Metanabol - pierwszy cykl.

Status
Zamknięty.

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam, najpierw zacznę od początku, od czego zaczęłem i do czego zmierzam. Na siłownie chodzę 8 miesięcy, dieta jak najbardziej jest, trening 5 razy w tygodniu ( oczywiście u znanego trenera ćwicząc wszystkie partie). Ogólnie przybrałem 8 kilo masy (było 10 kg, lecz musiałem zrobić przerwe z powodu wyjazdu). Dodam, że jestem ektomorfikiem, bardzo mi trudno przybrać na wadze, waże teraz 55 kg przy wzroście 175cm... Malutko waże ale jestem w pełni zdrowy i w miare dobrze wyrzeźbiony. Ogólnie teraz waga stoi w miejscu pomijając fakt że diete utrzymuje. Nie narzekam, ponieważ wygląd wciąż się poprawia, no i siła ! :)

Dotychczas brałem jabłczan kreatyny, gainery pije nie mal codzienne tyle ile mi potrzeba. Ostatnio biore także nitrobolon, wszystko pod okiem trenera. Powracajac do tematu chciałbym przybrać jeszcze tych pare kg bo masa idzie wolniutko no i zarzyć metanabol jeden cykl 100 tabletek nie dłużej niż 6 tygodni, utrzymując diete no i trening, 3 tabletki dzienne. Oto moje pytania: gdzie kupie leki osłonowe (z receptą czy bez?) Czy mogę je zażywać razem z metką? Czym się odblokować, na czym to polega ? (mam 19 lat). PROSZĘ TEŻ O JAK NAJWIĘCEJ DOBRYCH RAD znanych i doświadczonych użytkowników. Wiem że są google, ale jedni piszą tak a drudzy tak i sam już nie wiem...


Dodam też, że nie pije alkoholu, czasem palę marichuane. Przez kolejne pare lat nie zamierzam (!) rezygnować z siłowni, ponieważ nie wyobrażam sobie faktu że miałbym teraz to wszystko rzucić :)
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
tzn jakie orale ? Trenera nie będę o to pytał, bo zapewne mi odradzi metki
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
NO orale tj doustne, sterydy w strzałach tj zastrzyki są mniej szkodliwe. Zagadaj z trenerem bo nikt na forum nie zna twojego zaawansowania chociaż 8miesięcy to dla mnie za wcześnie ja na twoim miejscu to gdzieś po 2latach bo teraz możesz jeszcze dużo osiągnąć naturalne.
 
N

Naxxramas

Guest
15mg przez 6tyg to jest nic - dawka lekarska przewidziana jest na max 25mg: P więc daruj sobie leki osłonowe.

Ogólnie jak chcesz zrobić cykl masowy to musisz zrobić to przez 6 miesięcy.

1 ON 15mg ed
2 OFF silimaryna ed
3 ON 15mg ed
4 OFF silimaryna ed
5 ON 15mg ed
6 OFF silimaryna ed

Po 6 miesiącach dopiero możemy rozmawiać o przyrostach masy po metanabolu.
Odblok to jak Ci spadnie libido to wtredy weźmiesz - patrząc na Twój wiek (19lat) jestem niemal pewny, że nie będzie potrzebny, ale dla świętego spokoju 20-25 cytrynianu clomidu bym wziął po 6 miesiącu.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Czegoś nie rozumiem... 6 miesięcy brać metanabol? Nie mam tyle kasy na to.. chcę wziąć tylko jeden cykl od 4 do 6 tygodni aby te pare 2-3 kg wszedło chociaż oczywiście przy intensywnym treningu i dobrej diecie
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
2-3 kg to na samej diecie zrobisz...jak ty masz cel tyle na koksie nabic kg to daruj sobie.
po drugie masz zerowe pojecie .
zamykam... to jeszcze nie czas dla ciebie na sterydy.
w razie watpliwosci co do slusznosci tematu pisz na PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry