Meble z internetu

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Czy zamawiacie meble przez internet? Ja sobie zaczęłam wyszukiwać sklepy meblowe, po tym jak ostatnio szukałam komody i żadna mi się nie spodobała...Sklepy internetowe tymczasem mają całkiem sensowną ofertę, niejednokrotnie meble są znacznie tańsze i oryginalniejsze niż w sieciówkach. Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Prześlijcie namiary.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiesz co, to nie jest tak, że w sklepach stacjonarnych nie ma fajnych mebli, bo są. Jednak kupując w internecie jest znacznie taniej. Moja sąsiadka ostatnio robiła remont całego mieszkania i mówiła, że dokładnie wszystko (no, pomijając farby do ścian) kupiła przez internet i dzięki temu zaoszczędziła bardzo dużo pieniędzy. Można więc w sklepie stacjonarnym wybrać sobie interesujący nas mebel, a później albo dotrzeć jakoś do producenta, albo zamówić w sklepie internetowym. Ja np. swoje łóżko znalazłam gdzieś w katalogu i kupiłam je później w sklepie multizakupy.pl. Wyszło nieco taniej i z dostawą do domu.
 
P

papryka9

Guest
Z typowo meblowych sklepów internetowych nie korzystałam,ale bardzo ładne meble można kupić na multizakupy.pl a przy okazji można tam znaleźć mnóstwo innych potrzebnych rzeczy do domu takie jak wanna, kafelki:) Ogromnym plusem robienia zakupów w necie jest to,że można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wiesz ja nie mam żadnego problemu z tym, żeby zamawiać różne rzeczy przez internet, przynajmniej dzięki takim zakupom oszczędzam czas i pieniądze.
A jeśli chodzi o meble z internetu, to mnie bardzo podobają się meble, które można kupić na esmebel.com. Są drewniane, proste i klasyczne, dzięki temu pasują do każdego wnętrza. A i jeszcze jak za takie dobre meble nie płaci się zbyt dużo, bo w tym sklepie nie ma marży sklepowej.
 

gugus

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Hmmm Interesuje mnie fornir krajowy w kontekście mebli kuchennych. Co sądzicie o fornirze? Z jakiego drewno jest najtrwalszy?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
meble z internetu? Dlaczego nie.
O wiele łatwiej sie w taki sposób robi zakupy, a poza tym nie trzeba latac po sklepach jak swir i oglądać.
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi komfort siedzenia w domu przed stronka myin.pl, klikania, jedzenia kolacji i wyszukiwania odpowiednich krzeseł do ajdalni, czy półki pod książki :)
 

ko-rnik

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Czy zamawiacie meble przez internet? Ja sobie zaczęłam wyszukiwać sklepy meblowe, po tym jak ostatnio szukałam komody i żadna mi się nie spodobała...Sklepy internetowe tymczasem mają całkiem sensowną ofertę, niejednokrotnie meble są znacznie tańsze i oryginalniejsze niż w sieciówkach. Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Prześlijcie namiary.
Zakupy mebli, sprzętu AGD jest dużo wygodniejsze w domu można spokojnie porównać oferty i podjąć decyzje. Zawsze też można zapytać na forum czy ktoś już korzystał z takiego to a takiego sklepu.
________________
IdealMeble
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja niedawno trafiłem na myin.pl i teraz chyba tam będę częściej zaglądał. Mają nie tylko meble, ale i ciekawe akcesoria na przykład do kuchni. Meble też mają bardzo dizajnerskie i takie do nowoczesnego mieszkania. A mi się akurat taki styl bardzo podoba.
 
W

wadllo

Guest
Wydaję mi się że najlepiej przejrzeć oferty producentów na stronach internetowych, wybrać interesujące meble, dopytać się szczegółów, ale myślę że warto obejrzeć mebel na żywo, przetestować, doradzić się. Jeżeli ktoś jest z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej oraz śląska(Katowice) i małopolski(Kraków). Serdecznie zapraszam na stronę www.meble-kalwaria.pl Polecam: narożniki, sofy, wersalki, tapczany, krzesła, stoły, sypialnie. Wszystko na wymiar, w dowolnym kolorze oraz konfiguracji.
apollo_1.JPG
expo-sunrise.JPG
eden_1.JPG
alibi_nowoczesny_naroznik.JPG
romeo_21.JPG
komplet%20wypoczynkowy%20debowy%20dab%20min.JPG

