mecze w 3D

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
podobno juz niedługo mają pokazać po raz pierwszy w naszej telewizji mecz w 3D- wiadomo jaki?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
ostatnia kolejka jest już 15 maja? bo to równo za tydzień ma być ten mecz i pokazy w pubach.
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
a gdzie mozna na miescie taki meczyk obejrzec w 3D?? bo chyba nie wszysteki puby beda to emitowac;]
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
mecz Lecha z Zagłębiem Lubin
zaglebie powiadasz, znam paru fanów tej druzyny, odżyla po wielu latach kryzysu, oby jej jak najlepiej szlo, oni to maja chyba dialog arena jako stadion, co nie?


a gdzie mozna na miescie taki meczyk obejrzec w 3D?? bo chyba nie wszysteki puby beda to emitowac;]

raczej tylko nieliczne, z tego co wiem to partnerem canal+ jest LG i to ona dostarcza sprzet, wiec trzeba sie rozgladac gdzie maja tv
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
a gdzie mozna na miescie taki meczyk obejrzec w 3D?? bo chyba nie wszysteki puby beda to emitowac;]
na stronce cyfry: http://www.canalplus.pl/3d/index.php/lokalizacje
masz wymienione wszystkie puby.
zaglebie powiadasz, znam paru fanów tej druzyny, odżyla po wielu latach kryzysu, oby jej jak najlepiej szlo, oni to maja chyba dialog arena jako stadion, co nie?
raczej tylko nieliczne, z tego co wiem to partnerem canal+ jest LG i to ona dostarcza sprzet, wiec trzeba sie rozgladac gdzie maja tv
no właśnie jakby co to ten mecz byłby w poznaniu. ale wróble wy-ćwierkały już, że to inny mecz będzie
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Z której strony nie patrzeć to mało kto ten mecz zobaczy. Dziwne, że multikina tylko w Poznaniu, Krakowie i Warszawie będą bawić się w transmisje. Wróble ćwierkają że jednak Wisła, ale jeśli dzisiaj Lech wygra a Wisła przegra bądź zremisuje to wszystko może się zmienić.
 

dojrzaly

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Super że będzie możliwość zobaczenia tego w 3d, to dopiero początek więc najlepsze przed nami
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Z której strony nie patrzeć to mało kto ten mecz zobaczy. Dziwne, że multikina tylko w Poznaniu, Krakowie i Warszawie będą bawić się w transmisje. Wróble ćwierkają że jednak Wisła, ale jeśli dzisiaj Lech wygra a Wisła przegra bądź zremisuje to wszystko może się zmienić.

i jeszcze wszyscy Ci co maja tv3d i cyfre + :)

a co do meczu, wisla zapowaida sie obiecujaco, czyli producenci show celuja w nawazniejszy mecz ostatniej runfy

Super że będzie możliwość zobaczenia tego w 3d, to dopiero początek więc najlepsze przed nami

mysle ze jest jak mowisz,
calosc akcji to po czesci promocja telewizji cyfra+ canal+ a i co wazniejsze technologi 3d aby sie rozwijala i zeby ludzie z niej korzystali, wg mnie pomysl medalowy
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja w imieniu męża wypełniłam na stronie http://www.canalplus.pl/3d/index.php/konkurs formularz konkursowy i moze się uda.. wyślę go do Krakowa :D
 
D

Dorka123

Guest
fajnie, ze masz pokaz tak blisko, dla mnie niestety wszystko poza zasięgiem, ale może następnym razem obejmą promocją więcej miast :) na to liczę ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja też mam dość blisko, więc nie zaszkodzi spróbować :) Ciekawe, kiedy kolejną transmisje planują...i jaka impreza sportowa następnym razem :p
 

szaleniec

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Luphis a czy w canalu+ nie ma żużlu, to by było dopiero piaskiem po oczach. Tymczasem do zo zobaczenia wszystkim tym, którzy to będą oglądać
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Wisła- Odra. sobota 17.00
pierwszy mecz w 3D.

Ja też mam dość blisko, więc nie zaszkodzi spróbować :) Ciekawe, kiedy kolejną transmisje planują...i jaka impreza sportowa następnym razem :p
podobno całkiem niedługo. canal+ coś zapowiada, że jeszcze w tym roku pokaże inne mecze. i to z lig europejskich
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Ja w imieniu męża wypełniłam na stronie http://www.canalplus.pl/3d/index.php/konkurs formularz konkursowy i moze się uda.. wyślę go do Krakowa :D
mnie niestety konkurs nie wiele dal, ale wybieram sie do poznania, jak nie wejde do jakiegos pubu to uderzam na multikino, musze zobaczyc ten mecz w 3d

Wisła- Odra. sobota 17.00
pierwszy mecz w 3D.

obstawiam 3:1
szkoda tylko ze nie udalo sie wisle doprowadzic do tego ze ten mecz bylby faktycznie finalowy, bo tak to juz wisla nie ma szans, ale i tak chetnie obejrze
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Gratulację za determinację :) .Ja stawiam na wygraną Wisły (nie chcę strzelać ile do ilu :p). Żużel też byłoby super zobaczyć, szczególnie że jak dla mnie, jest trochę dynamiczniejszy. Ale to już raczej zależy od C+ i LG ;)
 
D

Dorka123

Guest
mój M. liczy na f1 w 3D, może są na to jakieś szanse ;)
poniżej relacje z pokazów meczu:
http://www.youtube.com/watch?v=yt4ef5RC1gI i obok kolejne :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Kurcze ale to musiało być super spotkanie. niezłe wrażenia z tego co mówią Ci szczęśliwcy. poczuć się jak jeden z piłkarzy, czemu nie. LG pnie się nieźle do przodu.
ja czytałam o tym pokazie artykuł, a w nim widać że wiele gwiazd było na tym pokazie.\
http://www.lg.com/pl/press-release/article/telewizja-3d-staa-si-w-polsce-faktem.jsp
 

Dziubal_Bury

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej - ja mogłem tam być, ale się nie dostałem :(
Bardzo fajny pokaz. Widać po opiniach, że taka forma pokazu meczów piłki (a pewnie i wspomnianej przez Was F1) to zupełnie nowa jakość. Gratki dla organizatorów, bis (nieśmiało).
 
Do góry