mBank -> PayPal

Jakusa

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, tydzień temu założyłem konto specjalne na PayPal. Posiadam już internetowe konto w mBanku.
* Typ konta: Specjalne
* Status: Niezweryfikowany Poddać się weryfikacji

W piątek w ubiegłym tygodniu przelałem 5zł na próbę z mBanku na Paypala. Niestety nie umieściłem w komentarzu "Numeru identyfikacyji przelewu", czy dlatego pieniądze mi nie mogą dojść? Czy jeżeli umieszczę w tytule ten kod pieniądze, dotrą na konto?
 

MarzenkaD

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Razor92 napisał:
Zapraszam do zarejestrowania się na stronkach które płacą sporo za oglądanie reklam.
Wiem że pewnie nie wierzycie ja też ale sprubować można codziennie pare kliknięć.
Poniżej podaje linki do tych stron:

Świetnie, po roku zarobimy 20 zł, super interes.

Jakusa napisał:
Witam, tydzień temu założyłem konto specjalne na PayPal. Posiadam już internetowe konto w mBanku.
* Typ konta: Specjalne
* Status: Niezweryfikowany Poddać się weryfikacji
W piątek w ubiegłym tygodniu przelałem 5zł na próbę z mBanku na Paypala. Niestety nie umieściłem w komentarzu "Numeru identyfikacyji przelewu", czy dlatego pieniądze mi nie mogą dojść? Czy jeżeli umieszczę w tytule ten kod pieniądze, dotrą na konto?
Tak, podanie tego numeru jest niezbędne, aby system zaksięgował pieniądze na Twoim koncie PP.
 

annapos1

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Aby swobodnie przelewać środki pomiędzy kontem PayPal - MBank - PayPal
musisz zweryfikować konto czyli dołaczyć numer konta mBanku.
Pamiętaj aby wszystkie dane: imię, nazwisko adres były identyczne w banku, dowodzie
i podane podczas rejestracji konta PayPal, unikniesz w przyszłości niemiłych niespodzianek w postaci nałożonych ograniczeń i blokad.
 
Do góry