Mentalność polskich dziewczyn

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
pan k napisał:
To udowadnia że w kraju Polskie kobiety szczególnie dotyka patologiczny egoizm i żadnym kraju nie występuje aż taka liczba obcych związków a szczególnie pod względem wyglądu który im nie pasuje a same większości przypadków go nie mają
Jeśli Polki nie są ładne, to ja jestem księdzem. Wyjdź sobie na miasto przy ładnej pogodzie, głowa nie nadąża, żeby się obracać.

To, że ładna kobieta oczekuje przystojnego i zadbanego mężczyzny to normalna rzecz. Nie wiem ,co w tym dziwnego, chciałbys sobie kupować żonę, albo wydzierać ją od rodziców, czy jak?



pan k napisał:
i kobietą ze Wschodniej części Europy nie przeszkadza wygląd .
Kobietom, to po pierwsze. Po drugie, napisałem wyraźnie - nie przeszkadza im też gruby portfel, a przede wszystkim przepustka do lepszego świata.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
glowonog napisał:
To udowadnia że w kraju Polskie kobiety szczególnie dotyka patologiczny egoizm i żadnym kraju nie występuje aż taka liczba obcych związków a szczególnie pod względem wyglądu który im nie pasuje a same większości przypadków go nie mają
Jeśli Polki nie są ładne, to ja jestem księdzem. Wyjdź sobie na miasto przy ładnej pogodzie, głowa nie nadąża, żeby się obracać.

To, że ładna kobieta oczekuje przystojnego i zadbanego mężczyzny to normalna rzecz. Nie wiem ,co w tym dziwnego, chciałbys sobie kupować żonę, albo wydzierać ją od rodziców, czy jak?



pan k napisał:
i kobietą ze Wschodniej części Europy nie przeszkadza wygląd .
Kobietom, to po pierwsze. Po drugie, napisałem wyraźnie - nie przeszkadza im też gruby portfel, a przede wszystkim przepustka do lepszego świata.
Jeśli szuka się stałego związku a nagle nie pasuje wygląd to pokazuje to sposób wybitny jest to podstawa skrajnie nie dojrzała .
Czytamy że szuka dojrzałych relacji a nagle nie odpowiada wygląd a taka podstawa skrajnego narcyzmu dotyka kobiety bez wyglądu .
Odpowiedzialna i dojrzała kobieta nie odrzuci mężczyzny powodu wyglądu szczególne że interesują go tylko stałe relację i wiele wspólnych zainteresowań lub
często ją nachodzi , wysyła kwiaty , organizuje pod jej mieszkaniem pokaz artystyczny osobiście lub opłaca orkiestrę to sposób wybitny udowodnił że interesują go
poważne relację i robi tak od sporego czasu a odpowiedzialne kobiety po tym powinny poważnie zainteresować się zbudowaniem stałego związku i dodatkowo
pod wrażeniem jego starań są rodzice , sąsiedzi , krewni to całkowicie potwierdza poważne zamiary .
Większość kobiet utraciła wygląd powodu feminizmu i homo propagandy .
Zrezygnowało noszenia długi włosów i nosi krótkie a dawniej nosiły je stare kobiety , wdowy , mężatki .
Dla każdego było to oczywiste że jeśli ma krótkie to włosy jest wdową lub szczęśliwą mężatką .
Kolczyk w nosie i nie naturalny kolor włosów .
Często to połączenie występuje dodawaniem do zdjęcia twarzy psa.
Wielu przypadkach widać że ma mentalność psa i styl życia królika i większości przypadków ma dzieci.
Na szczęście istnieją bardziej są bardziej dojrzałe mentalnie kobiety i większość mieszka na Wschodzie Europy.
Oprócz dojrzałością zachowały wygląd typowy dla kobiety i umiejętności które potrzebuje każda kobieta i szczególny szacunek do męża .
Większość potrafi gotować , zachowuje wierność tradycyjnym rolą społecznym i połączeniu wspaniały wyglądem
nie zwykłym, doświadczeniem jest gdy ubrana skąpą poddaje jedzenie lub coś do picia .
To potwierdza mądrość przodków Na Zachód idzie po zarobek a Na Wschód dla kobiet.
Zawsze z tego regionu zyskiwał żonę i nic dziwnego że o ten region walczyło sporo państw i zawsze
tego regionu przywoził swoją żonę.
Ciekawy doświadczeniem gdy poznaje nasz język i pokazujemy jej rożne rzeczy by łatwiej
jest poszło opanowanie języka i sporo sytuacji satyrycznych gdy stara się powtórzyć nazwę tego przedmiotu .
Tym regionie żywe są tradycyjne rolę społeczne i dzięki temu każda żona wie że musi dla męża wyglądać wspaniale ,
wykonywać swoje obowiązki domowe , sprawiać przyjemność mężowi i ubrana sposób wyuzdany podawać mu jedzenie lub coś do picia ,
szczególny szacunek gdy przyjdzie rodzina lub goście i specjalnie musi wyróżniać wyglądem i wykonywaniem swoich obowiązków domowych by
nie zrobić wstydu mężowi a szczególnie przy rodzinie i teściowej.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
pan k napisał:
eśli szuka się stałego związku a nagle nie pasuje wygląd to pokazuje to sposób wybitny jest to podstawa skrajnie nie dojrzała .
Jesteś durny. Stały związek to nie ma być uwiązanie na smyczy u boku brzyduli, tylko pełna przygód, droga u boku pięknej, podniecającej, mądrej i ukochanej kobiety. Ma nie być nudno, a Twoja druga połówka ma być na tyle dobra, żebyś nawet nie myślał o zmianie partnerki na resztę drogi. To samo jest w drugą stronę. Kobiety wybierają przystojnych, jurnych, silnych i inteligentnych mężczyzn, by przez resztę życia czuły, że trafiły 6 w totka, a nie żeby marzyły o tym, jakby to było fajnie choć raz posmakować przyjemności.


pan k napisał:
Tym regionie żywe są tradycyjne rolę społeczne i dzięki temu każda żona wie że musi dla męża wyglądać wspaniale , wykonywać swoje obowiązki domowe , sprawiać przyjemność mężowi i ubrana sposób wyuzdany podawać mu jedzenie lub coś do picia , szczególny szacunek gdy przyjdzie rodzina lub goście i specjalnie musi wyróżniać wyglądem i wykonywaniem swoich obowiązków domowych by nie zrobić wstydu mężowi a szczególnie przy rodzinie i teściowej.

