P

Piotr Janicki

Guest
Jeżeli zakładać konto w Alior Sync to najlepiej z jakimiś dodatkowymi bonusami, które daje np. Citeam, bądź inne tego typu systemy.
Bądź też dać zarobić znajomemu, który jest zarejestrowany w systemie partnerskim Synca :)
 

angielvisual

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Piotr Janicki napisał:
Jeżeli zakładać konto w Alior Sync to najlepiej z jakimiś dodatkowymi bonusami, które daje np. Citeam, bądź inne tego typu systemy.
Bądź też dać zarobić znajomemu, który jest zarejestrowany w systemie partnerskim Synca :)
Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej od m-banku, aby np. go porównać, z aliorem zapraszam na mbank forum, możliwe że znajdziecie tam również wpis porównujący obydwa konta. Swoją drogą zawsze byłem zadowolony z m-banku, choć kiedyś robili mi problem z kredytem podczas gdy miałem nieuregulowany stosunek ze służbą wojskową. Na całe szczęście te czasy skończyły się bezpowrotnie.
 

dagna84

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja powoli skłaniam sie bardziej do Alior Sync, przez 4 lata mialam mbank, ale teraz wprowadzaja opłaty, które wczesniej nie obowiazywały. Alior z kolei wydaje sie być zbyt idealny ;) wiec póki co tkwie w mbanku i mysle o Alior Sync
 
G

gasipies

Guest
mam w Aliorze i sobie chwalę, z mBankiem nie mam porównania, ale nie zamierzam przenosić konta
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ostatnio zauważyłem że opłata za kartę w mBanku wzrosła do 4zł i od pewnego czasu korzystam już tylko z Sync.
 

oszczednoscionline

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A słyszeliście o nowej promocji mBanku? Za założenie eKonta można dostać nawet 500 zł! 10 zł za aktywację aplikacji, 250 zł zwrotu w postaci moneybacku oraz 240 zł dodatkowego bonusu dla osób, które spełniły warunki promocji.
 
Do góry