Metka + Gain Bolic 6000 + Jabłczan Kreatyny!

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
DeN taką:

www.2girls1cup.com :p


tylko nie zapomnij zjeść kolacji przed:p
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
co ty w ogóle chłopie wypisujesz :mruga:

łączenie mety z kreta ma sens przy dawkach mety 5mg kiedy działa ona tylko na przyspieszenie metabolizmu a jej działania typowo anaboliczne jest niewielkie... ale przy dawce 15-20mg na dobę to niema sensu łączyć mety z kreatyna bo organizm i tak nie jest w stanie nadbudować więcej tkanki mięśniowej... a kreatyna jako słabsza nic tu nie wskóra... poczytaj trochę o mechanizmie działania tych środków... sam zobaczysz że to sie mija z celem...
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Dobrze KLON ale zapomniałeś, że na jednych 15mg robi cuda u innych 25 działa słabo - i nie mam na myśli braku diety - ale np: genetycznie silną wątrobę;

Co do silnego działania matanabolu są różne reakcje - na jednych działa bardzo silnie a inni muszą zjeść po 250-300 w 6tyg żeby ich szarpało - i sam znam takie przypadki;

Ja po 100tab metki w 30 dni mam bardzo słabe przyrosty; Za to testosteron działa już tak jak trzeba;
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
To nie wiem co ty za metę szamałeś bo ja sie jeszcze nie spotkałem żeby PEWNA meta nie klepała przy dawce 15-20mg tym bardziej że dawka terapeutyczna to 5mg na dobę wiec stosując te dawki stosujesz 3-4 razy większą porcje...

a co ma do tego silna wątroba wątroba?? organizm nie broni sie przed metą a ja przyswaja i syntezuje...

jak na ciebie działa teść to i meta powinna działać bo to cały czas chodzi o ten sam hormon....
 
Do góry