Jak widać jesteś jeszcze durniejszy.

Czyli kobieta ma wyglądać, ma nie robić wstydu swoim wyglądem, ma być wyuzdana, ale NIE MOŻE ZWRACAĆ UWAGI NA WYGLĄD MĘŻCZYZNY, NO BO JAK TO?

Ty się, K, nadajesz do afryki. Tam byłbyś idealnie wpasowany, tylko pewnie tam narzekałbyś, że Cię żadna nie chce, bo przy murzynach miałbyś za małego penisa.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
glowonog napisał:
Poza tym jak ktoś kogoś zamorduje w Polsce to czy tak bardzo się różni od "islamisty".
Różni się tym, że islamista robi to w imię Boga, a nie dlatego, że jest targają nim różne emocje (czyli jest chorą jednostką z zdrowym społeczeństwie).

No, ale temat chyba nie o tym.

Porównując daleki wschód do Europy robisz błąd. Człowiek, który nie ma nic wspólnego z byciem samcem alpha i facetem cieszącym się zainteresowaniem kobiet tutaj, tam jest ideałem mężczyzny, ale to nie znaczy, że jest nim w rzeczywistości ;)


Te kobiety po prostu chcą się dostać do lepszego świata, a Ty jesteś ich drogą do celu.
Osoba mordujca w imie boga ma te same emocje , co chora jednostka w społeczeństwie. Bo przecież nie mordują z uśmiechem na twarzy , w stylu teraz oddam ofiare dla allaha , tylko robią to z nie nawiści , interpretując jihad w zły sposób...

W islamie jihad jest walką z własnymi słabościami , zawiera też mowe o obronie swojej rodziny w czasie wojny itp. , chodzi tu o czasy głównie walk ludów hebrajskich z wcześniej ludami islamu w średniowieczu. Według samej religii zabójstwa nie winnych ludzi to grzech ( obojętnie czy to buddysta , chrześcijanin czy inny islamista).

Tylko po co być samcem alfa ( lepiej mieć efekty) , każdy człowiek w jakimś tam stopniu wchodzi w relacje z kimś z jakiś korzyści subiektywnych dla niego.
A z tym wybiciem się to trochę stereotyp.
A idąc w drugą stronę facet ,który jedzie do azji bo musię jakaś podoba też w jakimś stopniu podochodzi do tematu jak stereotypowa tajka.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
soba mordujca w imie boga ma te same emocje , co chora jednostka w społeczeństwie. Bo przecież nie mordują z uśmiechem na twarzy , w stylu teraz oddam ofiare dla allaha , tylko robią to z nie nawiści , interpretując jihad w zły sposób... W islamie jihad jest walką z własnymi słabościami , zawiera też mowe o obronie swojej rodziny w czasie wojny itp. , chodzi tu o czasy głównie walk ludów hebrajskich z wcześniej ludami islamu w średniowieczu. Według samej religii zabójstwa nie winnych ludzi to grzech.
TO NIE TEN TEMAT





Czolgista12 napisał:
Tylko po co być samcem alfa ( lepiej mieć efekty) , każdy człowiek w jakimś tam stopniu wchodzi w relacje z kimś z jakiś korzyści subiektywnych dla niego.
Idąc do dziwki też masz efekty, ale chyba nie o to chodzi. Uprawianie seksu to żadne osiągnięcie, czy efekt. Wyrwanie dziewczyny, która dałaby przede mną każdemu, kto by o to poprosił wzbudziłoby we mnie obrzydzenie, więc z tymi efektami bym się tak nie zapędzał.



Czolgista12 napisał:
A z tym wybiciem się to trochę stereotyp.
Żaden stereotyp, wymieniłeś same biedne państwa dalekiego wschodu. Ci ludzie chcieliby żyć w Europie i po Europejsku.



Czolgista12 napisał:
A idąc w drugą stronę facet ,który jedzie do azji bo musię jakaś podoba też w jakimś stopniu podochodzi do tematu jak stereotypowa tajka.
Czym innym jest wyjazd za miłością, czym innym wyjazd za portfelem. Do Tajlandii nie jedzie się za portfelem. Można jechać za miłością, albo za seksem z łatwymi dziewczynami, które Cię nie kochają, tylko chcą dostać bilet do lepszego świata. Oby Twój przypadek był tym pierwszym. Serio Ci tego życzę.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
glowonog napisał:
eśli szuka się stałego związku a nagle nie pasuje wygląd to pokazuje to sposób wybitny jest to podstawa skrajnie nie dojrzała .
Jesteś durny. Stały związek to nie ma być uwiązanie na smyczy u boku brzyduli, tylko pełna przygód, droga u boku pięknej, podniecającej, mądrej i ukochanej kobiety. Ma nie być nudno, a Twoja druga połówka ma być na tyle dobra, żebyś nawet nie myślał o zmianie partnerki na resztę drogi. To samo jest w drugą stronę. Kobiety wybierają przystojnych, jurnych, silnych i inteligentnych mężczyzn, by przez resztę życia czuły, że trafiły 6 w totka, a nie żeby marzyły o tym, jakby to było fajnie choć raz posmakować przyjemności.



pan k napisał:
Tym regionie żywe są tradycyjne rolę społeczne i dzięki temu każda żona wie że musi dla męża wyglądać wspaniale , wykonywać swoje obowiązki domowe , sprawiać przyjemność mężowi i ubrana sposób wyuzdany podawać mu jedzenie lub coś do picia , szczególny szacunek gdy przyjdzie rodzina lub goście i specjalnie musi wyróżniać wyglądem i wykonywaniem swoich obowiązków domowych by nie zrobić wstydu mężowi a szczególnie przy rodzinie i teściowej.

Jak widać jesteś jeszcze durniejszy.

Czyli kobieta ma wyglądać, ma nie robić wstydu swoim wyglądem, ma być wyuzdana, ale NIE MOŻE ZWRACAĆ UWAGI NA WYGLĄD MĘŻCZYZNY, NO BO JAK TO?

