Mężczyzna poszukiwany

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Zamieszczam tutaj ogłoszenie, anons czy jakkolwiek inaczej by to nazwać, aby poznać ciekawą osobę.
Nie szukam partnera, słowo "mężczyzna" użyte w tytule znaczy tyle, że nie chcę dostawać wiadomości od 14-letnich chłopców, ale z drugiej strony od 28-letnich facetów też nie :D
Nie spodziewam się również nie wiadomo jakiego obrotu spraw po dodaniu na forumowisko mojego tematu. Po prostu chcę mieć z kim porozmawiać, być może i odważę się na spotkanie a potem wyniknie z tego coś bardzo sympatycznego- jednak póki co jest to tylko klasyczne, polskie "gdybanie".

No to może coś o sobie... Jestem sympatyczną, wstydliwą, spokojną osobą. Jestem neurotyczna, odsuwam od siebie ludzi pomimo tego, że naprawdę bardzo chciałabym, aby ktoś przy mnie ciągle był. Mam dużo wad, ale przy bliższym poznaniu zyskuję wiele. Więcej informacji na ten temat można o mnie zebrać poprzez rozmowy ze mną :)

Jestem z województwa zachodniopomorskiego.
Mam niespełna 18 lat (za pół roku skończę).

Lubię spacery, książki, muzykę, ciszę, zimę, herbatę z cytryną, wysokich mężczyzn, koty i koce :D Tak naprawdę po słowie "lubię" mogę wypisywać godzinami, wybrałam tutaj tylko niektóre opcje.

Czy coś jeszcze powinnam dopisać? Och! Może od razu bardziej sprecyzuję czego oczekuję od ewentualnych śmiałków odpowiadających na moje ogłoszenie. Nie szukam przygód, raczej chciałabym, abyś był spokojnym człowiekiem, nieograniczonym uprzedzeniami, nieszukającym szczupłej, pięknej, seksownej (słowem takiej, z którą żaden nie powstydziłby się pokazać kolegom) dziewczyny. Chciałabym, abyś posiadał takie cechy jak: opiekuńczość, wyrozumiałość, cierpliwość (!), stabilność czy tam stałość jeśli chodzi o uczucia... No i chyba tyle.

Więc jeśli doczytałeś aż do tego momentu i w trakcie czytania pomyślałeś sobie, że mój opis do ciebie pasuje oraz chcesz mnie poznać po tym, co o sobie napisałam to napisz do mnie PW :)

Pozdrawiam, Blanche.
 
0

03092010

Guest
Dla jasnosci dodam, ze jestem heteroseksualna. Wiec pewnie tez nie chodzi ci o zwykla znajomosc z kobieta.
Upewniam sie po prostu, ze jednak szukasz partnera.



Blanche napisał:
Nie szukam partnera
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
No tak, nie szukam kogoś kto mi się może oświadczyć lada moment, szukam kogoś, z kim będzie mi się dobrze spędzało czas. Przeczytaj jeszcze raz.

Nie szukam partnera, słowo "mężczyzna" użyte w tytule znaczy tyle, że nie chcę dostawać wiadomości od 14-letnich chłopców, ale z drugiej strony od 28-letnich facetów też nie :D
Nie spodziewam się również nie wiadomo jakiego obrotu spraw po dodaniu na forumowisko mojego tematu. Po prostu chcę mieć z kim porozmawiać, być może i odważę się na spotkanie a potem wyniknie z tego coś bardzo sympatycznego...
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
Jestem z Krakowa 23 lata wysportowany i tajemniczy mozemy sie spotkać w polowie drogi ;)
 

Szpieggrupa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2013
Posty
23
Punkty reakcji
2
Do góry