metody ściągania

veector

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
Witajcie
Matura i egzaminy gimnazjalne zbliżają wielkimi krokami... Liczycie, że wszystkiego się wyuczycie, czy też bierzecie się za jakieś ściągi?
Znalazłem w sieci stronę http://technikisciagania.prv.pl/ koleś chyba chce zebrać wszystkie techniki ściągania, może mu pomożemy ? Mi osobiście spodobał się motyw z agrawką i gumką w rękawie marynarki. Próbował ktoś z was tego?
 

southryan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
517
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Balamb Garden
Za wielkiej tu filozofii nie mam - od 4 lat mam jeden sprawdzony sposób na ściąganie i ani razu nie wpadłem.
Drukujemy sobie ściągę na komputerze (może być bardzo duża) a następnie kładziemy ją pod kartkę ze sprawdzianem. Proste i genialne, zarazem. Nauczyciel nie pomyśli, nawet o takim czymś, bo wyda mu się to zbyt łatwe ;p Ważne żeby mieć minę wyluzowaną, lekko zmęczoną senną - jak będziecie nadpobudliwi, będziecie wodzić szybko oczami po sali w obawie przed nauczycielem to szybko wpadniecie - przy ściąganiu aktorstwo pomaga. BTW: Dla mnie ściąganie na Maturze to skrajny debilizm i idiotym - dlaczego? Chyba nie muszę wyjaśniać ;p
 

veector

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
na maturze, nawet nie przyszło by mi do głowy ściągać. Ale wiem, że są jednostki co by to zrobiły ;P
Po co ściągać na matmie kiedy mamy przed sobą tablice, na fizyce tak samo. Na Polskim to czytanie ze zrozumieniem.
A pozatym ściągi musiały by być zbyt duże i obszerne żeby przydać się na maturze....
Ale pomysł faktycznie bardzo banalny, i w sumie pewnie dla tego skuteczny ;P
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
pamietam jak moja siostra ponad 10 lat temu zdawala mature to cala marynarke miala w sciagach, teraz juz tak nie ma jak kiedys.. .wiele osob chodzi na korepetycje albo umie poprostu oczywiscie sa rodzynki ze sciagami ale nie tak jak kiedys :)
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
nie ściągaj na maturze koleś!!!
To jest tak totalnie proste, że aż szkoda późnij w wakacje pisać.... nie strzelcie autoowned:D sobie
 

ula00

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
w zyciu bym nie sciagnela na maturze za bardzo bym sie bala, mam problem z matma moglabym oczywiscie zrobic sciagi, ale wole poduczyc sie na korkach niz maja mnie wyrzucic za sciagnie!
 
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
z daleka
Też bym się bała.Nie dość że stres to jeszcze ściągać.Przecież są trzy lata aby opanować cały materiał na egzamin maturalny.
 
Do góry