Ty się, K, nadajesz do afryki. Tam byłbyś idealnie wpasowany, tylko pewnie tam narzekałbyś, że Cię żadna nie chce, bo przy murzynach miałbyś za małego penisa.
Stały związek polega na wspólnych zainteresowań i chęci stworzenia stałych relacji a nie wyglądzie i to pokazuje to
cynizm że facet jeśli odrzuca kobietę powodu wyglądu jest nie dojrzały a odwrotnie musi się dopasować do jej wyglądu .
Jeśli nie opowiada wygląd gdy szukamy stałego związku to jest to podstawa skrajnie nie dojrzała a odrzucanie
związku tylko powodu wyglądu jest wynaturzeniem szczególnie powodu wspólnych zainteresowań i wartości a
próbowanie zdobywać modelkę której nie ma żadnych szans bo interesują ją bogaci jest patologiczną głupotą .
Wygląd przemija a charakter i wartości zostają bo lepiej kierować się wartościami i charakterem i zyskać nijaką kobietę niż
wyuzdaną lalkę która jest skrajnie materialnie i szybko skończy się związek .
Widać to po większości kobiet w kraju.
Większość mężczyzn szuka dojrzałych relacji i specjalnie obniża swoje kanony piękna bo oczywiste
jest że wspaniałe wyuzdane kobiety nie występują często i wiele z nich manipuluje swoim wyglądem
za pomocą programów lub kosmetyków .
Jeśli taką spotka to mało realne by się nim zainteresowała i takie kobiety dotyka szczególny narcyzm , nie zdolna do stałych związków i większość
przypadków jest prostytutką lub mentalność prostytutki która przejawia się życiu wolnym związku.
Patologiczne wymagania np słynny film na YouTube o modelce która opowiadała jakie ma wymagania i tym filmie satyryczne
było że chce by jej mąż zarabiał 8 tys i rzeczywistości wiele takich kobiet ma skrajne materialne podejście.
Na szczęście można wybrać bardziej odpowiedzialne kobiety i większość mieszka na Wschodzie Europy.
Nic dziwnego że coraz więcej mężczyzn wybiera związki przedstawicielkami tego regionu Europy.
Dawniej osobiście zastanawiałem się czemu tak jest a dzisiaj w kraju kobiety są skrajnie narcystyczne i materialne .
Europy Wschodniej nie występuje te cechy i pomaga tym tez wychowanie w szkole.
Rygorystyczne zasady ubioru w szkole dla kobiet i mężczyzn a wielu przypadkach osobne szkoły i klasy .
Dla męskiej części pozwalają się skupić na nauczę i na pewno nie skupi nauczę gdy zobaczy koleżankę ubraną sposób wyuzdany i prowokuje go ten
sposób i zabiera szanse na naukę .
Dla kobiet likwiduje rewie mody , wyuzdanie , narzuca realne zachowania , nabycie umiejętności kobiecych.
Chroni je przed zagrożeniami na które jest zagrożona od urodzenia i są to pijaństwo , narkomania , zachowania narcystyczne , wyuzdanie ,
prostytucja , mentalność prostytutki , skrajny materializm , wolne związki.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
glowonog napisał:
Idąc do dziwki też masz efekty, ale chyba nie o to chodzi. Uprawianie seksu to żadne osiągnięcie, czy efekt. Wyrwanie dziewczyny, która dałaby przede mną każdemu, kto by o to poprosił wzbudziłoby we mnie obrzydzenie, więc z tymi efektami bym się tak nie zapędzał.
Trzeba rozróżnić szybki efekt za pieniądze oraz szybki efekt ponieważ laski są otwarte i zainteresowane kimś nie za pieniądze. Różnice m w tych kwestiach w Polsce i w Azji nie wynikają wcale z tego , że któreś z dziewczyn są łatwiejsze a z mentalności oraz kultury w dany w danym kraju.
Z własnego doświadczenia wiem, gdy randkowałem z dziewczynami z Bangkoku , czyli nie typowo miejsca do seks turystyki to po pierwsze żadnej kasy za spotkania nie płaciłem , po drugie dziewczyny bardzo często też w jakimś stopniu płaciły za siebie , chociaż w kulturze w Tajlandii raczej facet płaci za dziewczynę na randce inna kultura. Tajlandia ma trochę kulturę jak np. w Polska lata 70te , czyli owszem laski tam pracują bo wiadomo kapitalizm i ciężko byłoby żyć z jednej pensji , ale jednak bardziej facet opiekuje się finansowo dziewczyną a dziewczyna opiekuje się facetem pod innymi względami np. wychowanie dzieci , gotowanie itp. +

Ogólnie nie mam nic do chodzenia na dziwki , ale zbytnio mnie to nie kręci - zbyt sztuczne jest i trochę mnie to nudzi.




glowonog napisał:
Żaden stereotyp, wymieniłeś same biedne państwa dalekiego wschodu. Ci ludzie chcieliby żyć w Europie i po Europejsku.

Wbrew pozorom to te kraje wcale takie biedne nie są... Ok. może Filipiny , Laos , Kambodza są , ale np. Chiny i Tajlandia to kraje szybko rozwijające się i standardy życia tam się bardzo poprawiają.
W Azji ogólnie jest to trochę też społecznie modne , że ma się białego chłopaka , bo europejczyk kojarzy się z lepszym światem . Trochę jak laska jarająca się jakimiś aktorem itp. , nie koniecznie musi tu chodzić o kasę.
W azji raczej nie ma feminizmu i kobiety nie starają się być facetami. Też trzeba pamiętać , że taki Bangkok ma 10 mln ludzi , więc nie realne by każda dziewczyna była prostytutka , chcącą się tylko wybić kosztem białego.



glowonog napisał:
Czym innym jest wyjazd za miłością, czym innym wyjazd za portfelem. Do Tajlandii nie jedzie się za portfelem. Można jechać za miłością, albo za seksem z łatwymi dziewczynami, które Cię nie kochają, tylko chcą dostać bilet do lepszego świata. Oby Twój przypadek był tym pierwszym. Serio Ci tego życzę.

Generalnie bardzo często jest tak , że w sieci opisuje się głównie negatywne sytuacje typu jakaś Tajka oszukała jakiegoś niemca , albo polaka itp. , ale to są bardzo często sytuacje jednostkowe , które główne są opisywane , a bardzo często się pomija w porządku dziewczyny z Tajlandii , które są uczciwe. Mój kolega ma żone Chinkę i są razem od 6 lat ona mieszka w pl z nim i normalnie żyją tutaj. Moja dziewczyna dla przykładu mówiła mi , ze chce ze mna mieszkac i mieć karte pobytu , ale urodziła się w Tajlandii i jako kraj kocha Tajlandie i nie chce mieć polskiego obywatelstwa.

