Metody wybielania zębów.

stomatolog

Lekarz dentysta
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy jakie preparaty są używane. Ogólnie wybielanie sprzyja nadwrażliwości zębów, zmniejsza ich wytrzymałość, może prowadzić do resorpcji itp.
Naturalne zęby mają kolor kości słoniowej.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
A mam pytanie czy ktoś używał Białej Perły??

tak, ja próbowałem. Przez pewien okres nakładania żelu było widać minimalnie bielsze zęby, ale musiałem coś nie tak zrobić i sparzyłem sobie dziąsła. Po czym poprzedni kolor zębów wrócił.

Dużo zależy od genetycznego koloru kości.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Zdala od naświetlań, środków chemicznych czy piaskowania.
Wystarczy solidne systematyczne mycie zębów najlepiej szczoteczką elektryczną i dobrą pastą z niskim współczynnikiem ścieralności.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja polecam paski wybielające Crest, niedrogie i dość skuteczne, mają dość duże stężenie środka wybielającego, bo chyba ok. 14% [jak na paski wybielające to dużo], ale nie podrażniają dziąseł. moja dentystka mówi, że są bezpieczne.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja wybielałam zęby metodą nakładową. Ogólnie leczę się w Pruszkowie, w klinice Dental-Design Jaworska i tam właśnie zaproponowano mi taką metodę wybielania. Wykonano dla mnie specjalnie dopasowane do moich zębów szyny, do tego dano mi specjalny preparat. Pani doktor Jaworska wytłumaczyła mi co i jak i dała mi to wszystko do domu. Dziś mam o wiele jaśniejszy odcień zębów, pomimo tego, że wybielałam je już ponad pół roku temu, efekty naprawdę się utrzymują, przynajmniej u mnie.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
przybywam znowu. zaczęłam stosować białą perłę. ogólnie efekty widać, ale mi dziąsła podrażnił trochę. ale boli mnie tylko przez około minutę po nałożeniu żelu, także idzie wytrzymać.
 

grzesi3k

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Szczecin
ja gdzieś czytałem, że wystarczy do mycia zębów użyc sody ale czy takie coś ma w ogóle sens i jest bezpieczne?
 
B

Basia K

Guest
Ja teraz wybielałam zęby w promocyjnej cenie 100 zł w Łodzi. Gabinet się nazywał Mak-Laser na ul. Cieszkowskiego.
 
I

immanentne

Guest
ja wczoraj znalazłam coś takiego ttp://www.groupon.pl/oferty/katowice/Studio-Rulczynski/17201170?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_40&a=414 wybielanie zębów metodą pure lite...co sądzicie? polecacie czy darować sobie?
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja osobiście uważałabym na jakieś gruponowe oferty... oczywiście nie mówię, ze wszystko jest źle, lae już kilka razy nacięłam się na takie oferty, zazwyczaj klientom z gruponem oferowano inną gorszą usługe niż tym, którzy płacili pełną kwotę za to samo... jesli więc chodzi o zdrowie, lepiej nie ryzykować! Ja polecam kilnikę dormed pod Warszawą, chodzę od dawna i bardzo sobie chwalę.
 

atena113

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja wybielałam zęby we Wrocławiu, metodą nakładkową (szyna i na noc zakładałam ze środkiem na wybielanie). Mogę polecić gabinet na śródmieściu u doktor Krystyny Kołosowskiej na ulicy Krętej 14 . Byłam w zeszłe wakacje i była promocyjna cena, w wakacje oni mają chyba mniejszy ruch i dla tego obniżają ceny. Podobno lampy są niebezpieczne i mają być wycofane. Do tej pory mam bielsze zęby, jednak widać, że trzeba będzie powtórzyć zabieg (niby zostałam uprzedzona, że efekt nie będzie wieczny ale trochę szkoda kasy).
 
K

kargin

Guest
Żadna metoda wybielania zębów nie da wam trwałych efektów - nie ma takiej możliwości. Jedyne co wam może to dać, to stratę kasy. Najpierw musicie zadbać o wyeliminowanie przyczyny brzydkich zębów. Jeśli tego nie zrobicie, to nie macie co liczyć na pączki - zapewniam.
 
R

rabunia89

Guest
Jeśli nie wybielanie to w takim razie co? Myślisz, że fakt rzucenia kawy czy fajek przyniesie efekt? Tym bardziej skoro zęby od bardzo dawna są mocno zniszczone?
 
K

kargin

Guest
No systematyczność... Przecież pisałem, że pasta do zębów nie zrobi cudów z dnia na dzień. Ale wraz z kolejnymi tygodniami korzystania z ajony, wasze zęby będą wyglądały po prostu coraz lepiej. Czy nie to dokładnie jest celem?
 
R

rabunia89

Guest
Jest to celem, tylko obawiam się, że sama pasta tutaj niewiele da - tym bardziej, że mało kto od razu będzie w stanie zrezygnować z fajek czy z mocnej kawy.
Nie sądzicie?
 
Do góry