Mecz Polska - Portugalia...czyżby powtórka ?

Y

Yellow Jester

Guest
Nie może dojść do żadnej powtórki, daremne szukanie sensacji. Nie takie błędy sędziowie popełniali i jakoś nie powtarzano z ich powodu meczów... Zwłaszcza, że tutaj nic wielkiego się nie wydarzyło, każdy bramkarz rzuca się trochę do przodu, nawet jeśli przed oddaniem strzału wytrzymywał cały czas na linii. Portugalczyk może ciut za wcześnie to zrobił, ale o długość stopy dosłownie... Dużo bardziej ewidentne naruszenie przepisów mieliśmy podczas meczu Hiszpanów z Chorwatami, ale też obyło się bez konsekwencji, więc temat uznaję za zamknięty. ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Gdyby sędzia zauważył to od razu, powinien powtórzyć rzut karny. Ale teraz to już za późno, nie ma szans na jakąkolwiek powtórkę.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Żenada z tymi "artykułami".nie wiem co za ćwierćinteligent to wypuszcza, a jeszcze cała masa debili w to wierzy. Już na pewno powtórzą mecz na takim nie wiem, turnieju.
Zamiast się pogodzić z przegraną, w zasadzie nie tyle z przegraną, bo nic nie przegraliśmy, ile z brakiem szczęścia, ro wymyślanie wielkie powtórek.
 
M

MacaN

Guest
Mi to przypomina aferę, jaką zrobili Holendrzy po przegranej ich łyżwiarza powołując się na to, że stał dalej od pistoletu, więc później usłyszał wystrzał :zubaw:
 
Do góry