Środowisko takie o jakim piszesz , że laski szukają faranga bo bogaty są głównie w kurortach typu pattaya , phuket itp. , ale poza tym środowiskiem to ogólnie już nie koniecznie.

Ja bym wyróznił tam 3 typy lasek - prostytutki , laski - puszczające się na lewo i prawo - chwalące się koleżanką ilu to białych one nie przeleciały , laski szukające kogoś na poważnie.

Najwięcej lasek spotkałem w Bangkoku z tej drugiej kategorii , miałem sytuacje w przeszłości , że poszedłem z laską na seks ona od początku chciała , było ok. = po seksie przestała się odzywać - chciała po prostu seks z białym , żadnej kasy jej nie płaciłem , nawet nie chciała.

Azjatki do europy mogą z wielu powodów jechać - np. popularne miejsce turystycznie , inna kultura , chłopak z europy , studia , albo praca w europie , czasem też patologia , ale to nie jakiś główny powód. Co do celu wyjazdu do Tajlandii , też bym nie uogólniał...

I dzięki za życzenia.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Czolgista12 napisał:
Idąc do dziwki też masz efekty, ale chyba nie o to chodzi. Uprawianie seksu to żadne osiągnięcie, czy efekt. Wyrwanie dziewczyny, która dałaby przede mną każdemu, kto by o to poprosił wzbudziłoby we mnie obrzydzenie, więc z tymi efektami bym się tak nie zapędzał.
Trzeba rozróżnić szybki efekt za pieniądze oraz szybki efekt ponieważ laski są otwarte i zainteresowane kimś nie za pieniądze. Różnice m w tych kwestiach w Polsce i w Azji nie wynikają wcale z tego , że któreś z dziewczyn są łatwiejsze a z mentalności oraz kultury w dany w danym kraju.
Z własnego doświadczenia wiem, gdy randkowałem z dziewczynami z Bangkoku , czyli nie typowo miejsca do seks turystyki to po pierwsze żadnej kasy za spotkania nie płaciłem , po drugie dziewczyny bardzo często też w jakimś stopniu płaciły za siebie , chociaż w kulturze w Tajlandii raczej facet płaci za dziewczynę na randce inna kultura. Tajlandia ma trochę kulturę jak np. w Polska lata 70te , czyli owszem laski tam pracują bo wiadomo kapitalizm i ciężko byłoby żyć z jednej pensji , ale jednak bardziej facet opiekuje się finansowo dziewczyną a dziewczyna opiekuje się facetem pod innymi względami np. wychowanie dzieci , gotowanie itp. +

Ogólnie nie mam nic do chodzenia na dziwki , ale zbytnio mnie to nie kręci - zbyt sztuczne jest i trochę mnie to nudzi.




glowonog napisał:
Żaden stereotyp, wymieniłeś same biedne państwa dalekiego wschodu. Ci ludzie chcieliby żyć w Europie i po Europejsku.

Wbrew pozorom to te kraje wcale takie biedne nie są... Ok. może Filipiny , Laos , Kambodza są , ale np. Chiny i Tajlandia to kraje szybko rozwijające się i standardy życia tam się bardzo poprawiają.
W Azji ogólnie jest to trochę też społecznie modne , że ma się białego chłopaka , bo europejczyk kojarzy się z lepszym światem . Trochę jak laska jarająca się jakimiś aktorem itp. , nie koniecznie musi tu chodzić o kasę.
W azji raczej nie ma feminizmu i kobiety nie starają się być facetami. Też trzeba pamiętać , że taki Bangkok ma 10 mln ludzi , więc nie realne by każda dziewczyna była prostytutka , chcącą się tylko wybić kosztem białego.



glowonog napisał:
Czym innym jest wyjazd za miłością, czym innym wyjazd za portfelem. Do Tajlandii nie jedzie się za portfelem. Można jechać za miłością, albo za seksem z łatwymi dziewczynami, które Cię nie kochają, tylko chcą dostać bilet do lepszego świata. Oby Twój przypadek był tym pierwszym. Serio Ci tego życzę.

Generalnie bardzo często jest tak , że w sieci opisuje się głównie negatywne sytuacje typu jakaś Tajka oszukała jakiegoś niemca , albo polaka itp. , ale to są bardzo często sytuacje jednostkowe , które główne są opisywane , a bardzo często się pomija w porządku dziewczyny z Tajlandii , które są uczciwe. Mój kolega ma żone Chinkę i są razem od 6 lat ona mieszka w pl z nim i normalnie żyją tutaj. Moja dziewczyna dla przykładu mówiła mi , ze chce ze mna mieszkac i mieć karte pobytu , ale urodziła się w Tajlandii i jako kraj kocha Tajlandie i nie chce mieć polskiego obywatelstwa.

Środowisko takie o jakim piszesz , że laski szukają faranga bo bogaty są głównie w kurortach typu pattaya , phuket itp. , ale poza tym środowiskiem to ogólnie już nie koniecznie.

Ja bym wyróznił tam 3 typy lasek - prostytutki , laski - puszczające się na lewo i prawo - chwalące się koleżanką ilu to białych one nie przeleciały , laski szukające kogoś na poważnie.

Najwięcej lasek spotkałem w Bangkoku z tej drugiej kategorii , miałem sytuacje w przeszłości , że poszedłem z laską na seks ona od początku chciała , było ok. = po seksie przestała się odzywać - chciała po prostu seks z białym , żadnej kasy jej nie płaciłem , nawet nie chciała.

Azjatki do europy mogą z wielu powodów jechać - np. popularne miejsce turystycznie , inna kultura , chłopak z europy , studia , albo praca w europie , czasem też patologia , ale to nie jakiś główny powód. Co do celu wyjazdu do Tajlandii , też bym nie uogólniał...

