Meble z internetu

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Szukanie mebli w Internecie to na pewno duża oszczędność czasu. Ja np. całą wieczność szukałam odpowiedniej sofy do mojego salonu. Chciałam, żeby była ze skóry i w stylu nowoczesnym, najlepiej w kolorze łososiowym. Wymagania spore i niestety żaden sklep stacjonarny im nie sprostał. No ale na arismebel.pl w końcu znalazłam tę wymarzoną sofę. Teraz przy kolejnym remoncie na pewno również będę mebli szukać w Internecie.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Uważam że przez internet można wszystko kupić, teraz już nie ma problemu z niczym i meble bez problemu przywiozą do domu. Nawet sobie zobaczyłem na esmebel o którym tu ktoś pisał i muszę przyznać że mają tam bardzo fajne zestawy do salonu, a nawet pozytywnie mnie cena zaskoczyła.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ceny pewni zaskoczyły Cię z tego względu, że są oni producentem tych mebli. A mi podobają się miedzy innymi ich komody - w ogóle komoda to mój ulubiony mebel więc rozglądam się za różnymi modelami na róznych stronach :)
 

Erun

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Meble w Internecie są zdecydowanie tańsze, a poza tym jest większy wybór. A komody z esmebel swoją drogą bardzo fajne.
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet to według mnie olbrzymie ułatwienie. Ja wielokrotnie korzystam z usług tego rodzaju sklepów, także przy wyborze mebli. Mogę polecić ci sklep www.extrapunkt.pl- pełen profesjonalizm i niskie ceny. Jest to sprawdzony i godny polecenia sprzedawca.
 
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Przy zakupie mebli trzeba zwrócić uwagę na opinie o sprzedawcy i samym towarze. Niestety często w sprzedawanych mieszkaniach spotyka się meble niskiej jakości, które zamiast przyciągać odstraszają potencjalnych klientów. A z racji na wysokich cen mebli jako towaru nie zmienia się ich zbyt często i finalnie zostaje się przy nieudanym zakupie.
 

Promocnik

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja kilka razy kupowałem w sklepie internetowym www.extrapunkt.pl. Zawsze byłem bardzo zadowolony. Moją opinię potwierdzić może najnowszy ranking pisma Meble Plus, w którym sklep ten znalazł się wśród najlepszych polskich sklepów internetowych.
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
To fakt, że kupując meble przez internet jest taniej ale... jest jedno ale... trzeba bardzo uważać. Ostatnio zamówiłem 3 hokery do kuchni ( miały być białe... no i były na zdjęciu białe... i przyszły białe... ale jak przystawiliśmy do blatu białego w kuchni to wyszło, że mają odcień zielonkawy, są białe, ale jakieś takie zielonkawe w porównaniu do blatu... no i d*pa - brzydko wygląda bardzo :/ ). Także nie zawsze to jest dobre wyjście kupować meble nie widząc ich, trzeba uważać...
 

darek.d

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kupowanie mebli przez internet jest nie tylko wygodniejsze i często tańsze, ale też ciekawsze. Mam wrażenie, że w sklepach stacjonarnych nie sposób znaleźć oryginalnych mebli. A w internecie o wiele łatwiej trafić na perełki. Bez wahania polecam sklep dynamiko.pl. Dobry serwis i szeroki wybór nietypowych mebli.
 

Tolka1187

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Hej jeśli jesteście zainteresowani meblami sosnowymi to mogę śmiało zaprosić Was do sklepu http://www.e-sosnowe.pl
Polecam zakupy przez internet :) są bezpieczne i tak jak w naszym przypadku macie ceny producenta bez marż pośredników za które płąci większość..
 

kokoszone

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam zakupy przez internet, sprzedawcy coraz lepiej przygotowują oferty. Dają dużo zdjęć i robią opisy. Więc niewiele ryzykujesz kupując przez neta. Sprzedawcy mebli często nawet wysyłają próbniki tkanin, żeby klient nie był później rozczarowany. Na allegro, oraz q sklepach internetowych (np. hitmeble.pl) jest dużo fajnych i relatywnie tanich mebli.
 

Attachments

  • aranacja16.jpg
    aranacja16.jpg
    69,4 KB · Wyświetleń: 13

zbigmeks

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
http://www.kolorymaroka.pl/index.php

Przepiękne płytki, aż musiałam kupić jeszcze jedne :)) solidnie zapakowane, wspaniałe kolory. Rewelacja
 

terra_nova

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja szczerze mówiąc długo walczyłam ze sobą, by przełamać się do zakupu mebli przez internet... nie chciałam wziąć kota w worku.
Głównie nastawiłam się na sosnę, lubię proste rozwiązania. Koniecznie polski producent! Internet to meeega oszczędność czasu i energii, jeśli pomyślę sobie, że miałabym latać po sklepach, szukać, pytać. Eeeee to nie dla mnie :)
Oczywiście znalazłam i zamówiłam u producenta, czyli swoje musiałam odczekać, bo wszystko było na zamówienie. W sumie dobrze, bo wolę dostać coś faktycznie nowego, a nie z chińskiego magazynu... Towar dotarł, otworzyłam paczkę i poczułam ten cudowny zapach żywicznego drewna - moja sosenka! :)
skręcaliśmy z takim zapałem jak małe dzieciaki.
Meble świetne - decyzja trafiona na 100%. Moje wymarzone polskie meble sosnowe - komplet "Visby Sandemo": łóżko sosnowe "sandemo" 180x200 i reszta z tej samej linii: dwie szafki nocne i komoda. Warto było się przełamać i kupić :D
oto focia mojego zestawu: http://visby.pl/public/tiny_upload/files/vis_sandemo_new_0001_nowy_setup.jpg
 

kokoszone

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Zakupy w internecie to bardzo dobry pomysł, oszczędza się dużo czasu. Swoje meble do salony kupiłam w sklepie internetowym hitmeble.pl.
 

Amelia_J

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Salon i kuchnię urządzałam kupując meble w sklepach stacjonarnych, ale jeśli chodzi o meble do pokojów dzieci to zdecydowałam się na zamówienie ich przez Internet. Nie kupowałam meblościanki, tylko sama wszystko kompletowałam i efekt jest zadowalajcy. W każdym razie, jakby ktoś szukał solidnych mebli drewnianych, to mogę polecić firmę i sklep internetowy SEART.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja znam fajny sklep sprzedający meble zarówno dla niemowlaków, jak i dla nastolatków: http://mebledladziecka.com.pl Sama kupiłam tam meble dla synka, także z czystym sumieniem polecam. Meble solidnie wykonane, posiadają wszystkie atesty, a użyte przy ich produkcji materiały i lakiery są nieszkodliwe dla naszych pociech. A to jest dla mnie bardzo ważne. No i mebelki są śliczne, ale to jest oczywiste :)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Sprawdzasz wcześniej jak taki mebel wygląda w rzeczywistości czy kupujesz w ciemno?
 

sonyou

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo dużo rzeczy kupiłam przez internet, ale zazwyczaj były to jakies drobiazgi. Co do mebli nigdy nie moglam się przekonać bo to jest dość kosztowny zakup. Ostatnio trochę się przełamałam i zamówiłam przez internet narożnik skórzany. Przedwczoraj go rozpakowałam, wyglada super i nie żałuję. Ale pewnie nie zdecydowałabym się na taki wydatek gdyby nie 2 lata gwarancji.
 
Do góry