Meble w pokoju dziecka

Amelia_J

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Frajda jest wielka, bo chyba jednak jest trochę tak, że meblując pokój dla dziecka, my dorośli spełniamy swoje dziecięce marzenia. Ale pomimo zachwytu, w jaki wprawiają mnie słodkie i kolorowe meble, swoim dzieciakom kupiłam ekologiczne meble drewnian. W tej kwestii wygrał rozsądek, a dbałość o środowisko naturalne przy okazji :) Drewniane meble posłużą im przez lata.
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
śliczne te mebelki,ja widziałam równie fajne dla niemowlaków np kolekcja charme,cały zestaw
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
dokładnie te rzeczy dla dzieci urzekają,łapią za serce;]mnie się bardzo podobają mebelki z misiami
Chaton-FMS-bianco_bez_logo-241x300.jpg
 

dzika rozaaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
na stronie powinna być umieszczona lista sklepów w których są ich akcesoria
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Mnie zauroczyły meble firmy Caramella. Są piękne. Mają stylizacje dla chłopców i dla dziewczynek. Wszystko idealnie dopracowane. Meble wyglądają jak z bajki. Jak będę miała w przyszłości swoje dziecko to zainwestuje w te meble, bo jak na nie patrzę, to żałuję, że w moich czasach takich nie było... :)
 

Kate_S

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wygląd jest istotny, ale warto też zadbać o to, żeby mebelki dla dzieci były wykonane z nietoksycznych, najlepiej naturalnych materiałów i żeby były bezpieczne
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Kate_S zgadzam się z Tobą w zupełności, że jakoś i materiały, z których wykonane są meble jest bardzo ważny, dlatego zdecydowałam się na Caramellę. Meble są z prawdziwego drewna, a materiały tekstylne z naturalnych tkanin :)
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
no to gwarantuje jakoś jednak zachowanie pewnych fajnych standardów i pozwala czuć się spokojniejszym o zdrowie dziecka ;)
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Mi w tym sklepie dodatkowo podoba się to, że jest prowadzony przez Polki, bo odzywa się we mnie taki duch patriotyczny :) Wspierajmy swoje :)
 
Do góry