I dzięki za życzenia.
Twoja dziewczyna jest dziwna że nie chce obywatelstwa Polskiego bo jeśli kobieta utrzymuje kontakty obcym i jeśli się wyprowadzi do
obcego kraju to musi przyjąć jego obywatelstwo , nazwisko może go nie przyjąć jeśli jej języku jest obraźliwe a
dodatkowo zmienić imię na bardziej Polskie i powodów praktycznych lub drugie imię Polskie .
Bardzo dziwnie ujawnia miłość do kraju spotykając się obcą kulturowo osobą .
Miłość do kraju pokazuje się utrzymując wierność etniczną swojej grupie lub
ludy pokrewne i większości przypadków te ludy mają związki z twoją grupą etniczną.
Zastanawia mnie czy jej rodzina zgadza się na ten związek lub twoja rodzina też go uznaje.
glowonog napisał:
eśli szuka się stałego związku a nagle nie pasuje wygląd to pokazuje to sposób wybitny jest to podstawa skrajnie nie dojrzała .
Jesteś durny. Stały związek to nie ma być uwiązanie na smyczy u boku brzyduli, tylko pełna przygód, droga u boku pięknej, podniecającej, mądrej i ukochanej kobiety. Ma nie być nudno, a Twoja druga połówka ma być na tyle dobra, żebyś nawet nie myślał o zmianie partnerki na resztę drogi. To samo jest w drugą stronę. Kobiety wybierają przystojnych, jurnych, silnych i inteligentnych mężczyzn, by przez resztę życia czuły, że trafiły 6 w totka, a nie żeby marzyły o tym, jakby to było fajnie choć raz posmakować przyjemności.



pan k napisał:
Tym regionie żywe są tradycyjne rolę społeczne i dzięki temu każda żona wie że musi dla męża wyglądać wspaniale , wykonywać swoje obowiązki domowe , sprawiać przyjemność mężowi i ubrana sposób wyuzdany podawać mu jedzenie lub coś do picia , szczególny szacunek gdy przyjdzie rodzina lub goście i specjalnie musi wyróżniać wyglądem i wykonywaniem swoich obowiązków domowych by nie zrobić wstydu mężowi a szczególnie przy rodzinie i teściowej.

Jak widać jesteś jeszcze durniejszy.

Czyli kobieta ma wyglądać, ma nie robić wstydu swoim wyglądem, ma być wyuzdana, ale NIE MOŻE ZWRACAĆ UWAGI NA WYGLĄD MĘŻCZYZNY, NO BO JAK TO?

Ty się, K, nadajesz do afryki. Tam byłbyś idealnie wpasowany, tylko pewnie tam narzekałbyś, że Cię żadna nie chce, bo przy murzynach miałbyś za małego penisa.
Oprócz piękna istnieje też piękno duchowe i każdy kot nocą jest czarny a te same cechy może mieć nijaka kobieta i dzięki kosmetyką
zyskuje wspaniały wygląd i ma dobry charakter .
Każda cecha ma zalety i wady.
Wspaniały wygląd wielu przypadkach a szczególnie u kobiet oznacza silne cechy narcystyczne , egoizm , zachowania dziecinne , głupota ,
materializm , brak zdolności budowania stałych relacji i nagle odbija jej na mózg i chce żyć strefie przyjaźni i wierzy że zgodzimy się żyć przyjaźni z prawami związku a
najlepsze jest że zgodzimy się udawać przyjaciela lub zredukowanie się do przyjaciela i wysłuchiwać o jej nowym chłopaku i wysłuchiwać spraw z jej życia a rozstanie oznacza
nie utrzymywanie kontaktów , ignorowanie , jawne ignorowanie i unikanie
mentalność prostytutki , brak zdolności
zachowania wierności , sępienie pieniędzy , patologiczny charakter i fochy , pijaństwo .
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
pan k napisał:
Idąc do dziwki też masz efekty, ale chyba nie o to chodzi. Uprawianie seksu to żadne osiągnięcie, czy efekt. Wyrwanie dziewczyny, która dałaby przede mną każdemu, kto by o to poprosił wzbudziłoby we mnie obrzydzenie, więc z tymi efektami bym się tak nie zapędzał.
Trzeba rozróżnić szybki efekt za pieniądze oraz szybki efekt ponieważ laski są otwarte i zainteresowane kimś nie za pieniądze. Różnice m w tych kwestiach w Polsce i w Azji nie wynikają wcale z tego , że któreś z dziewczyn są łatwiejsze a z mentalności oraz kultury w dany w danym kraju.
Z własnego doświadczenia wiem, gdy randkowałem z dziewczynami z Bangkoku , czyli nie typowo miejsca do seks turystyki to po pierwsze żadnej kasy za spotkania nie płaciłem , po drugie dziewczyny bardzo często też w jakimś stopniu płaciły za siebie , chociaż w kulturze w Tajlandii raczej facet płaci za dziewczynę na randce inna kultura. Tajlandia ma trochę kulturę jak np. w Polska lata 70te , czyli owszem laski tam pracują bo wiadomo kapitalizm i ciężko byłoby żyć z jednej pensji , ale jednak bardziej facet opiekuje się finansowo dziewczyną a dziewczyna opiekuje się facetem pod innymi względami np. wychowanie dzieci , gotowanie itp. +

Ogólnie nie mam nic do chodzenia na dziwki , ale zbytnio mnie to nie kręci - zbyt sztuczne jest i trochę mnie to nudzi.




glowonog napisał:
Żaden stereotyp, wymieniłeś same biedne państwa dalekiego wschodu. Ci ludzie chcieliby żyć w Europie i po Europejsku.

Wbrew pozorom to te kraje wcale takie biedne nie są... Ok. może Filipiny , Laos , Kambodza są , ale np. Chiny i Tajlandia to kraje szybko rozwijające się i standardy życia tam się bardzo poprawiają.
W Azji ogólnie jest to trochę też społecznie modne , że ma się białego chłopaka , bo europejczyk kojarzy się z lepszym światem . Trochę jak laska jarająca się jakimiś aktorem itp. , nie koniecznie musi tu chodzić o kasę.
W azji raczej nie ma feminizmu i kobiety nie starają się być facetami. Też trzeba pamiętać , że taki Bangkok ma 10 mln ludzi , więc nie realne by każda dziewczyna była prostytutka , chcącą się tylko wybić kosztem białego.



glowonog napisał:
Czym innym jest wyjazd za miłością, czym innym wyjazd za portfelem. Do Tajlandii nie jedzie się za portfelem. Można jechać za miłością, albo za seksem z łatwymi dziewczynami, które Cię nie kochają, tylko chcą dostać bilet do lepszego świata. Oby Twój przypadek był tym pierwszym. Serio Ci tego życzę.

