Meteorologia

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Powiem szczerze, że zdarza mi się czytać horoskopy, Zastanawiam się czasami czy znak zodiaku, a raczej dopasowanie się pary pod wzgledem znaków ma wpływ na powodzenie zwiazku. Podobno niektóre znaki nie pasują do siebie pod żadnym względem. Z moim partnerem zastanawiamy się nad wyborem daty ślubu, jesteśmy już prawie przekonani że pobierzemy się w sierpniu, ale trudno nam zdecydować sie co do dnia.
tu wyczytałam, że data ślubu ma wpływ na powodzenie związku, czy to możliwe??? pachnie mi to chyba lekką przesadą. Co o tym myślicie?
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
soso napisał:
Powiem szczerze, że zdarza mi się czytać horoskopy, Zastanawiam się czasami czy znak zodiaku, a raczej dopasowanie się pary pod wzgledem znaków ma wpływ na powodzenie zwiazku. Podobno niektóre znaki nie pasują do siebie pod żadnym względem. Z moim partnerem zastanawiamy się nad wyborem daty ślubu, jesteśmy już prawie przekonani że pobierzemy się w sierpniu, ale trudno nam zdecydować sie co do dnia. tu wyczytałam, że data ślubu ma wpływ na powodzenie związku, czy to możliwe??? pachnie mi to chyba lekką przesadą. Co o tym myślicie?
Myślę soso, że pomyliłaś działy i tematy, bo ten dotyczy czegoś zupełnie innego ;)

Synoptyk niestety moja wiedza w tej dziedzinie jest bardzo elementarna... Ale muszę przyznać, że masz ciekawą pasję :)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
A no tak poliłam...przepraszam za wtargnięcie:)
 
Do góry