...METKA...

Emil007

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Moje miasto.....
a ja mam pewien problem :niepewny: a mianowicie mam 185 cm wzrostu i przy tym wazę 105 kg... dużo ćwiczę na siłowni i na rekach nogach nie mam wcale tłuszczu tylko czyste mięśnie.... a na brzuch i klatkę nie ćwiczę tylko triceps biceps i nogi. ale za to na brzuchy i na klatce mam tego tłuszczu sporo <_< a wiec wracając do sedna sprawy chce zacząć brać metę tylko boje sie ze jak zacznę to stanę sie coraz grubszy i bardziej masywne a ja chciałbym to wyrzeźbić czy metanabol nie przyczynie sie do tego ze zostanę takim "miśkiem"??? proszę o pomoc ;)

ejj...no czy ktoś mi odpowie?? proszę pomóżcie :( :( :( :( :( :( :(
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
zapytaj na jakimś forum dla kulturystów. My tu nie wiemy :)

ALe ciekawe, że ci spadło tylko z partii, które ćwiczysz. Mam teraz motywację do lepszego ćwiczenia brzuchów. :]
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
jak podziała meta zależy od ciebie i twojej diety... coś skopiesz i będziesz miał więcej fetu :D
 

on_88

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiesz ja bym na twoim miejscu uderzyl se metke :D i dobry plan sobie zrob i tyle ,a jak nie chcesz metki to nie wiem ćwicz sobie na rzeźbe i powinienes lepiej wygladac pozdro :)
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
ty se lepiej chłopie zapodaj najpierw wiedzę o treningu a nie brać się za SAA jak Ty kaleczysz trening; Gorzej niż sezonowiec:) weźmiesz tą metkę i nic Ci to nie da; sam zobaczysz;
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
a ja mam pewien problem :niepewny: a mianowicie mam 185 cm wzrostu i przy tym wazę 105 kg... dużo ćwiczę na siłowni i na rekach nogach nie mam wcale tłuszczu tylko czyste mięśnie.... a na brzuch i klatkę nie ćwiczę tylko triceps biceps i nogi. ale za to na brzuchy i na klatce mam tego tłuszczu sporo <_< a wiec wracając do sedna sprawy chce zacząć brać metę tylko boje sie ze jak zacznę to stanę sie coraz grubszy i bardziej masywne a ja chciałbym to wyrzeźbić czy metanabol nie przyczynie sie do tego ze zostanę takim "miśkiem"??? proszę o pomoc ;)

ejj...no czy ktoś mi odpowie?? proszę pomóżcie :( :( :( :( :( :( :(



zajrzyj koniecznie tu - DOPING i tak 29letni siedzący juz w tym troche moderator na pewno udzieli Ci konkretnych odpowiedzi i pomocy :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
buahaha czytałem kilka postów na tym forum spoko herezje :D powodzenia jak sie ktoś do tego zastosuje :D
 
Do góry