Męskie Sprawy?

Status
Zamknięty.

rajana

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Lublin
a dlaczego militaria i paintball mają być tylko męskimi sprawami??
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Ona nie szuka, ona znalazła dziure w głowie, zaraz po tym jak została postrzelona z broni krótkiej znajdującej się w naszym zbiorze męskich militarii.
KeRiO, gratuluje celności..
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Też jestem przeciw ustawieniu tutaj działum, dane statystyczne i inne farmazony są nieważne, z samego szacunku dla ASG i Militarii chce wywalenia tego działu stąd.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Zara zara, a widział ktoś dziewczynę bawiącą się w asg?? My z qpmplami kiedy czas latamy sie styrzelac, ale jak dotą ani jednej dziewczyny choćy an siłe zaciągnął, nie da sie namówić. :p, a poza tym przecież nikt nie zabroni im sie wpisać, a tak wogóle róbta co chceta, ale nie ma raczej sensu sie o tokłocić.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Może faceci też domagają sie działu antykoncepcja i ciąża? Bo przecież większość chyba oglądała film Junior a mamy równouprawnienie :D :D

Najpierw domagacie się działu dla mężczyzn - i piszecie w propozycjach że chcecie tu dział "militaria" to macie! A teraz co się wam odwidziało?
PODAWAJCIE KONKRETNE PROPOZYCJE ZMIAN A NIE PISZCIE JAK DZIECI Z PRZEDSZKOLA "nie podoba mi się bo nie"
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
@ukson88 - to się mało strzelacie, ja widziałem wiele kobiet, dziewczyn zresztą też.

Angel, najpierw się domagamy... ble ble ble, nie mój napewno błąd to jest. Ja proszę o zlikwidowanie go i przeniesienie tego działu do Hobby.
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
No właśnie. Ja nie raz w paintballa sobie teges. :)
A militaria.. no troche tam wiem...
No ale cóż. przecież nie będę rozpaczać że jest w męskich sprawach
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
I po problemie z "męskimi sprawami".Sugeruję zamknięcie tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry