wielką kulą i miał jeszcze 2 we mnie...
Poza tym każde odczucie, jakie teraz sobie przypominam, było tam. Było mi ciepło, a zarazem zimno...
Dziwne, ale prawdziwe...
A tak na koniec dodam, że jak patrzyłem na zegarek, czas płynął raz szybiej, raz wolniej...

PS.
Byłem wtedy chory na grypę..
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
przy chorobie zawsze sie cos glupiego sni...
mi sie zawsze sni gdy mam goraczke ze stoje nad wielkim urwiskiem i boje sie spojrzec w dol ale spogladam a tu taka wielka przestrzen....
i to kiedy tylko jestem chora to ten sen sie powtarza..
ogolnie dominuje w tych snach moj lek przestrzeni....
totez to pewnie przez goraczke wszystko :D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Normalny sen jak na moj gust :) sny sa przeciez dziwne
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja mam zawsze racje :)

Mi sie kiedys sniło ze gonił mnie pies bez głowy od domu do sklepu a ja miałem nogi jak z zelaza i sie cały czas przewracałaem :) i tak w kołko :) tez dziwne :) ale przeciez sny sa dziwne
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
mi sie snilo ze latalem ale piekne to bylo :p

a wlasnie apropo snow zagladal ktos kiedys we snie do lustra??
ja zawsze probuje zagladnac do lustra ale jakimis silami nie moge :(
i sie dowiedziec czy to prawdziwy ja xD
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja zawsze probuje zagladnac do lustra ale jakimis silami nie moge :(
i sie dowiedziec czy to prawdziwy ja xD
Heh nigdy we śnie nie zaglądałam do lustra :D
Ale moje sny zazwyczaj są takie, że widze się tak jakby z boku...biore udział we śnie, a jednocześnie patrze na siebie z innego punktu :niepewny: :D

A co do tematu to tak jak już mówiono...sny są dziwne i to nie jest nic niepokojącego, czasami różne głupotki się nam śniją, a przecież raczej nie mamy na to wpływu ;)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja tez mam takie schizy z ta kula!!
serio!!
i mi wtedy tak dech zapiera jak by z wrazenia!!
 

beelzebub

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
n. sącz
A co do tematu to tak jak już mówiono...sny są dziwne i to nie jest nic niepokojącego, czasami różne głupotki się nam śniją, a przecież raczej nie mamy na to wpływu ;)


racja. sny bywają przeróżne, i nie mamy nad nimi żadnej kontroli. zdarzają się być niewiarygodne, i pogmatwane, to norma. mi sie dawniej śniło, że odcięłam swojej kumpeli głowę boschem. hehe dobrze, że nie wierzę w prorocze sny :]
 

^IceRimE^

Post Master
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
682
Punkty reakcji
0
Miasto
Blisko Ciebie :)
Dzis udalo mi sie we snie zajrzec do lustra :D mialem strasznie dzinny sen:
moje umiejetnosci:
lewitacja (latanie)
przenikanie przez sciany
niewidzialnosc :p

No wiec przejde do rzeczy
gdy popatrzylem sie do lustra widzialem jednak siebie :) jednak bylem troche starszy tak ok. 30lat 35
i to miejsce mialo na jakims uniwersytecie w sumie to niezly sen to byl xD przekonalem sie ze to ja xD
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
ja to wogóle mam dziwne sny....najczęściej śnią mi się małe dzieci i niemowlaki i leża martwe we krwi......
 

caryk

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
dzieki za odpowiedzi, ale zapomniałem napisać, że miałem identyczny 'sen' wczśniej (może 15roku przed ówczesnym zdarzeniem). wtedy byłem zdrowy. reszta jak wcześniej.
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
ja na przykład jak mam goraczke ale bardzo wysoka tosni mi sie sam niewiem co to jest ale z tego co mi sie wydaje to jakby jakies kreski na mnie spadały i takie grube mnie bolą a takie cienkie nie . niewie mod czego to zależy ale rodzinka mowi z ciskam sie po luzku jak opetany.

niby tylko kreski jakies ale przerazajace. moze to jest zalezne od tego ze boje sie jak ktos tnie piła motorwa i ja stoje naprzeciwko z boku moge stac ale z przodu w zyciu. kiedys przezylem widok uwania się łańcucha w pile. łańcuch tak polecial ze go nie znalazł nikt.
 

Pakitomaniak

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lezajska
kiedys mialem sen ze mnie moj kuzyn z pila motorową gonil kurde ale sie obudzilem ze chcialo mi sie zygac :eek:

kiedys mialem sen ze mnie moj kuzyn z pila motorową gonil kurde ale sie obudzilem ze chcialo mi sie zygac :eek:
 
Do góry