meble do jadalni

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Val napisał:
Witam, wprowadziłam się do nowego mieszkania i mam dosyć dużo miejsca i chciałabym zrobić sobie jadalnię no i w związku z tym szukam odpowiednich do tego mebli. Pomóżcie coś wybrać, przeglądam strony intrenetowe i w zasadzie tylko jeden stół z krzesłami przypadł mi do gustu, konkretnie ten. Może natknęliście się jeszcze na coś fajnego i pokażecie?
nic się tam konkretnego nie otwiera;/więc nie wiem jaki styl Cię/Was interesuje, moge Wam polecić meble bydgoskie oni mają różne zestawy mebli, ale charakteryzują się bardzo dobrą jakością mnie się podobają zestawy do kuchni dakota lub montana
 
L

libelule

Guest
zlota-raczka napisał:
Witam, wprowadziłam się do nowego mieszkania i mam dosyć dużo miejsca i chciałabym zrobić sobie jadalnię no i w związku z tym szukam odpowiednich do tego mebli. Pomóżcie coś wybrać, przeglądam strony intrenetowe i w zasadzie tylko jeden stół z krzesłami przypadł mi do gustu, konkretnie ten. Może natknęliście się jeszcze na coś fajnego i pokażecie?
nic się tam konkretnego nie otwiera;/więc nie wiem jaki styl Cię/Was interesuje, moge Wam polecić meble bydgoskie oni mają różne zestawy mebli, ale charakteryzują się bardzo dobrą jakością mnie się podobają zestawy do kuchni dakota lub montana
No właśnie, trzeba by trochę więcej wiedzieć w kwestii stylu. Mi się na przykład bardzo podoba ta: http://www.agatameble.pl/produkty/aranzacja/moderno-1
taka średnio nowoczesna, średnio tradycyjna, w sam raz gdzieś pośrodku. No i ładna :)
 

Koliber18

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli lubisz coś klasycznego z drewna to, może coś z oferty sklepu azuko.pl? Firma ta robi meble pod zamówienia indywidualne - można dopasować sobie rozmiar itd. Są one w stylu klasycznym robione w drewnie.
 
Do góry