Medycyna Estetyczna

Lucyna123

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jestem zainteresowana, medycyną estetyczną, ale nie wiem na jaki gabinet się zdecydować, najlepiej coś w okolicach Warszawy, napiszcie co sądzicie o tych gabinetach, każda pomoc się przyda :) Pozdrawiam
 

Saberity

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może Fleur de Beaute na ulicy Nowoursynowskiej w Ursynowie? Podobało mi się tam ze względu na bardzo miłą Panią doktor która potrafiła wprowadzić świetną atmosferę. Sam zabieg a raczej rytuał był nawet przyjemny, a spodziewałam się strasznego bólu. Polecam :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Polecam Diamentowy Salon na Puławskiej: http://diamentowysalon.pl/. Nie wiem tutaj o jak inwazyjną medycynę estetyczną Ci chodzi ale możesz się tam zapisać na botox albo kwas hialuronowy.
Sama jakiś czas temu zdecydowałam się na to drugie bo już po prostu nie byłam w stanie patrzeć się na te okropne bruzdy wokół ust. Po zabiegu wyglądam o wiele lepiej. Nie bolało również tak jak się tego spodziewałam. Myślałam,że będzie to o wiele mniej przyjemne . Da się wytrzymać.

Chodze tam również co jakiś czas na zabiegi kwasem migdałowym. Szczególnie po wakacjach kiedy chcę zlikwidować wszystkie przebarwienia na twarzy. Świetny efekt.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Kaja, możesz coś więcej o tym peelingu migdałowym napisać? Sama mam przebarwienia i chciałabym je w końcu usunąc. Czy ten peeling migdałowy to jakis z rodzaju głebokich, chemicznym peelingów? Myślałąm o czymą takim właśnie, jak tu: http://clinicforyou.com/pl/o-nas/nasze-kliniki/wroclaw/ - w klinice mają taka usługę, ale usuwaja przebarwienia laserem. Hmm, sama nie wiem. Czy ktoś miał taki zabieg? Bo efekty są całkiem zadowalające, jak widać na zdjęciu:

 
S

szyszana

Guest
Ogólnie jest moda na dbałość o urodę - widzę to nie tylko po sobie, ale również po koleżankach.
A ja osobiście jestem kosmetyczką, wiem jakie jest zainteresowaniem moimi usługami - i ono stale rośnie.
Wszystkie chcemy być piękne ;-)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Jak ktoś z was szuka dobrego gabinetu medycyny estetycznej to warto skorzystać z oferty jaką oferuje gabinet ESTETICA w Lublinie. Gabinet oferuję szeroki wachlarz usług od modelowania twarzy, powiększania ust i tym podobne.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Klinik to sie teraz namnożyło i bardzo dobrze bo kobieta powinna dbac o siebie, bo to dodaje jej ewidentnie pewnosci siebie, gdy dobrze wyglada i ma tego swiadomosc. Problem w tym ze nie wszystkie takie osrodki gwarantuja jednakowe warunki, a przede wszystkim - bezpieczeństwo na ktorym nam zalezy najbardziej. W klinice dermed w krakowie jak byłam na pierwszej konsultacji od razu wypytałam o caly przebieg proponowanego zabiegu. Zreszta wiele tez nie musialam sie produkowac, bo pani doktor bardzo rzeczowo sama opowiadala i tlumaczyla. Sprzety i cale wyposazenie maja odpowiednie atesty, co zreszta widac. Korzystaja z najnowszych technologii pewnie zreszta dzieki czemu ciesza sie zaufanie pacjentek
 

mlodamama21x

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo zabiegów to w Lublinie chyba nie ma lepszej kliniki zajmującej się medycyną estetyczną niż MED ESTETYKA. Po konsultacji, która zresztą jest bezpłatna zdecydowałam się na zabieg powiększania ust. Jestem na prawdę zadowolona i z efektu i z samej opieki. Usta wyglądają rewelacyjnie, dosłownie jak naturalne tylko, że większe. Aktualnie mają dużo promocji, można dużo zaoszczędzić. Polecam śledzić ich na facebooku.
 

wrzeszczot

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bardzo szerokie spektrum zabiegów medycyny estetycznej, kosmetologii czy laseroterapii znajdziesz w ofercie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie, która istnieje od 25 lat na rynku beauty i jest znana nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Mają doświadczonych specjalistów, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę fachową i nowoczesny sprzęt zabiegowy. Dzięki współpracy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii i dermatologii osiągają świetne rezultaty, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo klienta.
 
Do góry