Metale - metalowcy

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Metale

Metale to brudasy i co złego to oni! Taka jest moja opinia.


Od moderatora: Proszę nie odpisywać na ten post, tylko przejść do przedostatniej i ostatniej strony tego tematu i brać udział w aktualnej dyskusji o metalowcach!
Niedostosowanie się do tego nakazu, będzie karane warnem!
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
:kijemgo: :dobani: :terminator: :pace: :eek:k: :hyhy: :p
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciamka prosze uargumentuj swoje poglady.
Ja mam zupelnie inne poglady dotyczace tej grupy etnicznej. Przedewszystkim metalowców podzielila bym na dwie grupy: zbuntowanych artystów szukajacych siebie i ludzi kochajacych po prostu ta muzyke.

Jak Wy uwazacie? :hyhy:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Powiem tylko, że...

Opowiem wam coś...
Wyobraźcie sobie...
Jadę tramwajem, i przy którymś przystanku, jak kierowca zamknął drzwi, poczułem "woń" nieumytego ciała. Obracam się. Zgadnijcie kogo spostrzegam :hyhy: :chytry: Fana muzyki ciężkiej. Po czym poznałem? Po tym że można było słyszeć charakterystyczny łomot nadchodzący z jego słuchawek, czyli:
dźwięk walenia tłuczkiem w garnki
jakiś facet chyba wymiotował
jakaś babka dostawała ataku palpitacji
Oto co usłyszałem :suchy:
I żeby bnikt nie mówił że to pojedyńczy przypadek, to owiem wam tyle że wiele razy miałem różne przypad spotkania metala :suchy:
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciapka nie mozesz oceniac wszystkich sugerujac sie jednym osobnikiem. Owszem spotykam czasem brudnych, zacpanych matalowcow... Ale znam rowiez niezwykle wartosciowych ludzi wywodzacych sie wlasnie z tej grupy.

A zaraz... kim jest wlasciwie "metal"?- tutaj macie chyba na mysli wyglad osobnika, tak?

Jeszcze musze powiedziec pare slow na temat "dzwieku walenia tluczkiem w garnki"... Nie wiem czy zdaza Ci sie czasem posluchac ciezkiej muzyki, wiec powiem tak: metal jest muzyka jak kazda inna. Dzieli sie na wiele "podgrup" (heavy, trash, itp...). Przyznaje jezeli chlopak sluchal typowego walenia bez skladu i ladu to moze byc to nie do wytrzymania, choc to i tak jego sprawa. (to samo moze powiedziec o fanu techno np.) Ale "Night Wish" albo "Newermore" nie mozna nazwac "waleniem", chociazby przez szacunek do wokalistki pierwszego zespolu - spiewaczki operowej.

Ale odchodze od tematu.... :zdegustowany:

Wiec prosze Was. Nigdy nie uogulniajcie ludzi na podstawie jednostki. To ze maja podobny styl ubierania, nie znaczy nie maja podobne charaktery. Wiecej tolerancji!!!

Moze znacie matalowców którym raczej nalezy sie chwala niz pogarda?
Powiedzcie cos.... Wyrazcie swoje poglady :)

Pozdrawiam i dziekuje Ciapka za wyrazenie opini :)
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
//

Po pierwsze nie jestem ciapką
Po drugie czy heavy czy trash czy coś innego to ten sam syf!
Po trzecie od każdego metala którego spotkałem na swe drodze jechało jak z murzyńskiej chaty...
Dziękuję za uwagę :hyhy:
 

diablątko:)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Wypierdek Dolny;)
wiuka zgadzam sie z Tobą całkowicie :)

ciamka slyszles kiedys o tolerancji?? wiesz co to slowo oznacza?
mysle ze kazdy powinien byc soba i pierwsze popatrzec na swoje wady a potem mowic o wadach kogos
pozdro dla wiuki :D
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
//

Czy ja napisałem coś w stylu je*ać metal itp.?
Ja poprostu opisałem swoje wrażenia i tyle.
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
No to posłuchaj :zly: Widzę sobie takich paru "hip hopowców" nie wiem co to było ale takie "powyciągane" :p Idą sobie panowie bujając się charakterystycznie przez miasto a jakże, a ja mijam gości i tylko za nimi czuję woń (a raczej dym) papierosów, blantów, i taniego wina :dezorientacja: Odwracam się a na spodniach jednego gościa, a na uroczo wycioranych spodenkach, jak byk naszywka "HIP HOP" drugi bluza "Pit bull" :/ no i co ja mam o gościach myśleć :chytry: ???
Ja nic nie myślałam, bo nie zwracam uwagi na takie "elitki" jednak ty widzę oceniasz ogół po przypadkowych jednostkach :zly: no jaki koleś :zdegustowany: :kijemgo: Ile w tym narodzie ignorancji ....... :zdegustowany:
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Metale to duża grupa ludzi, więc wśrod nich są też czarne owce. J am paru kumpli słychający metalu i gości który gra na gitarce w zespole. On jest troche specyficzny....

igi napisał:
Idą sobie panowie bujając się charakterystycznie przez miasto a jakże, a ja mijam gości i tylko za nimi czuję woń (a raczej dym) papierosów, blantów, i taniego wina Odwracam się a na spodniach jednego gościa, a na uroczo wycioranych spodenkach, jak byk naszywka "HIP HOP" drugi bluza "Pit bull" no i co ja mam o gościach myśleć ???

Im to się podoba, więc mogą sobie tak chodzić. Ale to że mieli dresy nie oznacza, że to hiphopowcy, bo tak to bym nazwał raczej raperów, producentów, beatmaker'ówitp, itd. Mogą tak samo słuchac techan , popu.
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
:]

Macie tutaj załącznik z waleniem w gary, posłuchajcie :hyhy: Osobiście nie mam pojęcia jak się da tego słuchać :zdegustowany: Może mi wyjaśnicie? :znudzony:
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
jestem doom metalowcem ale nie smierdze i nie uwazam sie za brudasa, nie mam dlugich wlosow, nie nosze odwroconych krzyzy, nie wale taniego wina i nie robie jeszcze wielu innych rzeczy ktore jak mowisz robia wszyscy sluchajacy tego rodzaju muzyki..
i szczerze mowiac poczulem sie urazony..
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
hmmmmm a czy ja napisałam, że mieli dresy ? :rotfl: Gratuluję :rotfl: jak można nosić naszywkę przy dresach ??? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hyhy:
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
hmmmm... a ja uwazam ze metale sa bardzo fajnymi ludzmi! dobrze wychowanymi, kulturalnymi, inteligentnymi i naprawde wartosciowymi! to ze maja dlugie wlosy i chodza ubrani na czarno to jest po prostu jeden z elementow przynaleznosci do tej grupy :D jednym sie tacy ludzie podobaja innym nie! kwestia gustu! najwazniejsze jest to co czlowiek soba reprezentuje a nie to jak wyglada!

ps. bardzo ciekawe jest to ze po dresach wszyscy jezdza z gory na dol a jus metali sie broni... ( ja osobiscie jestem "dresem" :D :p)
 
Do góry