krzeslastolzagiel.JPG
stolkrzesla_2.JPG
zestaw-felix.JPG
stolkrzesla_3.JPG
krzeslo-grant.JPG
krzeslo-23.JPG
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
też nie miałbym większych problemów i oporów, żeby zamawiać meble przez internet. w końcu w sklepach internetowcy można kupić bardzo fajne rzeczy i do tego taniej. Ktos przede mną wspominał o sklepie esmebel.com i przyznam, że ten sklep bardzo mi się podoba, nie tylko ze względu na asortyment i wysoką jakość mebli, ale też ze względu na to, że w tym sklepie nie ma marży więc nie tylko oszczędzamy czas, ale też pieniądze;)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Sam kupowałem meble przez internet, tylko że szukaliśmy z żoną mebli z litego drewna (polecam swoją drogą), w naszej okolicy nie do kupienia w sklepach stacjinarnych. Kupując w sieci masz: po pierwsze większy wybór, po drugie TANIEJ - często znacznie za te same produkty. Co do sprawdzonych sklepów to tak jak wspomniałem, kupowałem w : http://www.urokdrewna.pl/ - nie mogę złego słowa powiedzieć a wręcz muszę pochwalić.
Jeszcze parę rad: kupując przez Internet (i nie tylko) zwróć uwagę na: sposób skręcania; lepiej śruby i kołki – można skręcać i rozkręcać wiele razy (unikaj zaczepów po pewnym czasie skrzypienie), czy meble są bezsęczne (sęki psują wygląd a po czasie meble mogą pękać w tych miejscach , dostępność – czasami zbyt długi okres oczekiwania (brak produktu w magazynie), sposób lakierowania (optymalnie 3 krotne lakierowanie natryskowe). Warto też zwrócić uwagę kupując np łóżko (tak było w naszym przypadku) czy cena zawiera stelaż – czasami dodatkowo płatny.
 

lemianka

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
tutaj sa rozne, rowniez na wymiar
http://meble-wyposazenie.hiperogloszenia.pl/kuchnie/ogloszenie/128791-meble-kuchenne-lazienkowe-na-zamowienie-projekty-oferta-mazowieckie/
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Też polecam wspomniany wcześniej sklep Urokdrewna.pl , można tanio kupić fajne mebelki tam.
 
C

compton_style

Guest
A znacie myin.pl ? Strona z oryginalnymi, stylowymi i, jak określa moja siostra, dezajnerskimi meblami. Mają także mnóstwo dodatków, ozdób, świeczników, dekoracji i tym podobnych. Mnie to mało interesuje, ale patrząc siostrze przez ramię, muszę przyznać, że mają całkiem pomysłowe te mebelki.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Kupowanie mebli przez internet wygląda praktycznie tak samo jak w sklepach stacjonarnych. W salonach meblowych zwykle też "na stanie" jest powiedzmy jeden komplet mebli a resztę zamawia się przecież z katalogu. Więc równie dobrze można zamawiać w necie. Moja siostra ostatnio tak urządziła pokój dziecięcy. Meble zamawiała z esmebel.com a tapetę na ścianę wyszperała na jakieś aukcji. Wyszło cudownie.
 
M

margarita_3

Guest
Nio niejednokrotnie zdarza się, że meble kupowane w internetowych sklepach sa tańsze. ale co jest dla mnie przynajmniej ważniejsze - w jednym miejscu można znaleźć tak szeroką oferte jakiej nie znajdzie się w zadnym sklepie stacjonarnym. Tak więc większy wybór tez mnie przekonuje - na pewno ładne i solidne meble są na meblopol.net - do kuchni, jadalni, sypialni, łazienki, do pokoju dziecięcego itd.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Dla szukających łóżek piętrowych: znalazłem świetny sklep: lozkapietrowe.com - duży wybór, dobre ceny, ale przede wszystkim solidne i bezpieczne wyroby. Warto poczytać opinie na ich stronie internetowej.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
W dzisiejszych czasach wszystko można kupić przez internet. Mój znajomy zaczął budować dom i materiały budowlane też kupił przez internet w sklepie
HTML:
www.sklep.xella.pl
. Teraz właśnie się ogląda za meblami i jak mi mówił to część też zamierza kupić w necie.
 
Do góry