Medycyna estetyczna Wrocław

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Hej :)Poszukuję profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej we Wrocławiu :) Interesuje mnie jakiś konkretny zabieg na zmarszczki. Nie mam ich specjalnie duzo, ale juz czuje, ze metabolizm skóry spowalnia i wolę już teraz delikatnie przeciwdziałac, zwłaszcza w okolicach oczu. Mile widziane namiary na sprawdzony gabinet lub lekarza :) Pozdrawiam
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
na zmarszczki może mezoterapia? albo delikatne wypełnienie kwasem hialuronowym... powinno pomóc. a tak z ciekawości ile masz lat?
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi niwelujące zmarszczki czy inne oznaki upływu lat, ale również zabiegi profilaktyczne, które opóźniają proces starzenia się. Należy je wykonywać już po 25. r.ż. to właśnie wtedy skóra zaczyna "starzeć się". Co do gabinetu to polecam portal www.klinikiurody.com.pl, gdzie znajdziesz profesjonalne gabinety medycyny estetycznej
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Moja żona była na liftingu, ale nie takim operacyjnym. Zabieg marzył jej się już jakiś czas, więc sprawiłem jej taki prezent na urodziny. Na zabiegu była u doktora Kępy- ma dobre opinie w sieci, wzbudził zaufanie mojej żony no i efekt jest naprawdę OK. Jako facet oceniam taką ingerencje w twarz pozytywnie. Dokladnie ten zabieg nazywa sie lifting biomimetyczny.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
sebastian_j napisał:
Moja żona była na liftingu, ale nie takim operacyjnym. Zabieg marzył jej się już jakiś czas, więc sprawiłem jej taki prezent na urodziny. Na zabiegu była u doktora Kępy- ma dobre opinie w sieci, wzbudził zaufanie mojej żony no i efekt jest naprawdę OK. Jako facet oceniam taką ingerencje w twarz pozytywnie. Dokladnie ten zabieg nazywa sie lifting biomimetyczny.
Ten doktor rzeczywiście jest godny polecenia :) ja skusiłam się na mezoterapię igłową- super! pan doktor jest przemiłym czlowiekiem i dobrze mi doradzil, nie wciskal zadnego zabiegu na sile, chyba tez dlatego jestem zadowolona z efektu. ceny ma chyba umiarkowane, chociaz nawet jesli troche wyzsze od konkurencji to warto, bo jednak placimy za profesjonalizm
 

mlodamama21x

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie wiem jak wygląda sytuacja we Wrocławiu, ale mogę polecić Ci MED ESTETYKĘ z Lublina, przyjedź na bezpłatną konsultacje - napewno Ci doradzą odpowiedni zabieg na tą Twoją "przypadłość" :tongue:
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
to juz wolalabym doktora Kępę, bo to jednak jakis konkretny lekarz, a nie tylko gabinet, tak jak polecany wyzej, gdzie niewiadomo na kogo sie trafi... przeciez majstrowanie przy twarzy to powazna sprawa i trzeba oddac sie w rece specjalisty!!
 
Do góry