medycyna estetyczna

Parvati18

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, wszyscy chcemy powstrzymac uplyw czasu i ja takze wiec chce dac mojej twarzy troche luksusu i skorzystac z zabiegu
z nici liftingujacych. Wiele jest miejsc gdzie to oferuja ale ja szukam godnego zaufania salonu. Mozecie cos zaproponowac?
 

mlodamama21x

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, ja mogę Ci polecić MED ESTETYKE z Lublina, chyba najlepszy wybór. Marka jest nowa, ale z tego co wiem maja doświadczenie kilkunastoletnie (to nowa marka luxmedu)
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Znalezienie profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej wcale nie jest takie trudne! Wystarczy, że wejdziesz na portal klinikiurody.com.pl wybierzesz miejscowość lub województwo, które Cię interesuje i znajdziesz najlepsze kliniki w Twojej okolicy
 

jadzix

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
a czy ktoś z was stosował laseroterapię, np. pomimo młodego wieku mam spory problem z żylakami na nogach :( nie wiem już co z tym zrobić, a chcę na wiosnę ubrać spódnicę i niekoniecznie do kostek :( Słyszałam, że efekty tych zabiegów są naprawdę dobre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

elusia617

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2020
Posty
19
Punkty reakcji
0
Botoks ładnie wygładza zmarszczki ale po pół roku trzeba powtarzać zabieg, co jest drogą zabawą. A czy takie nici sa na stałe czy podobnie jak botox trzeba ponawiać zabieg?
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Nici liftingujące (nici pdo) ulegają stopniowemu rozpuszczeniu, dzięki czemu skóra staje się gładka, promienna a zmarszczki i cienie pod oczami znikają. Efekt jest znacznie dłuższy niż w przypadku botoksu, gdyż utrzymuje się do 2 lat i można go powtórzyć :)
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że to jaki zabieg u kogo się najlepiej sprawdzi, to już powinien specjalista doradzić podczas wstępnych konsultacji. Wszystko zależy od tego, jak bardzo skóra jest zniszczona. Ja marzę o tym, by zlikwidować kurze łapki i chyba zdecyduję się na botox w Beauty Care w Tychach, bo z tego co wiem, to nowoczesna klinika. W takich kwestiach trzeba stawiać na sprawdzone miejsca.
 

zuza009

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2020
Posty
11
Punkty reakcji
0
no wiadomo tylko sprawdzone kliniki, żeby nie zaszkodzić sobie
 

garuu

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zmarszczki jak chcecie wygładzic polecam dr Dorotę Żukowska i klinike Dermed w Łodzi
 

wrzeszczot

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mogę Ci polecić Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie, który poleciła mi znajoma i do którego niedługo się wybiorę. Mają przeszło 25 lat doświadczenia w branży, specjalistów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii czy ginekologii estetycznej. Dysponują nowoczesnym sprzętem zabiegowym i stosują tylko sprawdzone preparaty. Dbają o bezpieczeństwo i komfort klienta, więc na pewno będziesz zadowolony.
 
Do góry