Generalnie bardzo często jest tak , że w sieci opisuje się głównie negatywne sytuacje typu jakaś Tajka oszukała jakiegoś niemca , albo polaka itp. , ale to są bardzo często sytuacje jednostkowe , które główne są opisywane , a bardzo często się pomija w porządku dziewczyny z Tajlandii , które są uczciwe. Mój kolega ma żone Chinkę i są razem od 6 lat ona mieszka w pl z nim i normalnie żyją tutaj. Moja dziewczyna dla przykładu mówiła mi , ze chce ze mna mieszkac i mieć karte pobytu , ale urodziła się w Tajlandii i jako kraj kocha Tajlandie i nie chce mieć polskiego obywatelstwa.

Środowisko takie o jakim piszesz , że laski szukają faranga bo bogaty są głównie w kurortach typu pattaya , phuket itp. , ale poza tym środowiskiem to ogólnie już nie koniecznie.

Ja bym wyróznił tam 3 typy lasek - prostytutki , laski - puszczające się na lewo i prawo - chwalące się koleżanką ilu to białych one nie przeleciały , laski szukające kogoś na poważnie.

Najwięcej lasek spotkałem w Bangkoku z tej drugiej kategorii , miałem sytuacje w przeszłości , że poszedłem z laską na seks ona od początku chciała , było ok. = po seksie przestała się odzywać - chciała po prostu seks z białym , żadnej kasy jej nie płaciłem , nawet nie chciała.

Azjatki do europy mogą z wielu powodów jechać - np. popularne miejsce turystycznie , inna kultura , chłopak z europy , studia , albo praca w europie , czasem też patologia , ale to nie jakiś główny powód. Co do celu wyjazdu do Tajlandii , też bym nie uogólniał...

I dzięki za życzenia.
Twoja dziewczyna jest dziwna że nie chce obywatelstwa Polskiego bo jeśli kobieta utrzymuje kontakty obcym i jeśli się wyprowadzi do
obcego kraju to musi przyjąć jego obywatelstwo , nazwisko może go nie przyjąć jeśli jej języku jest obraźliwe a
dodatkowo zmienić imię na bardziej Polskie i powodów praktycznych lub drugie imię Polskie .
Bardzo dziwnie ujawnia miłość do kraju spotykając się obcą kulturowo osobą .
Miłość do kraju pokazuje się utrzymując wierność etniczną swojej grupie lub
ludy pokrewne i większości przypadków te ludy mają związki z twoją grupą etniczną.
Zastanawia mnie czy jej rodzina zgadza się na ten związek lub twoja rodzina też go uznaje.
glowonog napisał:
eśli szuka się stałego związku a nagle nie pasuje wygląd to pokazuje to sposób wybitny jest to podstawa skrajnie nie dojrzała .
Jesteś durny. Stały związek to nie ma być uwiązanie na smyczy u boku brzyduli, tylko pełna przygód, droga u boku pięknej, podniecającej, mądrej i ukochanej kobiety. Ma nie być nudno, a Twoja druga połówka ma być na tyle dobra, żebyś nawet nie myślał o zmianie partnerki na resztę drogi. To samo jest w drugą stronę. Kobiety wybierają przystojnych, jurnych, silnych i inteligentnych mężczyzn, by przez resztę życia czuły, że trafiły 6 w totka, a nie żeby marzyły o tym, jakby to było fajnie choć raz posmakować przyjemności.



pan k napisał:
Tym regionie żywe są tradycyjne rolę społeczne i dzięki temu każda żona wie że musi dla męża wyglądać wspaniale , wykonywać swoje obowiązki domowe , sprawiać przyjemność mężowi i ubrana sposób wyuzdany podawać mu jedzenie lub coś do picia , szczególny szacunek gdy przyjdzie rodzina lub goście i specjalnie musi wyróżniać wyglądem i wykonywaniem swoich obowiązków domowych by nie zrobić wstydu mężowi a szczególnie przy rodzinie i teściowej.

Jak widać jesteś jeszcze durniejszy.

Czyli kobieta ma wyglądać, ma nie robić wstydu swoim wyglądem, ma być wyuzdana, ale NIE MOŻE ZWRACAĆ UWAGI NA WYGLĄD MĘŻCZYZNY, NO BO JAK TO?

Ty się, K, nadajesz do afryki. Tam byłbyś idealnie wpasowany, tylko pewnie tam narzekałbyś, że Cię żadna nie chce, bo przy murzynach miałbyś za małego penisa.
Oprócz piękna istnieje też piękno duchowe i każdy kot nocą jest czarny a te same cechy może mieć nijaka kobieta i dzięki kosmetyką
zyskuje wspaniały wygląd i ma dobry charakter .
Każda cecha ma zalety i wady.
Wspaniały wygląd wielu przypadkach a szczególnie u kobiet oznacza silne cechy narcystyczne , egoizm , zachowania dziecinne , głupota ,
materializm , brak zdolności budowania stałych relacji i nagle odbija jej na mózg i chce żyć strefie przyjaźni i wierzy że zgodzimy się żyć przyjaźni z prawami związku a
najlepsze jest że zgodzimy się udawać przyjaciela lub zredukowanie się do przyjaciela i wysłuchiwać o jej nowym chłopaku i wysłuchiwać spraw z jej życia a rozstanie oznacza
nie utrzymywanie kontaktów , ignorowanie , jawne ignorowanie i unikanie
mentalność prostytutki , brak zdolności
zachowania wierności , sępienie pieniędzy , patologiczny charakter i fochy , pijaństwo .
Ona jedzie do Polski ze względu na moją osobę a nie ze względu na jakąś miłość do kraju. Chociaż jak tu przyjechała to polska wydała się jej bardzo nowoczesnym I bogatym krajem.
Autobusy , drogi pociągi , tramwaje , budynki wszystko zadbane I nowoczesne. Nie jak w Tajlandii brud na ulicach.
Jak jej wspominałem o polskich zarobkach to też uważała , że lepsze niż w Tajlandii.
Ale urodziła się w Tajlandii to jednak kocha swój kraj.
Tajowie mają bardzo patryjotyczne podejście , mają krola ktorego bardzo stamina , poza tym gdy gra hymn w Tajlandii w parku to wszyscy ludzie się zatrzymują , gdy gra hymn wstaja. Teoretycznie nawet za podeptanie wizerunku krola lub banknota z nim mozna iść nawet do wiezienia.

