Mecz z Irlandią - bilety

S

szyszana

Guest
Szukam kogoś, kto chciałby się pozbyć na dobrych warunkach biletu na mecz z Irlandią. Nie ma znaczenia miejsce, na vipa mnie nie stać, no może wszystkie inne. Ktoś się wybiera na mecz?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Przecież biletów na mecz to nie ma od miesięcy. Słyszałem, że Irlandczycy sprzedają Polakom, ale to nie jest prawda.
Możesz spróbować tutaj - http://grajobilet.pl/Bilety vipowskie, hotel, przelot. A normalny zakup... U koników bilet będzie kosztował kilka tysięcy.
 
S

szyszana

Guest
Wiem, że nie ma od miesięcy - liczyłem, że coś się pojawi prywatnie. Przez ten konkurs spróbuję, fajny pakiet rzucili, ale chciałbym też mieć jakiegoś, pewniaka. Do meczu zostały ponad 2 tygodnie, może jeszcze pojawi się ktoś, kto będzie chciał z tego zrezygnować.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nie licz na to. Nawet jeśli ktoś będzie musiał zrezygnować to sprzeda ten bilet 100 razy zanim go wystawi w necie.
Wiesz ilu jest takich jak ty? A pewnie koniki też będą chcieli coś takiego odkupić.
 
S

szyszana

Guest
[SIZE=12pt]Liczyć sobie mogę, konkurs też może da radę, kurde takie mecz i przed telewizorem? Ale człowiek jest głupi. Gdybym się zdobywaniem tych biletów zajął odpowiednio wcześnie to teraz nie miałbym takich problemów. Szkoda gadać. [/SIZE]
 
Do góry