metoda na cellulit

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
A weź wejdź na fabrykajeansow.pl bo ja tam kupuję i naprawdę jestem zadowolona z jakości. Większość odsprzedałam bez problemu bo zachowują jakość idealną nawet po kilku miesiącach, a mi rozmiar malał ciągle więc nie bylo co trzymać :)
 

sitekdan

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
oo dzięki wielkie, już widzę że mi się strona spodoba!
 

renata33

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie najlepszym sposobem walki z cellulitem jest masażer antycellulitowy, np. tak jak proponują na stronie fotelespa.pl Jestem bardzo zadowolona z efektów, bo wcześniej nic mi nie pomagało.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ja wlasciwie obudziłam się jakoś w listopadzie z ręką w nocniku... Mąż wykupił wczasy na teneryfę i mialam doslownie 1,5 msca na zrobienie czegos ze swoim ciałem. U mnie w ogole wszystko przydałoby sie solidnie ujędrnic, ale cellulit jednak bił wszystko na głowę ;/ W każdym razie szybko i skutecznie ujędrniałam tym urzadzeniem https://drkepa.com/medycyna-estetyczna/maximus-trilipo-ujedrnianie-skory/ skora jest napieta, bez pomarańczowych przebarwien i rzeczywiscie efekt jest tez taki, ze wygladam jakby zrzucila kilka kilo!
 

Viktor

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiele kobiet zmienia po prostu nawyki żywieniowa. Dobrze przygotowana dieta antycellulitowa dać może naprawdę świetne rezultaty. Jeśli nie wie ktoś, jakie posiłki wypadałoby w przypadku takiej diety jeść, może postawić na catering dietetyczny od WygodnejDiety.pl. ;) Podobno jest bardzo smaczny i skuteczny.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja dbam o dietę i trenuję ale jestem zdania, że trzeba po 30 posiłkować się medycyną estetyczną. Ja jak narazie chodzę na zabiegi ujędrniajace do mojego ulubionego salonu image w Szczecinie.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
Ja także zaczęłam od zmiany stylu życia czyli sposobu odżywiania, staram się więcej ruszać ale również zdecydowałam się na endomasaż z wykorzystaniem urządzenia Modente które korzysta z 4 technologi. Zabieg ten polecili mi specjaliści z wrocławskiego Coco-Time . A ponieważ wiem z doświadczenia że pracują tam profesjonaliści, panuje miła atmosfera oraz są skuteczni to mam do nich zaufanie.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Kiedyś byłam specyficznie nastawiona do masaży bo uważałam, że sprawia mi to ból a okazało się, że ból jest związany z napiętymi mięśniami i tym podobne. Jakiś czas temu dalam się przekonać i poszłam na masaż do kliniki cryos we Wrocławiu. Okazało się, że ja powinnam chodzić na masaże z powodu przebytej kontuzji... Teraz nie odczuwam , żadnych dolegliwości i jestem w siódmym niebie po takim masażu.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Do walki z cellulitem najlepiej sprawdza się regularne uprawianie sportu i zdrowa dieta. Ze swojej strony bardzo polecam cateringi dietetyczne, sama zamawiam w Diet4U. Widzę ogromną poprawę w wyglądzie mojej skóry! :)
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Też polecam Wygodną Dietę :) Poza tym warto pić dużo wody masować sobie regularnie uda i pośladki :)
 
Do góry