Masz konto na nasza-klasa?

Masz konto na nasza-klasa.pl

  • Tak

    Votes: 2 100,0%
  • Nie

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    2

kamilo91

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
W sumie mam, ale wchodzę tam i się nudzę :) może za 20 lat zmieni mi się podejście ;D
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ja mam konto i pomimo licznych słów krytyki skierowanych do tego serwisu i porównywania go do fotki.pl przez wiele osób całkiem go lubię.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ja właśnie też nie widzę tego co niby podobnego jest w nk i fotce ?

Możliwe, że podejście niektórych użytkowników do tych stron. Wiesz... pokemony rozwijające tam swoje życie towarzyskie i lansujące się na wszystkie strony. Natomiast nie widzę nic złego w publikacji fajnych zdjęć i oglądaniu zdjęć przyjaciół czy udzielaniu się na klasowym forum, nie raz w celu obgadania jakiś "gorących" w klasie spraw, co bardzo ułatwia komunikację i przepływ informacji. Umówimy się... zanim nie było nk było to znacznie trudniejsze. GG w tej kwestii raczej nie dawało rady....
Fotka.pl natomiast to dno i żenada. Czysto "lansiarski" portal w praktyce bez żadnego innego zastosowania :/
 

asmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Nie korzystam z tego portalu. Uwazam, ze nie warto sprzedawac w ten sposob swoich danych osobowych. Poza tym ogolnie nie podoba mi sie, wydaje sie byc nudny, przejsciowa moda.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mam. Ale mój profil jest ograniczony dla osób z zewnątrz i nie przyjmuję zaproszeń od nieznanych osób.
 
K

kinga_sc

Guest
takze mam, przez to odnowil sie kontakt z osobami nie widzianymi od czasow podstawowki, czy gimnazjum, gdyz sie wszyscy porozjezdzali po swiecie

no i kontakt z rodzina z zagranicy:)
 
Do góry