Meble z internetu

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja też kupuję dużo rzeczy przez Internet, meble również kupowałam. I robiłam to w sklepie http://www.twojemeble.pl , mają tam fajny wybór. Każdy coś sobie wybierze, bo mają tam meble takich marek jak: BRW, Meble Wójcik, Forte, i inne.
 

annnaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
moja kolezanka kupila meble przez internet do kawalerki ktora wynajmuje. Wyszlo sporo taniej niz w sklepie. Mozna tez poszukac jakis ciekawych inspiracji na stronach z aranzacjami. Zawsze to łatwiej i taniej samemu urzadzic mieskzanie. Ja chyba zdecyduje sie na jakies ciemne meble i turkusowe dodatki. Jasne pastelowe zaslony i ciemniejsze dodtaki (turkus) nie wiem tylko czy przez internet kupie wszystko czy jednak czeka mnie maraton po sklepach. Poki co tu http://www.urzadzamy.pl/salon/ widzialam swietne pomysly i jestem w trakcie przegladania. Moze sie w koncu na cos zdecyduje
 
F

Fafarafa_pl

Guest
Podstawa to znaleźć dobry i godny zaufania sklep interentowy,czyli taki kóry ma jak najwięcej pozytywnych opinii,komentarzy. Wtedy naprawdę nie mamy się czego obawiać.
 

aniag1

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie ufałbym sklepom internetowym meblowym. Takie coś powinno się kupować osobićsie
 
N

natulka123

Guest
Dlaczego? Ja się nie zgodzę. Szczerze mówiąc kupując w sklepie też często oglądasz meble w katalogach, a nie na żywo, bo przecież w sklepie nie mieści się cały asortyment. A sklepy w internecie mają to do tego , że są tańsze. Ja w ten sposób znalazłam bardzo dobrego producenta tanich mebli drewnianych . Raz miałam łózko z Jyska, teraz mam ze sklepu internetowego. Z jyska łóżko było droższe i wytrzymało tylko 3 lata, bo całe ożebrowanie, do tego rama popękały. Ze sklepu online mam już od roku i nic się nie dzieje.
 

Karolek22

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
A ja tam się odważyłem i muszę powiedzieć, że jest prościej, taniej i szybciej niż normalnie. Kupowałem biurko w tym sklepie. Towar przysłali szybko, wszystko zgadza się z opisem, no i zaoszczędziłem trochę grosza, bo u mnie w mieście podobne biurka chodzą o wiele drożej.
 
E

Ejan87

Guest
Pewnie, że tak. Kupowanie mebli przez neta to w tej chwili jak każdą rzecz :) sklepy mają swoich kurierów i jest to przewożone i zapakowane tak samo jak w czasie transportu z magazynu do sklepu :) a ceny są na prawdę niższa niż w niejednym sklepie w mieście, zwłaszcza takim mniejszym.
 

terra_nova

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja przełamałam pierwsze lody już jakiś czas temu jeśli chodzi o zakupy przez internet :) powiem szczerze, że zawsze kupowałam w takim normalnym sklepie, który był ulice obok i funkcjonował ze 20 lat w tym samym miejscu, ale jakiś czas temu zaczepili karteczkę, że likwidują sklep i zapraszają do swojego nowego sklepu www - miłe zdziweczko bo nie dośc że firma znana to i większy asortyment dostępny do wyboru.
Fajnie pomyśleli. W sumie koszt utrzymania teraz dużego salonu o sporym metrażu gdzieś w centrum to nie przelewki... a internecik dla przedsiębiorcy to całkiem fajna perspektywa i koszty mniejsze, a klientela nie tylko lokalna
polecam! to ich adres http://sklepmeble.babilec.pl/
 

Moni_czka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moi rodzice ostatnio się odważyli zakupić wielki stół przez internet. Nie nie zawiedliśmy się. po pierwsze dlatego że stół był na 12 osób, po drugie dlatego, że mogliśmy sobie dobrać kolor pod resztę mebli (wybarwienie orzech) oraz dobrać pasujące nam krzesła i tabicerkę do nich. A najlepsze było to, że stół zamówiliśmy bodajże 12 grudnia i przyszedł w czwartek przed świętami.
Także ja jestem za zakupami przez Internet, bo szukaliśmy takiego stołu dosyć długo i wybór w tradycyjnych sklepach jest ograniczony, no i cena konkurencyjna. stół firmy Sandow z Opola. Ja będę u rodziców to może jakieś foto wrzuce. Fajne mają te stoły, duży wybór.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby kupować meble przez Internet. Powiem więcej to jest całkiem ciekawe rozwiązanie, bo jednak jakby nie było oszczędza się mnóstwo czasu, no i można też znaleźć coś wyjątkowego i oryginalnego, czego nie da się w znaleźć w każdym sklepie. Mnie się bardzo podobają rzeczy, które są w ofercie tego skelpu http://www.dutchhouse.pl/ oryginalne, nowoczesne, designerskie.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja też nie mam nic przeciwko temu, żeby kupować przez neta, powiem więcej można w sklepach internetowych znaleźć prawdziwe cudeńka, jak na przykład tutaj http://www.wobeline.pl/
zakochałam się w tych meblach i dodatkach.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
To prawda a w dodatku w sieci mozna zdecydowanie wiecej przejrzec i nie przepłacic, bo jednak duzo łatwiej jest sie poruszac w porownaniu z chodzeniem po sklepach stacjonarnych. Tutaj w salonach agata https://www.agatameble.pl/promocje maja nawet dedykowana zakładkę poswiecona promocjom na rozny asortyment od garnkoow jak widac po konkretne modele łożek i calych kolekcji. Rabaty tez rozne w zaleznosci od terminow, wiec warto koczowacbo mozna wyhaczyc niezle perełki
 

Sandra112

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Konkretny sklep z konkretnymi meblami w sieci to EDINOS DOABROWA GORNICZA Solidne. Idealna jakość. Rosądna cena.
 

Modnestol

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie to jeżeli ktoś nie jest meblażem to przez internet moze kupiuć pomodę stó itp. Jednym słowem meble wolnostojace. Ale zakup kuchni na wymiar lepiej zostawić profesjonalnej firmie. wiedzą jak pomiezyc i zaprojektować a potem złożyć i mają do tego nażędzia
 

Editeu

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
My kuchnie robiliśmy pod wymiar i nie wyobrażam sobie aby stolaż nie przyjechał do mieszkania nie zmierzyl wymiarów i miał mi kuchnie robić .
 
Do góry