Ona jest zainteresowana polskim , ale uważa , ze jest mega trudny I uważa , ze raczej tylko podstawowo sie nauczy...
Chociaż zobaczymy co bedzie, myśle ze przesadza...
Ona chce mieć moje nazwisko. A imie oczywiscie te co miala będzie miała.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
Autobusy , drogi pociągi , tramwaje , budynki wszystko zadbane I nowoczesne. Nie jak w Tajlandii brud na ulicach.
No pociągi to akurat w Tajlandi mają świetne, skytrain to mega inwestycja, byłem pod olbrzymim wrażeniem, drogi? Węzły na autostradach po kilka poziomów, nigdzie w Polsce czegoś takiego nie widziałem. Ponadto metro działające perfekcyjnie. Żadnych spóźnień, czysto, bo po każdej trasie wychodzi człowieczek i każe wszystkim stać cierpliwie, zanim ktos ogarnie pociąg Wszystko klimatyzowane, a nie jak u nas, że wsiadasz do tramwaju z "klimą" i leje sie z Ciebie pot. Autobusy są w bardzo fajnym stanie, ale te droższe. Za to te, które wyglądaja jakby się miały rozpaść sa prawie darmowe, więc masz wybór - podróżujesz komfortowo, albo tanio.

Jeśli chodzi o brud, to uważam, ze jest to kwestia mentalności.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
glowonog napisał:
Autobusy , drogi pociągi , tramwaje , budynki wszystko zadbane I nowoczesne. Nie jak w Tajlandii brud na ulicach.
No pociągi to akurat w Tajlandi mają świetne, skytrain to mega inwestycja, byłem pod olbrzymim wrażeniem, drogi? Węzły na autostradach po kilka poziomów, nigdzie w Polsce czegoś takiego nie widziałem. Ponadto metro działające perfekcyjnie. Żadnych spóźnień, czysto, bo po każdej trasie wychodzi człowieczek i każe wszystkim stać cierpliwie, zanim ktos ogarnie pociąg Wszystko klimatyzowane, a nie jak u nas, że wsiadasz do tramwaju z "klimą" i leje sie z Ciebie pot. Autobusy są w bardzo fajnym stanie, ale te droższe. Za to te, które wyglądaja jakby się miały rozpaść sa prawie darmowe, więc masz wybór - podróżujesz komfortowo, albo tanio.

Jeśli chodzi o brud, to uważam, ze jest to kwestia mentalności.
Tak , ale pamiętaj , że Bangkok ma 10 mln. ludzi , a Warszawa tylko 1,7 mln.
Akurat MRT , BTS są fajne , ale w mniejszej skali , Warszawskie metro też nie jest takie złe , nowe pociagi zazwyczaj itp.
MRT i BTS to nowe inwestycje , niezbedne w tak zakorkowanym mieście.

Ale ogólnie pociągi między miastowe to często szroty , to samo busy w mieście we większości szroty również.

Autostrady w Polsce i w Tajlandii uważam podobny poziom , bo w ostatnich latach dużo się w pl rozbudowało.

Ja piszę tobie opinie mojej laski o Polsce.

Z tego co wiem to w isaan przy laosie jest bardzo biednie , taka polska C :D

W Tajlandii jest południowa część bogata - Polska, środek północ to taka Polska B a isaan to to jak Polska C , której u nas raczej nie ma. U nas moim zdaniem to bardziej Polska A to duże miasta a Polska B to reszta kraju ze wskazaniem na wschód.
Tajlandia ma bardzo duże dysproporcje społeczne.

Ale mniejszy tam jest socjal i dużo nizsze podatki , łatwiej prowadzi się tam firmę. Dużo kwota wolna od podatku , gdyby u nas taka była to do kwoty 1870 zł pensja netto byłaby pensją brutto też. Do 15000 bht jest pensja brutto i netto.

Ale moja laska i tak uważa , że Polska bogatsza ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Czolgista12 napisał:
Ale moja laska i tak uważa , że Polska bogatsza
Bo jest mimo wszystko, wiadomo, po prostu dziwiłem się, że była pod wrażeniem infrastruktury, bo ja zauważyłem oczywiście biedę w Tajlandii, ale nasze miasta przy ich miastach to pikuś :)
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
glowonog napisał:
Ale moja laska i tak uważa , że Polska bogatsza
Bo jest mimo wszystko, wiadomo, po prostu dziwiłem się, że była pod wrażeniem infrastruktury, bo ja zauważyłem oczywiście biedę w Tajlandii, ale nasze miasta przy ich miastach to pikuś :)
Pałac kultury jej się podobał , w Warszawie są wierzowce , ale ogolnie styl podobny do tego co W Tajlandii.

Pałac kultury bardziej oryginalny , trochę inny styl. W PL symbol komunizmu za granicą często ludzią się podoba.

Woli ona też polski klimat :D , marzy jej się zobaczyć śnieg :D
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
glowonog napisał:
Tak co do feminizmu, to Wam powiem, że każda feministka, jak trafi na faceta, który się jej spodoba, przestanie być dla niego feministką ;)
Takie kobiety powinno się unikać dla bezpieczeństwa i wielu przypadkach ma wygląd typowy męski a krótkie włosy są typowe dla starszych kobiet
i macanie się z kobietą która wygląda jak facet przypomina prawie homo zachowania .
1 Skrajne zachowania narcystyczne powodują patologiczne pijaństwo , narkomanie ,
wyuzdanie , wolne związki , brak zdolności do wierności i stałego związku , skrajny materializm.
Następne dwa powody powodują że dla swojego bezpieczeństwa nie powinno się do nich zbliżać.
2 Zanik szacunku dla życia ludzkiego i te zachowanie propagują aborcję.
Bez zgody zamorduje twoje dziecko i największym wynaturzeniem jest to że przekaże informację
że to zrobiła i takiej kobiety nie da się przekonać by tego nie robiła bo jest skażona skrajnym wyuzdaniem a
prawo tym przypadku powinno wymuszać prawa ojca i dla takiej kobiety przymusowy pobyt szpitalu a jeśli
zamorduje jego dziecko i zrobiła to bez powodu to powinna iść do wiezienia a przyszłości jeśli powróci kara śmierci
to kara śmierci za morderstwo zdolnego do życia dziecka i ubliżenie ojcu dziecka .
Powinno się unikać kobiet które czytają Gazetę Wyborczą , Wysokie obcasy i polubiły
Czarny protest lub podobne organizację aborcyjne i te organizację promują
skrajne wyuzdanie którego ofiarą podają dzieci zdolne do życia .
2 Pojęcie feministyczne gwałty które nie ma nic wspólnego z prawem i
podstawami prawnymi.
Państwie prawa oskarżony jeśli nie ma dowodów genetycznych ,
zdjęć lub innych materiałów jest nie winny i liczy się czy ofiara jest wiarygodna .
Dla feminizmu podstawy prawa są obce i widać na Uczelniach i Szwecji które prowadziły wszystkie
patologiczne pomysły tego ruchu i dla swojego bezpieczeństwa lepiej nie zbliżać się do nich uznają rację
ofiary a dla prawy liczy wiarygodność ofiary ,
Prawo nie uznaje winny oskarżonego jeśli ofiara nagle po wielu latach opowiada co zrobił i dziwmy trafem
jest ważną osobą i są wyboru lub startuje na ważne stanowisko , prymitywna zemsta karierowiczki lub prostytutki ,
pijaczka i narkomanka którą można przekupić lub prostytutka którą można też przekupić i dla tego zeznawania
prostytutek który dotyka pijaństwo i narkomania są nie ważne szczególnie jeśli ta osoba jest szanowaną osobą i chce wyłudzić pieniądze .
Skażone tymi poglądami kobiety mogą pozwać za to że nagle znudziły im się stosunek poprzedniego dnia i stwierdzić że
był to gwałt lub podczas pełnego stosunku nagle im się znudził i zamiast poczekać jak skończy i ten sposób jawnie mu ubliżają ,
najbardziej wynaturzone przydatki uległy pijaństwu i powodu tego macały się jednym facetem lub kilkoma a
wielu przypadkach macała ich po ich organach lub leżały pijane na stole i nagle mediach opowiadają że są
wykorzystane a same piły i zgodziły na akty i macanie i na własne życzenie powodu pijaństwa doprowadziła
do czynności seksualnych i szczególnie jeśli leżała pijana na stole lub pokazuje swoje piersi za trunki.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
glowonog napisał:
To udowadnia że w kraju Polskie kobiety szczególnie dotyka patologiczny egoizm i żadnym kraju nie występuje aż taka liczba obcych związków a szczególnie pod względem wyglądu który im nie pasuje a same większości przypadków go nie mają
Jeśli Polki nie są ładne, to ja jestem księdzem. Wyjdź sobie na miasto przy ładnej pogodzie, głowa nie nadąża, żeby się obracać.

To, że ładna kobieta oczekuje przystojnego i zadbanego mężczyzny to normalna rzecz. Nie wiem ,co w tym dziwnego, chciałbys sobie kupować żonę, albo wydzierać ją od rodziców, czy jak?



pan k napisał:
i kobietą ze Wschodniej części Europy nie przeszkadza wygląd .
Kobietom, to po pierwsze. Po drugie, napisałem wyraźnie - nie przeszkadza im też gruby portfel, a przede wszystkim przepustka do lepszego świata.
Zdrowym etnicznie społeczeństwu mężczyźni i dziewczyny mają przypisane od urodzenia cechy jakie powinny wykazywać.
Męska część powinna posiadać cechy Rycerskie , najważniejsza wartością powinna być wierność małżeńska i interesują
go tylko stałe relację
wypłatę przekazuje żonę , jeśli chce iść do baru to przekazuje żonie informację że tam idzie , szanuje swoją żonę ,
nie ubliża jej i nie bije , nie dopuszcza się zdrad , stara minimalnie pomagać w pracach domowych ,
sprząta po sobie , męskie zainteresowania , broni ją przed zagrożeniami od strony obcych lub ubliżeniem od obcych .
Swoim zachowaniem udowadnia że jest nią zainteresowany i przedstawia rodzicom a tym spotkaniu najważniejsze
jest spotkanie z jego matką i udowadnia rodzicom a szczególnie matce że nie może bez niej żyć .
Zdrowym społeczeństwie jeśli facet ma te zdrowe cechy i swoim zachowaniem potwierdza że nie może
żyć bez niej to zgadza się na stałe relację a na pewno to nastąpi jeśli rodzice są zachwyceni
jego miłością i potwierdzi to przekazując im prezenty i swojej miłości też daję prezenty.
Porzucenie zdrowych cech powoduje że kobiety są zbyt męskie i narcystyczne a męska część zbyt kobieca .
Męska część można wprost nazwać męską lalką który potwierdza mentalnością i wyglądem .
Wschodniej części Europy są bardziej dojrzałe oczekują zdrowych cech męskich a nie mentalności męskiej lalki
który jest kobietą i używa więcej kosmetyków niż zwykła kobieta .
Absurdem jest odrzuceniem faceta który ma zdrowe cechy i interesują go tylko stałe związki
powodu wyglądu i wprost można to nazwać skrajnym narcyzmem .
Dlatego Wschodniej Europy dziewczyny są bardziej dojrzale niż w kraju.
Przedstawicielkami Wschodniej Europy można zbudować stały związek a
w kraju nie da się powodu wrodzonego narcyzmu i skrajnego narcyzmu.
Na początku problem jest język i na początku możliwe jest tylko pisanie
to siebie wiadomości na komórce lub tablicy i na tablicy daje
też emotikon jaki jest humorze .
Słownik i słownik podstawami zwrotami by mogła łatwiej opanować język.
Największym plusem jest nie ubliżanie mężowi swoimi poglądami podczas wyborów
które mogą spowodować kłótnie , ciche dni , osobne spanie .
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Bo to się ma takie wrażenie, że "wszyscy są tacy sami". Oczywiście, że tak nie jest, ale jak ktoś się raz zraził, to potem trudno mu zmienić nastawienie.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
To nie jest kwestia Polek. To jest kwestia Polek i Polaków. Nasz naród jest dosyć specyficzny. Zamknięty wręcz.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja nie będe się wypowiadać za wszystkie polskie dziewczyny. Każda jest inna i ma inne życiowe priorytety.
 
Do góry